Термин Август 2022 (Тема 3)

  • 22 483
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 572
sparrow86,много съжалявам за загубата!Горе главата и успех скоро Heart
Galq-94,привет!На колко е детенцето?Аз съм със син на 1.8 и още кърмя...Да видим докога..
За ставането през нощта-  и аз ставам,а не ми се мисли,,когато вече сме в 8-9 м и постоянно ни се пишка..

# 46
  • Мнения: 2 797
За нас всичко приключи. Минах преглед, но не установиха сърдечна дейност. В четвъртък ще ми правят кюретаж.
Пожелавам успех и лека бременност на всички ви! ❤
А ние ще продължим с опитите на пролет! 🍀
За съжаление е много трудно в такъв момент каквото и да  ти кажат за успокоение. Освен да си поплачеш и да търсиш причина нямаш голям избор. Пожелавм ти следващата бременсот да е успешна. Прегръдки ❤😥

# 47
  • Мнения: 1 219
Елънче аз също така си ги смятам седмиците и забелязах , че по разни таблички за пулс и големина на ембриона ми излизат добре сметките.Например , ако за 9та седмица е добре пулс 165 , моя в 8+4 е бил 170 примерно казвам.
sparrowСъжалявам да го чуя! Пожелавам ти леко да преминеш процедурата и след някой друг месец пак да се похвалиш!

# 48
  • Мнения: 251
За нас всичко приключи. Минах преглед, но не установиха сърдечна дейност. В четвъртък ще ми правят кюретаж.
Пожелавам успех и лека бременност на всички ви! ❤
А ние ще продължим с опитите на пролет! 🍀
Знам,че каквото и да ти казват,на този етап няма да те успокои,но миналата година март месец и аз така преминах през кюретаж заради кухо яйце.Беше ми много криво в началото,много плаках ,но с времето всичко отминава и се нареждат нещата.Сега точно за Коледа видяхме двете чертички.
Силно вярвам ,че нищо не е случайно и понякога дори да си мислиш че ти се случва най-лошото нещо на света,то всъщност те предпазва от нещо още по-лошо❤Горе главата,бъди силна и Бог ще подреди нещата🙏🏼❤
В коя семдица си?
Хубавото е ,че колкото по-рано,толкова по-добре.
На нас ни бяха казали да изчакаме един цикъл инпосле да си действаме защото кюретажът беше в 7-ма,но уви трябваше първо да лекувам разбутани НК клетки и се позабавиха нещата
Но пак казвам,най-важно е да вярваш че всичко е за добро и че чудото ще се случи в най най най-правилния момент!

# 49
  • Мнения: 50
За нас всичко приключи. Минах преглед, но не установиха сърдечна дейност. Спряло е да се развива преди седмица. Четвъртък ще ме чистят.
Пожелавам успех и лека бременност на всички ви! ❤

# 50
  • Мнения: 2 797
За нас всичко приключи. Минах преглед, но не установиха сърдечна дейност. Спряло е да се развива преди седмица. Четвъртък ще ме чистят.
Пожелавам успех и лека бременност на всички ви! ❤

Много съжалявам и за вас. Незнам какво се случва последните дни при доста момичета е спряло развитие и направо настръхвам. Пожелавам ви следващия път да в вашия. Два пъти са ме чистели няма физическа болка,за психическата няма да коментирам. Прегръдки и за вас 😥❤

# 51
  • София
  • Мнения: 5 617
Много съжалявам. Прегръдки!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Момичета, съжалявам! Бързо възстановяване и скоро пак две чертички! 🍀💜🤗

Отивате си на рутинен преглед и установяват това ли?Постоянно съм на тръни.. 😑

# 53
  • Мнения: 2 797
И аз искам да знам,ако e удобно от момичетата със сегашните загуби. На рутинен преглед ли отивахте?Имахте ли нещо което ви подсказва че нещо не е наред,било то и спрямо симптомите?Аз съм с две кухи яйца ама там нямах никакви симптоми,така че..... Разбирам ако не ви се говори,просто и аз съм в постоянен страх

Последна редакция: вт, 11 яну 2022, 19:05 от Милото

# 54
  • Мнения: 251
Да добавя и аз към горния въпрос,има ли сърдечна дейност установена и след това да спре или от самото начало не установяват пулс?

# 55
  • София
  • Мнения: 371
Според мен момичетата излизат още като го напишат, надали им е приятно да четат вече за бебенца Sad
Съжалявам за загубата ви, момичета!

И аз ставам през нощите поне по 2 пъти, странното е, че като съм на работа мога да не пишкам до обяд, въобще не се сещам ама вечер 🥴

За хапване то и на мен ми се гади, понякой път мисля че е от глад, защото като хапна спира 🤷‍♀️ обаче помириша ли кайма/месо направо зле ми става.

Последна редакция: вт, 11 яну 2022, 19:44 от Ester Georgieva

# 56
  • Мнения: 190
Изпращаме много позитивна енергия на момичетата със загуба. Няма думи, които да помогнат, само времето. Дано скоро да се похвалите отново🍀
Доста сте изписвали, едвам навакса... Аз ходя всяка седмица на прегледи, питах изрично дали е проблем, потвърдиха с категорично НЕ. Аз също не мога да се храня, гладна съм, а нищо не искам да приемам. Чак ме отвращава храната, никога не съм си представяла, че ще ми се случи. Пулса никога не сме коментирали колко е, като ми казва че всичко е наред, друго не ме инт.

# 57
  • Мнения: 146
Момичета ,

Имате ли представа колко време се възстановява отлепяне и до колко време спира да кърви ?

# 58
  • Мнения: 180
Съжалявам за загубата момичета, желая ви много късмет за в бъдеще.

За тези които питат моят мисед миналата година го откриха след тъмно прокървяване, не обилно. Изобщо не беше установен ембрион.
Нямах силно гадене и неразположения.
Мисля да се следя в мед.центъра на АГ Варна, някой с отзиви? Надявам се да следят кръвопоток.

# 59
  • Мнения: 15
Здравейте, мами!
Аз съм с термин юли, но минавам да изкажа впечатленията си от Оскар клиник София, където бях на БХС. Понеже и на вас ви предстои, реших, че може да ви е полезно.
За пръв път посещавам болницата, имах записан час за Д-р Стратиева, но в деня преди прегледа ми се обадиха, да ми съобщят, че тя отсъства.
Добре, записах си час при друга лекарка - д-р Джонгова. Имаше огромно закъснение на часовете, аз лично чаках 2 часа и 15 минути, което въпреки цялото ми търпение е абсолютно неприемливо!!!
Никаква организация, не е ясно кой, кога влиза. Моят час беше за 4:00, а преди мен влязоха жени, чийто часове бяха по-късни, т.е. след моя. На рецепцията ми казаха, че това било по изключение, но после разговарях с една жена, която работеше там и тя ми каза, цитирам “тука е така, чака се доста”.
Иначе докторката беше симпатична, обясняваше всичко подробно. Не знам кой е виновен, че се чака толкова, но за мен е недопустимо в частна болница, много прехвалена и прочие да се чака толкова време!
Така че имайте го предвид и ако си записвате час за БХС там, то заредете се с огромна доза търпение!

Общи условия

Активация на акаунт