В какво слагате играчките?

  • 3 228
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В едни такива кошове като от мрежа, купувам си ги от магазин за 1 лев. Има малки и големи, и най-лазбични цветове.

# 61
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В едни такива кошове като от мрежа, купувам си ги от магазин за 1 лев. Има малки и големи, и най-разбични цветове.
Аз също ги слагам в такива кошове.

# 62
  • Мнения: 8 505
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
И аз така Peace

И аз като вас.

# 63
  • София
  • Мнения: 44 122
Точно такъв е и нашия. Страхотни са и събират страшно много играчки, аз направо се изумих...





да има такива и в практикър и в бриколаж, даже и в билла съм виждала, но в била бяха едноцветни, с плосък капак..

# 64
  • Мнения: 11 607
Преди кашон, сега в мрежите от 1 лв.

# 65
  • Мнения: 2 849
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.
И аз така Peace
едната част в едната стая са в такъв кош ,другите в голяма жълта кутия за играчки .

# 66
  • Мнения: 1 186
Много интересна тема:
Ето го и нашият кош за играчки:
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o633003963434843750.jpg
Ето го отново:
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o633003963604062500.jpg

# 67
  • Мнения: 1 186
Точно такъв е и нашия. Страхотни са и събират страшно много играчки, аз направо се изумих...





да има такива и в практикър и в бриколаж, даже и в билла съм виждала, но в била бяха едноцветни, с плосък капак..
bubu_to-много ми харесва вашият кош,от къде се сдобихте със него Wink

# 68
  • Мнения: 1 209
IVKA&MIMI аз съм от София и нашия кош го взехме от Бриколаж, но знам че ги има и в Практикер. Имаше най-различни цветове и животни и струваше 20 лв.!!!

# 69
  • Мнения: 2 040
в нейния детски басейн .. така или иначе зимата не ни трябва ..  Laughing останалите са разделени в спалнята и хола и другата спалня .. май само в кухнята и тоалетната нямаме играчки  Laughing

# 70
  • Мнения: 1 186
IVKA&MIMI аз съм от София и нашия кош го взехме от Бриколаж, но знам че ги има и в Практикер. Имаше най-различни цветове и животни и струваше 20 лв.!!!
благодаря ти много за инфото  bouquet

# 71
  • Мнения: 3 360
Преди кашон, сега в мрежите от 1 лв.

Да и аз в тях намирам спасение WinkДобра работа вършат Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 622
В плетените кошове от магазина за 1лв.,но голямата настоява да влиза вътре в коша и там да играе,така че сменям кошовете през месец.Днеска пак купих поредния...

# 73
  • Мнения: 1 209
В плетените кошове от магазина за 1лв.,но голямата настоява да влиза вътре в коша и там да играе,така че сменям кошовете през месец.Днеска пак купих поредния...

И аз преди да купя от големите кошове ползвах два такива по 1 лв., но страшно бързо ми се скъсаха... Много са нежни, явно трудно издържат на детския натиск...

# 74
  • Мнения: 3 456
В кош за играчки- мрежест - от магазините за 1 лв., но постоянно се късат и постоянно купуваме нови

Общи условия

Активация на акаунт