Бременни кърмачки?

  • 39 357
  • 617
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 376
Вместо отписване,
Скреч, не се надявай. Нашата кака, ако я оставиш, пак ще е като новородено. Като цяло приема много добре бебето, но с големи скандали удържаме - 2-3 кърмения на ден. А като се лепне, не можеш да я махнеш. Но пък, поне за бебето има повече от достатъчно кърма благодарение на кака му.
Мен толкова ме беше изнервила девойката, че си мислех, че няма въобще да искам да кърмя, но мързела пак си каза думата  Mr. Green
На мен ми беше трудно с тая малка уста отначало, но след това нещата се оправиха Simple Smile

# 601
  • София
  • Мнения: 2 348
Ти пък! Аз пиша тука да ме насърчите, а вие да убиете и последната ми надежда  Mr. Green
 А как е била преди раждането с цокането? Да не вземе вярно да се лепне като текне това ми ти мляко, та да си карам и аз тандемско  Thinking

# 602
  • Мнения: 2 376
1-3 пъти се сещаше, но не правеше драма, ако и откажа 4-то цокане. На тръгване за родилното се нацока, може би това ускори нещата.

# 603
  • Мнения: 919
skrech, и ние сме стака:) Точно си помисля че се е отбила и тя се връща, понякога по 2-3 пъти на ден, понякога по веднъж на седмица.. в повечето случаи лесно я забаламосвам и не прави циркове ако и откажа, ще видим как ще е с бебето.. тя не обича да дели нещата си, нейното си е нейно Crazy

Berend Botje, честито отписване:)))

# 604
  • Мнения: 4 242
Ти пък! Аз пиша тука да ме насърчите, а вие да убиете и последната ми надежда  Mr. Green
 А как е била преди раждането с цокането? Да не вземе вярно да се лепне като текне това ми ти мляко, та да си карам и аз тандемско  Thinking

Може да не хареса млякото, спокойно  Mr. Green

# 605
  • FRANCE
  • Мнения: 2 228
Ти пък! Аз пиша тука да ме насърчите, а вие да убиете и последната ми надежда  Mr. Green
 А как е била преди раждането с цокането? Да не вземе вярно да се лепне като текне това ми ти мляко, та да си карам и аз тандемско  Thinking

не че се намесвам ама при нас така стана. Сега ако я оставиш може деноношно hahaha

# 606
  • София
  • Мнения: 5 289
Въпреки странното съобщение си мисля, че е по-добре да се "запиша" в тази тема за подкрепа в случай на нужда, вместо да правя нова  Embarassed

Цитат
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
То тука повечето родиха Mr. Green

# 608
  • Мнения: 234
и аз ще съм много щастлива ако подновим темичката Simple Smile

# 609
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз съм забравила да се отчета. Не преминах в тандемско  Laughing . Не вярвах, но се случи. Толкова не вярвах, че даже аз му предложих да суче, за да съм по-сигурна, не поиска. Значи за последно сука 2-3 седмици преди да родя.

# 610
  • Мнения: 2 376
Блазя ти. (благородно). Ние сме се ограничили до веднъж на ден. През другото време приема като и откажа. Но сутрин .... е нещо страшно. Не знам как ще се отбиваме. Дала съм и срок до 3 г. От друга страна ще ми липсва кърменето и... луда работа.

# 611
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Побут-побут!  gydi
 Проверявам дали темата е умряла тотално или просто е заспала много дълбок сън и едно по-упорито бутане ще я събуди!  Mr. Green

Ако не е умряла безвъзвратно, горното да се счита за така досадният "запис"!

Ако не се съживи ще трябва да досаждам в някоя друга тема (това да се счита за сериозна заплаха към другите теми от рода на дълго кърмещи, кърмещи в тандем и тн.)  Mr. Green

# 612
  • Мнения: 961
  bouquet Честито!  Grinning

# 613
  • София
  • Мнения: 5 289
Не съм, честито ти   bouquet Леко и безпроблемно до края!


Много интересно, аз явно ще да съм от онези, дето не усещат особена промяна в количествата през бременността. Вече почти в седми месец, а още не съм се сблъскала с т.нар. сукане на сухо.
Е, писано ми е било да се изненадвам още Mr. Green Аз кърмя отдавна само от едната гърда и междувременно се получи безкрайно смешното положение от едната гърда да тече кърма, а от другата - коластра. Така се запознах и с явлението коластра през бременността, което ме пропусна предишния път.

# 614
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ха-ха, Зелено човече, това ми хареса, всяка гърда си е на свое мнение!  Mr. Green

 Почти безобидна, мерси!   bouquet

Аз обаче вече се сблъсквам със силно намаляващата кърма, ама ще видим какво ще излезе накрая и ще удържи ли фронта малчо. Малък ми е още за отбиване, а и той за сега няма намерение да се отказва, особено от хилядите нощни набези.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт