Вашето мнение

  • 9 656
  • 187
  •   1
Отговори
# 45
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 570
темите са две - добър секс и да те разсмива.
Едновременно ли?😲

# 46
  • Мнения: 2 257
темите са две - добър секс и да те разсмива.
Едновременно ли?😲
Бах тъз първа среща.
Докато те плющи, да те гъдилка.

# 47
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
темите са две - добър секс и да те разсмива.
Едновременно ли?😲
Бах тъз първа среща.
Докато те плющи, да те гъдилка.
Или ако не му стане поне да ви е смешно 😂

# 48
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 321
1.Да разкаже за себе -семейство-имам предвид родители,братя,сестри,какво е учил,с какво се занимава...
2.Интереси,хобита-с какво се занимава в свободното си време,чете ли-какви книги,музика-каква музика слуша...Спорт-какво спортува..гледа ли телевизия-какви предавания..какви филми препочита..
3.Пътувания-обича ли да пътува,какви места предпочита,обича ли природата
животни-обича ли животните,има ли домашен любимец.
4.Политика-важно ми е мнението му
5.Планове,цели-как вижда бъдещето,към какво се стреми
6 Кухня-какви ястия предпочита,какви заведения...

И естествено трябва да се получи диалог ,да се поинтересува и за мен,а не през цялото време да говори само за себе си...


Да НЕ говори за бивши.
Да не злоупотребява с алкохола.
На мен например ще ми направи лошо впечатление,ако пие твърд алкохол посред бял ден или ако изпие 5 бири една след друга...

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 07:51 от Veronikaaa

# 49
  • Мнения: 588
Няма ли химия и флуиди, за каквото и да говори все тая. И обратното, има ли ... и за квантова механика би ми било интересно.

Това!

Иначе при мен често са говорили и за работата си, но не скучни неща, а защото са били с по-интересни професии и ме е заинтригувало. Говорили сме и за интересни случки от там. Би било добре и да се продължи разговора от интернет, ако например там са си писали първо. Отделно стандартните неща – интереси, приятели, може да кажат и за семейството си нещо.
Не е подходящо според мен да се говори за философия, политика, бивши, натоварващи разговори. Случвало ми се е и пасивно да ме „злепоставят“ без да искат със световен въпрос, на който не отговорих както им се искаше. Накратко се показах „глупава“. Това не се прави. Не държа човека да мен да има диплома от Кеймбридж, но и да не демонстрира че разбора от всичко, както и да е надут.
Има хора с които ми е интересно и приятно да общувам, добри събеседници са, но дотам. Трябва да има тръпка и химия според мен, за да има по-нататъшни срещи.

П.П. Разговор за спорт също много ми допадат.

# 50
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Честно казано, аз вече не ходя на първи срещи. Писнаха ми тези интервюта тъпи. Все едно сме говорители по телевизията или някакви изкуствени роботи.
Нещата трябва да се случват неусетно. Най-любимите ми гаджета съм си ги намерила без да ходя по срещи. Тези с които съм била на първа среща все нещо не са ме грабвали както аз обичам.

# 51
  • Мнения: 2 928
При мен първите срещи приключват по 2 начина. Или в леглото с тенденция за продължаване.
Или с много приказки на пазара, любезна благодарност за времето прекарано заедно и обещание, че ще се обадя, което не спазвам.
Срам ме е да си го призная, ама това е положението! Нямам излишно време за губене за да вниквам в душевен мир, душевна красота и един куп глупости от психологията.
Та в заключение: ''И професор по квантова механика да е, ако не ми хареса от първи поглед, няма да го бъде, съвсем определено!''
И няма никакво значение какво говори или какво не говори.

# 52
  • Мнения: 6 180
Срам ме е да си го призная, ама това е положението! Нямам излишно време за губене за да вниквам в душевен мир, душевна красота и един куп глупости от психологията.
Сега ако трябва да ходя по срещи, хич не искам нищо никой да ми говори, еле пък лексикони на ученическо ниво. Ако протича искричката и аз предпочитам да ми са в обратен ред събитията. Пък дори и само да ме гъдичка, пак е нещо по-интересно.

# 53
  • Мнения: 588
Съгласна съм и с двете ви ама как така с непознат? Как се събличате и интимничите с човек, който сте виждали от 2 часа, или ако бе виждате за първи път, поне не сте имали още разговор-два е така за спорта?

# 54
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Ами вероятността той да набере повечко микроби се увеличава с времето експоненциално, такаче е най-добре да го вземеш бързичко.
Освен това има вероятност да каже нещо което да ти убие желанието ….

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 19:06 от PriMadonna

# 55
  • Мнения: 7 527
Евала на такива смели жени, ама по ми е приемливо, че да се стигне до леглото си има и съответната прелюдия, свалка, опознаване.
Човека трябва да те запали, да те заинтригува, да се постарае повече, докато те получи.
То тва ,да не е баница...леж ,па Яж.

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 19:18 от happy doc

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 391
Аз само не разбрах щом не ти е харесал кандидата, защо трябва да му благодариш и защо му обещаваш, че ще му се обаждаш? Не е ли по-честно и по-време-спестяващо да кажеш в прав текст "Сори, пич, нямам интерес, желая ти успех."

# 57
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Защото тук на запад сме учтиви, колкото може.

# 58
  • Мнения: 2 928
Аз само не разбрах щом не ти е харесал кандидата, защо трябва да му благодариш и защо му обещаваш, че ще му се обаждаш? Не е ли по-честно и по-време-спестяващо да кажеш в прав текст "Сори, пич, нямам интерес, желая ти успех."
На мен лично ми е неудобно да изрежа някого в прав текст, особено ако се е постарал да ме впечатли.
Не е важно, какво казваш. Мъжете се ориентират по други неща, най-вече от езика на тялото. На него му е повече от ясно, че няма да го потърсиш повече.
Евала на такива смели жени, ама по ми е приемливо, че да се стигне до леглото си има и съответната прелюдия, свалка, опознаване.
Човека трябва да те запали, да те заинтригува, да се постарае повече, докато те получи.
То тва ,да не е баница...леж ,па Яж.
Е, има разбира се. Някакво предварително опознаване, чуване по телефон, ама чак пък да разискваме сериозни теми  по точки 1, 2, 3, 4, 5 - не.

Последна редакция: сб, 26 мар 2022, 01:33 от Ravenna

# 59
  • София
  • Мнения: 38 898
Аз все още съм старомодна и предпочитам първата среща да е само среща и да си бърборим. Втората вече е друг въпрос...

Общи условия

Активация на акаунт