Вашето мнение

  • 9 323
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте. Ще ми бъде интересно да чуя вашите мнения относно следното:
Кои са ТОП 5 на темите, за които бихте искали(за всяка сигурно е различно) мъжът да може да говори на първа среща или след това, евентуално във връзката ако се получи и т.н.?

Моля, без излишни коментари и реплики, нека който реши да се включи и кратко и ясно да напише 5 теми, които счита за интересни/значими.
Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 2 000
1. Любима книга/филм;
2. Хобита;
3. Удовлетворен ли е от професията си;
4. Истории за него самият от миналото;
5. Любима кухня;

# 2
  • Мнения: 9 790
1. Баскетбол. Би било чудесно, ако е фен на Lakers и най-любимият му PG е Дейм.
2. Футбол и Формула 1
3. Професии, кариерно развитие, планове, цели.
4. Пътувания, хобита
5. Кратко резюме на семейството си, нито дума за бившите

Редът е произволен 😂

# 3
  • Мнения: 5 304
Може да не са точно 5, но е желателно да говори на теми, от които би си проличало що за човек е. Разбира се, не много лични неща, не е нужно от самото начало, но наистина нещо като какви филми/книги/музика (не) харесва и има ли някакво хоби. Също няколко думи за семейство, образование и работа. Мисля, че е напълно достатъчно като за първа среща.

# 4
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Избраникът трябва да може да говори за:
- интереси/хобита (трябва да имаме поне 2-3 общи)
- планове/желания за бъдещето (трябва да е наясно какво иска и очаква от отношенията ни)
- емоции/чувства (да е осъзнат и да може да анализира себе си добре, адекватно да разпознава собствените и моите нужди)

Иначе просто за първа среща... се предполага, че поне нещо сте говорили, в някакво отношение сте намерили нещо общо. Освен сбитата автобиография (семейство, работа, хобита) мисля, че е добър избор да се продължат дискусиите, които сте водили и преди това.

# 5
  • Мнения: 25 712
Интересният за мен мъж трябва да може да говори на всякакви теми. Не си падам по ограничените умове.
А ако в някоя тема няма достатъчно познания, да си признае, вместо да се прави на всезнаещ и да плещи глупости. И да умее да слуша. И да се учи. И да не се комплексира, ако жената в някоя област знае повече, а да ѝ се възхити.

# 6
  • Мнения: 3 752
Темите са без значение, но трябва да умее да говори. Ако ще и за машиностроенето да ми разправя, но да ми държи интереса. И освен това трябва да има тънко чувство кога е на път да сгази лука и ловко да избягва катастрофите.

# 7
  • Мнения: 6 171
Няма ли химия и флуиди, за каквото и да говори все тая. И обратното, има ли ... и за квантова механика би ми било интересно.

# 8
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 307
1.гледа ли "Ергенът"
2.кара ли колело
3.кой му е любимия сладолед
4.яхта със или без платна
5.крилца или кълки

# 9
  • Мнения: 18 333
"Клюкарят говори за другите хора, досадникът говори за себе си, а приятният човек Ви говори за Вас!" Joy Значи на среща ще говориш много за дамата - комплименти, въпроси. Извън това:
1. За професията ти - само ако е интересна (например пожарникар). Ако си счетоводител, трай си. Close
2. Международното положение. Sad Колкото да видите дали имате еднакви разбирания по темата. Цената на олиото - не.
3. Пътувания.
4. Ако можеш да готвиш, похвали се. Sunglasses
5. Хобита. Кажи за твоите, но и се интересувай много от нейните. Ако искаш следваща среща и си разбрал, че тя обича да ходи на рисуване с чаша вино например, изяви желание да посетиш такова събитие.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 492
1. Повече за себе си
2. Хобита и пътувания най-вече (из страната и извън)
3. Спорт
4. Политика
5. Космос

В смисъл, аз го пиша за жена на първа среща да говори с мен, не знам защо така сексистко е направено това проучване Grinning

# 11
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 390
Сещам се за 2-3 неща - музика, политика, храна. Като цяло е добре човек да има мнение, без да е краен и вманиачен. Не бих говорила за работа, семейство, цели, това не е интервю все пак, а да говориш за лични неща с недотам близък човек, за мен не е ок.

# 12
  • София
  • Мнения: 35 208
Мой прочит: Пет теми за които да НЕ говоря на първа среща:

Пари
Политика
Бивши
Болести
Емоционални травми

# 13
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 390
Мен ме дразнят хора, които нямат отношение към политиката. Та в този смисъл, няма лошо да се отсяват подобни индивиди.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 492
Извинявайте, всичко е политика. Парите са политика, Пандемията също може да мине отчасти под този "знак", войната е политика. Инфлацията също. Най-актуалните (и злободневни) теми са политика. Не сме на 16 г., че да искаме само за парти и купони. Нали утре ще живееш с тоя човек? Евентуално. Навремето колко семейства се разведоха точно по "политически причини" - различия в политическите нагласи...

Общи условия

Активация на акаунт