Какви ни ги забъркват в Кенар

  • 7 636
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 713
а за добиване на приятната киселина, ги оставят там да "пишкат"...  chef
Е то това се говореше и за печения слънчоглед  навремето, когато бяхме деца. Пишкали, за да бъде добре осолен.

# 91
  • Мнения: 1 212
а за добиване на приятната киселина, ги оставят там да "пишкат"...  chef
Е то това се говореше и за печения слънчоглед  навремето, когато бяхме деца. Пишкали, за да бъде добре осолен.

Ей doh...  ....вярно ! Ама какъв  слънчоглед беше  Laughing

# 92
  • Мнения: 1 063
Единствените колбаси, за които е сигурно, че са от месо, са биволските и щраусовите деликатеси на "Меком" - Силистра.

Не мога да твърдя със сигурност, но в Силистра се говори, че тези продукти са с неясен произход, тъй като всички биволи си били живи и здрави/тоест тези, които те си отглеждали/ Thinking, а повечето хора в града пазарят от конкурентна фирма пак на местно ниво.

А от написаното за Кенар съм в потрес- вчера купихме три кутии салата.....

# 93
  • Мнения: 1 080
ShockedХора ще повърна.Този буркан с краставички и жаба вътре . Sick

............не е истински......освен това се съмнявам в половината написани тук неща....иначе излиза, че хората, които започнат работа в хранително- вкусовата изперкват и започват да пикаят в лютеницата, серат в млякото, празнят се в соса....не разбирам причината да правят това.....

Сега , като видя бурканите с краставички си представям жабата . CrazyПринципно гледам да не се вживявам но точно обратното се получава .така след ,като четох за консервантите психясах и до сега гледам съдържанието мноого внимателно .
secretgarden , имам чувството че това им доставя някакъв вид удоволствие .Близък човек ми каза ,че в пречиствателната станция в Панчарево двамата пазачи пикаели -защото мразели софиянци  ooooh!

# 94
  • София
  • Мнения: 15 469
Не сте ли гледали по Реалити ТВ какво става по техните ресторанти, кухни ,закусвални ? И сега ми се сгади и ме втресе само като се сетих! Кой път се сетя ,всеки път ме втриса Sick!И всичко това става при положение ,че има камери и на никой не му пука!
Един готвач се ядоса и се издуха върху храната Sick, друг се сряза и си сложи ръката над тенджерата със супа да капе кръвта Sick. Трети кихна върху поничките и му изхвърчаха храчки върху тях , после ги забърса с ръкав Sick. Пикаеха в кафета, плюеха в манджи, събираха храна от земята и я слагаха на витрината , беше адски гадно Sick!
Ако гледате редовно може да го видите, дават го често, но повечето пъти късно през ноща.

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 18:02 от Тайна

# 95
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
В тая тема почнаха откровените измислици и фантазии.  Интересен е фактът, че баш сега се въртят реклами на Денито  Sunglasses

# 96
  • Мнения: 2 407
Ей, Кенар няма да ям повече..

# 97
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Бррррр  #2gunfire

# 98
  • Мнения: 4 546
това, че ядем боклуци си е обществена тайна. и сигурно има и такива, които се празнят в продуктите. но, освен да напусна работа и по цял ден да готвя в къщи, друго решение не виждам.  newsm78 а ако ми остане време, може да отглеждам и зарзават на терасата  Laughing
скоро даваха по ТВ, че в БГ всъщност няма орган, който да следи за качеството на стоките - дали пише всичко на етикета, при какви условия се произвежда, дали съдържа вредни съставки и прочее. този "контрол" се осъществявал от 7-8 органа, които си прехвърлят топката. та от тук нататък - за какво качество да говорим въобще?  newsm78 не е луд тоя дето яде баницата, а който му я дава  Close

# 99
  • София
  • Мнения: 6 799
Честно казано, за да направиш една млечна салата ти трябват точно 10 минути. Да измиеш и нарежеш краставицата и да я разбъркаш с изцеденото мляко, зехтин и малко сол. Ако искаш и орехи да сложиш, ще станат 15. Не е въпрос до време, нито да пари, защото за да си я направиш вкъщи излиза даже по-евтино. Въпрос на желание е.

# 100
  • Мнения: 4 546
а млякото как ще го изцедиш? единственият начин, за които се сещам е да виси в марля над мивката. а това не ми се нрави  newsm78
а миналата събота правих руска салата - отне ми около час и половина  Rolling Eyes е , по-хубава е от купешката, ама определено отнема време

# 101
  • Мнения: 5 140
Аз на Кенар отдавна не купувам продуктите.
Когато за последно купих европейска салата беше вкисната, а на етикета пишеше годността, а до края и имаше още близо 5 дена.

# 102
  • Мнения: 5 647
В "Кен", "Сачи", "Леки" и пр. кренвирщи, наденици и пресни салами няма НИКАКВО месо - само сланина, соя и други подобни боклуци.

Че те ако сложат истинско месо кога ще си избият парите? То да е само соята, ще се прежалим, ама не се знае друго какво има вътре.

# 103
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Само като се сетя, че лятото докараха около 50 циганина отнякъде  на село, за да работят в Кенар по "кампания за чушки" и ми става лошо.Бяха настанени в сграда, която не се обитава сигурно повече от 20 години мъжа ми даже не помни откога  защото той по-принцип е от тук.Значи въпросната сграда е с общи бани на етажа, които е под съмнение дали работят въобще и тук там има прозорци...Добре че тогава си заминах при майка и лятото не бях тук.

# 104
  • Мнения: 5 140
В "Кен", "Сачи", "Леки" и пр. кренвирщи, наденици и пресни салами няма НИКАКВО месо - само сланина, соя и други подобни боклуци.

Че те ако сложат истинско месо кога ще си избият парите? То да е само соята, ще се прежалим, ама не се знае друго какво има вътре.



Абсолютно съгласна и е точно така.

Общи условия

Активация на акаунт