Доктори в Шейново

  • 61 074
  • 330
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 724
Да при Ангел Илиев ходя! Познаваме се от 6 г. но до сега съм ходила само на профилактични прегледи и е бил много внимателен! Сега след като забременях вече не знам как ще дано да е добур специалист! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 533
Д-р Гагова!Благодаря и за всичко!

# 47
  • Мнения: 1 817
Росен Виденов - самата аз съм родена при него!!!

 много хубаво, но не предпочиташ ли твоето дата да се роди при по-млад лекар newsm78, в смисъл, че нещата се променят с вреето принципно

Ami PolarFox, 4estno kazano bih iskala i az da rajdam pri nego, tui kato smjatam, 4e toi e strahoten spezialist! No njama da imam ni6to protiv da rodja i pri sina mu, koito su6to e v 6einovo...
Mislja,4e ne vuzrastta e re6ava6ta v slu4aja, a dali ima6 doverie na suotvetnia lekar i dali spored teb toi ima dostatu4no opit v tazi oblast. NO neka vseki sam si re6ava... Az mslja,4e Rosen Videnov e dosta v 4as i vuzrastta mu ne mu li4i!
 Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 2 768
Да при Ангел Илиев ходя! Познаваме се от 6 г. но до сега съм ходила само на профилактични прегледи и е бил много внимателен! Сега след като забременях вече не знам как ще дано да е добур специалист! Simple Smile
благодаря за отговора!
стискам палци всичко да е наред при теб и да си доволна!

# 49
  • София
  • Мнения: 5 724
А не разбрах и ти ли ходиш там? 

# 50
  • София
  • Мнения: 5 724
Звездица,чак сега видях коя сеемица си Simple Smile Много се радвам и..... успех!  baby_neutralАз имам доста да тичам докато те настигна     Grinning Почти 12 седмица съм а вече имам и коремче и се чудя не е ли рано по принцип? Simple Smile

# 51
  • Мнения: 755
Дам и аз съм за д-р А. Ненов... и аз родих синът си при него многооооооо съм доволна . Апропо носеше се слух , че вече не е в Шейново ... вярно ли е или това е поредния лъжлив слух?!?  newsm78  bouquet newsm78

# 52
  • Мнения: 63
Първото си дете родих при Чалманов. За второто отидох при Ненов. Ако имам още 5 деца ще ходя само при Ненов.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 998
Д-р Слави Виденов,син на д-р Росен Виденов  Peace Той ми водеше раждането и е много добър специалист въпреки,че е много млад.Благодаря му и оттук   bouquet

# 54
  • Мнения: 7 640
Дам и аз съм за д-р А. Ненов... и аз родих синът си при него многооооооо съм доволна . Апропо носеше се слух , че вече не е в Шейново ... вярно ли е или това е поредния лъжлив слух?!?  newsm78  bouquet newsm78

за НеЦов ставаше въпрос

# 55
  • Мнения: 755
Дам и аз съм за д-р А. Ненов... и аз родих синът си при него многооооооо съм доволна . Апропо носеше се слух , че вече не е в Шейново ... вярно ли е или това е поредния лъжлив слух?!?  newsm78  bouquet newsm78

за НеЦов ставаше въпрос
Всъщност аз за д-р Ненов точно питах, а слухът не се е носил тук в темата. Попитах просто да си "сверя часовника" както се казва. А д-р Нецов не ми е познат , но сигурно и той е професионалист. Отново горещо препоръчвам д-р Антони Ненов.  bouquet

# 56
  • Мнения: 4 053
Дам и аз съм за д-р А. Ненов... и аз родих синът си при него многооооооо съм доволна . Апропо носеше се слух , че вече не е в Шейново ... вярно ли е или това е поредния лъжлив слух?!?  newsm78  bouquet newsm78

за НеЦов ставаше въпрос

и аз знам,че Нецов не е в Шейново,
а Ненов си е там Peace

# 57
  • Мнения: 5 401
Родих при д-р Станков - изключително човечен, скромен и разбран лекар.   bouquet

# 58
 EmbarassedЩе ми се да запитам всички мами ,дали са си платили за докторите(демек с уговорка са раждали  ) ,щото ако е така  ми се струва че мнението им не е обективно много много. Все пак ,ако сте си платили за внимание , ще го имате  Rolling Eyes .
Има ли някоя мама, която  да е родила без предварителна уговорка  с доктор и да е доволна от такъв във "Шейново"?   Peace Peace

# 59
Родих при д-р Нецов. Много добър специалист.Не е много по приказките, но през цялото време беше до мен, и по време на бремеността и по време на раждането
      Iskam da popitam za dr.Mishev toi e vazrasten lekar az sam rajdala pri nego beshe otdavna dali raboti oshte?

Общи условия

Активация на акаунт