Какви ни ги забъркват в Кенар

  • 7 639
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 080
Хора тук не става въпрос кой го мързи да готви и кой не .да ви кажа за инфо ,че правя каквото правя и пак съм в кухнята да не говорим ,че малкия ми е с алергии и трябва за него отделно да готвя .честно казано руската салата ми излиза доста скъпо и на време и на пари .Това са знаете всички -краставички ,яйца ,колбас ,картофи ,моркови ,майонеза ...Та в този ред на мисли и майонезата може да си приготвяш сам .Вие приготвяте ли си я сами ? Mr. GreenАз за да направя млечна салата първо трябва да купя краставица .изцеденото мляко малко трудно ще си го направя за пет минути .

# 106
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
изцеденото мляко малко трудно ще си го направя за пет минути .
Купи си биволско на "Пършевица", то е много гъсто.  Grinning
Не купувам готови салати, много са мазни и са ми гадни. Сега имам още една причина да ги избягвам...
И колбаси не купувам, защото не стават за ядене. Колкото и подправки и химикали да им бутат, не са вкусни и това е.  Tired

# 107
  • Мнения: 5 647
Само като се сетя, че лятото докараха около 50 циганина отнякъде  на село, за да работят в Кенар по "кампания за чушки" и ми става лошо.Бяха настанени в сграда, която не се обитава сигурно повече от 20 години мъжа ми даже не помни откога  защото той по-принцип е от тук.Значи въпросната сграда е с общи бани на етажа, които е под съмнение дали работят въобще и тук там има прозорци...Добре че тогава си заминах при майка и лятото не бях тук.

И къде се развива действието? Цехът им не е ли в София, на бул. Сливница?

# 108
  • между град и село
  • Мнения: 212
 В Петърч до селото има складова база Солекс там имат цех Кенар.

# 109
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лази - инфото ти е маааааалко по-старо от създаването на света. Аре няма нужда  Stop

# 110
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цедено кисело мляко се продава готово.

# 111
  • Мнения: 1 080
А каква му е цената ?

# 112
  • Мнения: 68
4лв.и нещо за килограм

# 113
  • Мнения: 4 546
е то и салатите ги има готови  Joy
интересно, че досега за млякото нищо не се каза Thinking /в смисъл - хигиената при приготвяне, иначе за нишестето си знаем  Wink/

# 114
  • Мнения: 15 619
Ееее, много съм гнуслива, ама не е възможно всичко да приготвям в къщи. Което мога да направя аз - добре, ами другото?
Иначе се е случвало със дни да не кусвам хляб, че бях намерила една гадост вътре, а после като прояждах, си късах хапка след хапка и влизаше в устата ми след щателен и разчовъркващ оглед... Не е работа. Crossing Arms

# 115
  • Мнения: 90
Лази - инфото ти е маааааалко по-старо от създаването на света. Аре няма нужда  Stop
Лейзи, плз. Старо, но все още актуално. Освен, ако не ми покажеш документ, че Кенар са свъвели ХАЦЦП.

# 116
  • София
  • Мнения: 6 799
Изцедено кисело мялко се продава, ако не намерите - става с биволско също.
А за руската салата, ами може да излиза , да речем грубо - 5-6лв, но става количество поне 3кг...хайде пак да сметнем кое е по-евтиния вариант?Плюс това руската я правя в неделя или събота /не всяка, разбира се/, така че 1 час време не е проблем. А снежанката наистина става за 10 минути, който не вярва, да дойде на гости, ще му демонстрирам.  Hug

# 117
# 118
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изцедено кисело мялко се продава, ако не намерите - става с биволско също.
А за руската салата, ами може да излиза , да речем грубо - 5-6лв, но става количество поне 3кг...хайде пак да сметнем кое е по-евтиния вариант?Плюс това руската я правя в неделя или събота /не всяка, разбира се/, така че 1 час време не е проблем. А снежанката наистина става за 10 минути, който не вярва, да дойде на гости, ще му демонстрирам.  Hug
Аз съм навита! За гостито де  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт