Вън е есен, дъжд вали, а във мене майско сърчице тупти

  • 12 999
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
Skapan mi e kredora i moga samo na latinica da pi6a. Zatova sega savsem na kratko: ne sam se vqsvala vav foruma, 6toto moeto zaj4e se sdobi s parvite si dva zaba, no za smetka na tova mi skasi jivota s 2 godini sigurno! Biha ni i vtora imunizaciq, i vsi4ko tova zaedno s zabite be6e ednovremenno, ta imahme edni hremi, ka6lici i 3 dena temperatura!!!
  I na mene ve4e 6kembenceto mi e dosta golqmo, no i predi be6e taka, no pak otkakto sam bremenna samo slabeq. Sabiram se v danki, za koito izob6to ve4e ne smeeh da mislq. Ne mojaha da kajat kakvo 6te e beb4eto na posledniq pregled, no moqt saprug e ubeden 4e moje samo mom4eta da pravi! I ne e kato sinat mi, toj se varte6e prez cqloto vreme kato pumpal, doktorat ne moje6e da go izmeri, a tova samo spi, dosega ne sme go vijdali v dvijenie.
 4estito na ve4e znae6tite pola! Pozdravi ot nas! Do skoro (kato mi se opravi kredora)!
         4AO!

# 241
  • Мнения: 3 089
мая - подобен проблем се решава със сушени сини сливи (понеже няма пресни), сок от кисело зеле, самото кисело зеле, прясно мляко, кисело мляко, тиква във всяка форма, шоколадчета и много течности. друго не ми хрумва. а и рициново маско. много е гадно, но пък е супер ефикасно. след секцио се дават ок. 100 мл. ефектът е поразтиелен като се има предвид, че преди това е правен аклизма и 2-3 дни човек нищо не е ял. сори за натурализма Simple Smile

zaxy - добре дошла. а никът как се чете - зъхи, закси или другояче?

# 242
с първата бременност имах тоя проблем, бабини девитини и лекове от природата не помагаха, колкото и да имах желание. Само0 дуфалак ме оправяШе, а след секциото ми даваха магносолв гранули, така или инъ4е и zа бременни са полеzни

# 243
  • Мнения: 7 914
Balonesa,
 честита ти синя новина Hug

majceto, 4Д е 3 Д записан на диск  Joy


zaxy
,
 добре дошла   bouquet

# 244
  • Мнения: 536
zaxy, добре дошла сред нас!
miqeio, моята дъщеря е родена на 19.01.2003г. По мои сметки и твоята е там някъде - +-2-3 дни? Като квартал не сме се уцелили - аз съм в Младост. А това, че и ти си лъв е наистина поредното съвпадение   Hug

# 245
  • Мнения: 162
Здравейте момичета! Днес съм щастлива защото успях да си купя дънки каквито исках. Само отпред с парче което с ластик се отпуска - ако не надебелея в кракато и дупето ще мога да ги нося доста време. А иначе и при мен положението е запечено но като не знам какво да вземам за разхлабване може да е грях но...като запаля сутрин цигара с кафето и става. Гледам обаче да не го правя често само като видя зор

# 246
  • Мнения: 154
Здравейте, мами Simple Smile

Да се разпиша и аз, че май отдавна не съм писала.. Rolling Eyes

Добре дошли на всички нови май-чета  Hug

Още не знам пола на бебето - надявам се на следващия преглед (в началото на декември) да се разбере нещо по този въпрос. Каката не се показа до самия край на бременността - е, показваше се, ама все с дупе  Laughing През декември също ще ми вземат и кръв за БХС, мисля да ходя и на фетална морфология.
За килограми - аз съм в челната десятка напредващи: +6 съм. Имам си съвсем видимо коремче. Уж се старая да не ям прекалено много, но и спирането на цигарите се отрази.. абе важното е бебенце да е добре Simple Smile Миналия път качих 21 кг, от които нямаше и следа след година без специални диети и упражнения. Е, тогава бях на 20.... ноооо...е, сега ще си остана малко повече "хубава"  Rolling Eyes (дебеличка=хубава, според баща ми Mr. Green)

 Hug на всички и леко бременеене и много усмивки

# 247
  • Мнения: 6
Радвам се, че не сте ме забравили Simple Smile
Ниночка, не - не ходя на ЖК по каса - платих на доктора 250 лв на куп и той каза, че това било до края на бременността и можело да ходя всяка седмица, ако искам - и аз не пропускам естествено Simple Smile

# 248
  • Мнения: 3 089
бравос. аз ще платя доста повече, а ходя 1 п/м. е, никой няма да ми върне парите, ако реша да ходя и всяка седмица, но тогава сигурно пък и сумата ще е двойна. а и с детето е по-трудно да се мотам по улиците.

харибо - честити ти 2 зъба. за твое успокоение мога да кажа, че всеки следващ избива все по-трудно  Joy

# 249
  • Мнения: 96
Да ви се оплачаколко съм тъпа, объркала съм си термина- не бил 18, а 8 май:))))Иначе аз както разправях колко съм добре, как летя и тем подобни, вчера корема си ме понаболваше здраво на спазми.Днес ходих на док и ми предписаха но -шпа и папажерини, но не каза нищо за магнезий.Не мен от папажерини ми се драйфа зверски, затова плс, под каква форма взимате магнези??Майче ти разправяше за магнезия, но в същото време имам куп работа и ако може да повториш, мога ли да си го самопредпиша? В каква форма и по колко?

# 250
  • Мнения: 3 089
хаповете са магнерич или магнерод - зависело кой е производителят. аз пиех 3 п/д х 1 т. моята док счита, че до 16 г.с. трябва да се приема но-шпа, а след това -  магнезий.

# 251
  • Мнения: 214
за 4Д-то да вмъкна: бяха ми обяснили, че е триизмерна картина в реално време.

# 252
  • Мнения: 9
Привет!
Аз пия Magne B по четири пъти на ден и нош-па по 3 пъти.

# 253
  • България
  • Мнения: 3 621
http://voffka.com/archives/2006/03/16/025664.html
момичета вижте какво намерих като се рових в близнашките форуми Simple Smile)))))))))))))

# 254
  • Мнения: 3 089
ааа, значи права съм била, че 4-тото измерение е времето.

това съм го виждала, ама не ми се вярва. няма човек, който чак толкова много да е ядосал господ хи-хи

Общи условия

Активация на акаунт