Термин Август 2022 (Тема 3)

  • 22 491
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 326
Още не съм почнала да ставам през ноща до тоалетна. И предните пъти започнах в малко по-късните месеци. Обаче пък ставах по 2-3 пъти.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Момичета 😅 понеже хич ме няма в сметките, я кажете вие.Като днес се водя по приложение 9+5, то това 10та седмица ли е?В четвъртък започвам 11та ли?
Ставам по веднъж през нощта, но понякога пропускам.Но аз не стоя до 12-1 де.Сега захванах един турски сериал и заради него стоя до 23ч.Иначе 22 и нещо лягам, почти веднага заспивам.Снощи заради мача на ММ, пуснах филма на телефона и легнах да гледам, нямам спомен от филма почти никакъв. 😄🤦‍♀️

# 32
  • Мнения: 1 377
Аз се будя, но за да ям. През 3ч някъде. Но с това повръщане не е странно. Водата ми е гадна и понякога и от нея ми се повдига - на какви течности наблягате? Компотите май също не ми понасят, сокове не смея да пробвам... днес пробвах кисело мляко, става. Пак съм далеч от 1л течности на ден, но съм се примирила залади гастрита, че още известно време ще е така...
Момичета от Варна, къде (ще) се записвате на ЖК?

Елънче, да, сега си в 10та и в четвъртък ще влезеш в 11та.

# 33
  • Мнения: 771
Аз се будя, но за да ям. През 3ч някъде. Но с това повръщане не е странно. Водата ми е гадна и понякога и от нея ми се повдига - на какви течности наблягате? Компотите май също не ми понасят, сокове не смея да пробвам... днес пробвах кисело мляко, става. Пак съм далеч от 1л течности на ден, но съм се примирила залади гастрита, че още известно време ще е така...
Момичета от Варна, къде (ще) се записвате на ЖК?

Аз в Майчин Дом.

# 34
  • Мнения: 921
Ще отклоня малко темата на разговор.
От последната микробиология излезе, че имaм Candida albicans. Изписаха ми Гино-певарил 150mg 3поредни дни.
Някоя от вас има ли такъв проблем, съответно какво лечение ви изписаха на вас?

# 35
  • Мнения: 754
И аз се събуждам, поне два пъти. 😅

# 36
  • Мнения: 80
За нас всичко приключи. Минах преглед, но не установиха сърдечна дейност. В четвъртък ще ми правят кюретаж.
Пожелавам успех и лека бременност на всички ви! ❤
А ние ще продължим с опитите на пролет! 🍀

# 37
  • Мнения: 3 326
Аз се будя, но за да ям. През 3ч някъде. Но с това повръщане не е странно. Водата ми е гадна и понякога и от нея ми се повдига - на какви течности наблягате? Компотите май също не ми понасят, сокове не смея да пробвам... днес пробвах кисело мляко, става. Пак съм далеч от 1л течности на ден, но съм се примирила залади гастрита, че още известно време ще е така...
Момичета от Варна, къде (ще) се записвате на ЖК?

Елънче, да, сега си в 10та и в четвъртък ще влезеш в 11та.
В Сити клиник.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 893
Аз се будя, но за да ям. През 3ч някъде. Но с това повръщане не е странно. Водата ми е гадна и понякога и от нея ми се повдига - на какви течности наблягате? Компотите май също не ми понасят, сокове не смея да пробвам... днес пробвах кисело мляко, става. Пак съм далеч от 1л течности на ден, но съм се примирила залади гастрита, че още известно време ще е така...
Момичета от Варна, къде (ще) се записвате на ЖК?

Аз в Майчин Дом.

И аз - другия петък имам час при акушерката Колева и се надявам всичко да е наред, че вече месец не съм ходила. Иначе и на мен ми е трудно с водата. Изобщо не ми се пие. Имаме компоти без захар и понякога те ми се услаждат, защото са като овкусена вода, но не са сладки реално. Иначе вечер повече вода и ако съм навън или на гости, сякаш повече мога да пия. Вкъщи е мъка. А преди това си пиех нормално и сега ми е странно това намаляване, знам, че никак не е добре. Бременна и не бременна пак трябва да се пие вода Laughing

# 39
  • Мнения: 32
За нас всичко приключи. Минах преглед, но не установиха сърдечна дейност. В четвъртък ще ми правят кюретаж.
Пожелавам успех и лека бременност на всички ви! ❤
А ние ще продължим с опитите на пролет! 🍀
sparrow86
Съжалявам за загубата.
Бързо възстановяване и на пролет успех Горе главата..
🍀💓❣️💞🍀

# 40
  • Мнения: 754
Ще отклоня малко темата на разговор.
От последната микробиология излезе, че имaм Candida albicans. Изписаха ми Гино-певарил 150mg 3поредни дни.
Някоя от вас има ли такъв проблем, съответно какво лечение ви изписаха на вас?

На мен ми откриха кандида и ми изписаха Флуомизин.

# 41
  • Мнения: 146
За нас всичко приключи. Минах преглед, но не установиха сърдечна дейност. В четвъртък ще ми правят кюретаж.
Пожелавам успех и лека бременност на всички ви! ❤
А ние ще продължим с опитите на пролет! 🍀


Много съжалявам! Пожелавам ти от сърце следващия път да е до финал. Бъди силна! ❤

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Спароу 💜🤗
Дано следващия път всичко да е леко и безпроблемно! 🍀

# 43
  • Мнения: 251
Момичета, и аз да се включа в групичката, не ми казаха още термин, но по мои сметки ще е Август най- вероятно. Втора бременност ми е и още кърмя първото си бебче. Трудно ми е защото постоянно ми се гади, нямам апетит а си мисля все, че на гладен стомах още повече ми се гади. В началото много ме успокояваха зелената ябълка и солетите, сега и за тях нямам апетит. 🤔 Иначе често и аз ставам през нощта до тоалетна а и за кърмене също ии сънят никога не ми стига. Сигурно се будя по 5 пъти 😄  Но в крайна сметка е за добро, така че ще търпим. Мисля пролетта да спрем с кърменето..да видим дано стане лесно.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 618
За пишкането: аз също ставам по един-два пъти. Неприятно е, още повече, че хич ме няма в течностите, ама това е положението.

За candida albicans: на мен също ми ги изолираха. АГ ми изписа Гиназол, снощи си го сложих. Аз като цяло нямам оплаквания, но ще я питам на следващия преглед за контролна микробиология.
Не е много хубаво преди 12г.с да се слагат препарати, ама и с гъбички също не е ок.

Спароу, много съжалявам. Стискам палци за следваща успешна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт