Комплекси в секса

  • 20 826
  • 238
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 35 320
Печелят проктолигичен преглед с видеозаснемане.

# 106
  • Мнения: 2 928
Тия 8-9 партньора да не са били от спийд дейтинг с консумация? Или просто беше със завързани очи, щото те е много срам? Младото поколение е,...не знам - без въображение, може би. Не може даже тема да пусне като хората. Аз до 21 нямах нито един, ама 2 пози....Are you kidding me? Laughing
Кои са позите, ако не е тайна? При мисионерската ти гледа лицето. Или ти си го захлупваш под възглавницата?

# 107
  • Мнения: 308
Нищо няма да кажа по темата: само ще се изсмея на авторката.  😆

# 108
  • Мнения: 715
Тази статия ми се видя доста измислена. Simple Smile Мъжът как пуфти над нея, а тя му разправя как готвила супа... Не може да е истина, та ако ще жената да е съпруга на свещеник от 19-ти век.
Абс никаква измислица не е тази статия. Ако се замислим малко ще осъзнаем, че до ден днешен сексуалността на хората, особено на жените, е силно контролирана. Цивилизацията като цяло стъпва на това, човекът да контролира нагона си. И мъж, и жена. Затова има и морал и етика... А ако разгледаме и дълбоката езотерика... Дълга тема.

# 109
  • Мнения: 2 277
Аз пък няма да давам акъл на авторката, ще си мълча. Close
Щот има повече бройки от мен... Grinning
Умножавай "бройката на партньорите" по "бройката на позите" за да се получи по-комплексна оценка на състезателните умения. И вече на тая база се определя колко акъл може да се дава. Ако точките на двама състезатели или състезателки са равни се гледа времето и техническата трудност на елементите. Нещата не са толкова прости. Изисква се малко по-задълбочено познаване на материята.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Авторката замлъкна. Може да си е взела комплексен съвет от мненията ни и вече да е напред с материала. Сигурно и свирки качествени прави вече - щом не може да го гледа го лапа Grinning

# 111
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Горката... Единствено в главата ти е проблема.

# 112
  • Мнения: X
Използвам същата тема.


Според вас нормално ли е мъж да иска да го напляскате (по дупето)? И бихте ли го направила? Какво ви е мнението за подобни неща?

# 113
  • Мнения: X
За мен не бих казала, че е стандартно да си искат това, но ми се вижда безобидно и бих го направила. Не знам дали става въпрос да шляпане, някой по дупето докато правите секс или при едно той да свали гащите и да ти легне в скута и ти да го напляскаш. Последното определено би ми било странно и не си представям да ми подейства еротично.

Ако това е най-странното, което са ти искали, да знаеш има много по-… хем… странни неща, дето могат да ти поискат.

# 114
  • Мнения: X
За мен не бих казала, че е стандартно да си искат това, но ми се вижда безобидно и бих го направила. Не знам дали става въпрос да шляпане, някой по дупето докато правите секс или при едно той да свали гащите и да ти легне в скута и ти да го напляскаш. Последното определено би ми било странно и не си представям да ми подейства еротично.



Второто. В скута или да го напляскам с предмет (примерно пръчка).

# 115
  • Мнения: X
Не съм го правила, през ум не ми е минавало, но според мен е безобидно. Ако този човек е важен за теб, можеш да се опиташ да си малко по-отворена към такива неща. Пък виж докъде ще стигнете. Ако не желаеш, не го прави.

# 116
  • Мнения: 2 277
... Според вас нормално ли е мъж да иска да го напляскате (по дупето)? И бихте ли го направила? Какво ви е мнението за подобни неща?
Напълно нормално. Ако мъж ви поиска подобно нещо - задължително трябва да го направите. Един месец да не може да си седне на задника. Но гледайте да има и синьо око, сцепена вежда и поне два избити зъба. Едно дърво, мотика или лопата - и със всичка сила...

Последна редакция: сб, 26 фев 2022, 05:39 от Abuto

# 117
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Е защо пък да не го напляскате, какво толкова. Пляскали са го като малък и сега му харесва. Защо жените може да ги пляскате по дупето, а мъжете да ме може?

# 118
  • Мнения: 6 818
А какво значение има ние какво мислим? Това какво би променило за теб?
Пп.мспоред мен е трол или пак проучване за някоя глупава статия.

# 119
  • Мнения: 6 260
Пляскай бе, кво ти пука.... Виж вече ако поиска и страпонче, тогава може леко да се притесниш.

Общи условия

Активация на акаунт