Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 75

  • 31 893
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 62
Здравейте, утре се налага да правя мисед аборт, много ме е страх от процедурата.. Някой може ли да разкаже какво е.. С упойка и вакум ми казаха, че ще е....
В манипулационната анестезиологът те разпитва за заболявания, алергии, лекарства. Следва пълна упойка. Събуждаш се в болнична стая с включена венозна система, всичко е свършило, не те боли. След няколко часа може да се прибереш. Няколко дена има леко кървене и леки менструални болки. Така беше при мен.

# 766
  • Мнения: 350
Здравейте, миналия месец започна да ми зацапва 16 ден така до към 25 26 ту слабо ту засилено с съсиреци. Сега ми е 33 ден и все още нямам цикъл. Правих тест, погледнах резултата 3 минута беше 1 чертичка но в десния все едно се разлива ше и постепенно през контролната лена мина едно като чертичка, премина от десния край до към левия и си остана една чиста червена черта

# 767
  • Мнения: 39
Здравейте, миналия месец започна да ми зацапва 16 ден така до към 25 26 ту слабо ту засилено с съсиреци. Сега ми е 33 ден и все още нямам цикъл. Правих тест, погледнах резултата 3 минута беше 1 чертичка но в десния все едно се разлива ше и постепенно през контролната лена мина едно като чертичка, премина от десния край до към левия и си остана една чиста червена черта
И какво ви е питането? Защо теста показва една черта ли?

# 768
  • Мнения: 350
Здравейте, миналия месец започна да ми зацапва 16 ден така до към 25 26 ту слабо ту засилено с съсиреци. Сега ми е 33 ден и все още нямам цикъл. Правих тест, погледнах резултата 3 минута беше 1 чертичка но в десния все едно се разлива ше и постепенно през контролната лена мина едно като чертичка, премина от десния край до към левия и си остана една чиста червена черта
И какво ви е питането? Защо теста показва една черта ли?
тази 2ра където премина от единия до др край

# 769
  • Мнения: 39
И какво от това?

# 770
  • Мнения: 350
какво означава
?

# 771
# 772
  • Мнения: 98
Момичета вас до кога ви боляха гърдите аз вече съмв пети месец и все още имам болка нормално ли е това ?
. Мен ме боляха страшно много до към 4-ти ,може би 5-ти ,поминаха и сега отново ме
болят в 7-ми .
Питайте АГ при следващото посещение .

# 773

Общи условия

Активация на акаунт