АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 7)☀

  • 24 392
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 227
Михаела ми е избраното име,я да не го пипате😁😁имам си кака Рая 😊,познавам няколко с името Яна и си им върви в живота,също на моя съученичка детето и се казва Яна и е спокойна,не прави бели,много слънчево и усмихнато дете е😊😊😊

# 706
  • София
  • Мнения: 2 416
Понеже почвам да се паникьосвам, да питам и вас. Цял ден имам болки, като менструални - в 17гс+1 съм. Нямам темперстура, нямам ускорен пулс, кръвно. Пия ношпа, сега пих още магнезий. Помня, че ме приболваше с първата бременност, ама не помня да е било чак така. Като че ли, като съм легнала на ляво и кръста е леко затоплен, се успокоява леко. Таа дали да ходя към някой кабинет или е напълно нормално, разтягане на сухожилия и тн.

# 707
  • Мнения: 251
Ние сме решили да е Даяна.Гледам из разни теми тук във форума,пишат как името имало силна асоциация с принцеса Даяна…ммм и аз не вярвам в тези неща,това са просто хора ,за които сме чували че нещо се е случило,а още колко има по света с всяко едно име ,което носим и просто не се е чувало за техните съдби..не знам не виждам логика,това да ме спре да използвам името❤🤷🏻♀

# 708
  • Мнения: 3 962
Менструалните болки обикновено са контракции. Ако не спират след но-шпа и магнезий, аз бих отишла на консултация.

# 709
  • Мнения: 1 228
И аз те съветвам да полежиш и да изчакаш да подействат хапчетата  би трябвало да се успокоят нещата.Аз май бях казала , че един ден ме боля таза така като при цикъл или по - точно, където трябва да минават бикините до яйчника , но някак вътрешно.Мина ми чак след два три часа сън.

# 710
  • Мнения: 220
Сетих се още нещо към покупките: сутиен за кърмене
Към опитните мами ми е въпросът. На кой етап се купува? Знам, че размерът на сутиена се променя през тези 9 месеца, но до кога?
Преди да забременея с първото бях 75 Б, към 9 месец минах на 80 Б. Като родих пак си останах 80 Б. На лидл пускат хубави сутиени за кърмачки и на ХМ има, но там са по скъпички.

# 711
  • Мнения: 931
Според мен ако наистина продължават цял ден тези болки, иди да те видят. На мен ми каза АГ-то, че до един час след НОШ-ПА трябва да спрат.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 416
Понеже е от сутринта и понеже тая бременност вече два пъти ми изкарва ангелите, сега ще си чакам в Щерев да ме видят. Пила съм 2 ношпа сутринта, 2 на обяд и 2 преди час и нещо. Като с последния прием и 300мг магнезий, че цикълът ми беше ужасен, беше… ама такова чудо досега май не съм имала.

# 713
  • Мнения: 1 377
Добре е, че си отишла да те видят. Пиши после какво става.

# 714
  • София
  • Мнения: 5 621
Erinne, стиснати палци от мен всичко да е наред!

# 715
  • София
  • Мнения: 2 416
С предната бременност не бях такава паника, сега заради шокът от кървенетата ли, и аз не знам. Всяко нещо ми изглежда страшно. Но друго е да можеш да ходиш, когато си искаш, дано не ми се кара много лекарката.

# 716
  • Мнения: 771
Аз съм имала няколко пъти зацапвания, но честно казано болки до този момент през бременността не съм имала. Случва ми се само, ако се обърна рязко или кашлям и нещо ме срязва. Но не знам дали е притеснително, тъй като аз и други симптоми нямам по принцип. До колкото съм чувала и леки болки са нормалнои. Пиши как е след прегледа!

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 869
erinne, добре си направила, от един преглед повече глава не боли, пиши после как е минало.

С моя мъж много трудно се излиза на глава за име, едвам се спряхме на едно с уговорката ако решим по- натан да го сменим. За сега сме избрали Виктория, единственото което не ми допада е че е най- популярното, но понеже ММ иска на бабите да я кръстим и нямаме друг вариант.
Иначе аз много харесвам Йоана, София, Доротея и Моника.

Последна редакция: пн, 21 мар 2022, 18:03 от Plamingo__

# 718
  • Мнения: 771
Как се казват бабите? Може и да ни хрумне нещо. 😂

Моят мъж е чужденец, но изненадващо предложи изцяло славянско име от моят списък с възможности.

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 869
Красимира и Виолета, ако успеете да дадете друго предложение ще е супер, но аз си блъсках главата и друго не ми хареса 😀, аз харесвам Виктория, просто не ми допада че е толкова популярно .. иначе ММ викаше за Вероника, но имам лоши спомени с това име 😀.

Как се казват бабите? Може и да ни хрумне нещо. 😂

Моят мъж е чужденец, но изненадващо предложи изцяло славянско име от моят списък с възможности.

Общи условия

Активация на акаунт