Вашето мнение

  • 9 657
  • 187
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 391
Аз бих се радвала ако съм на първа среща, мъжът да не се оплаква и да не мрънка. Все тая за какво. Всички си имаме достатъчно свои проблеми. Имам нужда от позитивни хора, които да ме дърпат нагоре, а не аз да го играя спасителка и вдъхновителка.
Бих искала на първа среща да видя земно отношение към персонала и заявена любов към животните. Ако тези две неща липсват, не бих искала дори да познавам човека, камо ли да пробвам връзка с него.
Ако мъжът има добри възможности/професия - в никакъв случай да не парадира с това.

# 31
  • София
  • Мнения: 38 898
1. За себе си
2. Работа и планове
3. Книги, филми, музика, изкуство
4. Пътувания и интересни места
5. Актуални теми
6 . За мен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 32
  • Мнения: 7 527
Когато срещна човек, с който разговора тече непринудено и който ми е интересен , мога да слушам за всичко. От бившата му  до всичките му проблеми.
Хората може би затова обичат да общуват с мен, някак си ги предразполагам да споделят.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 898
Тъй като и аз влача багаж, нямам нищо против да чуя и за неговия багаж, особено ако опитът му съвпада с моя. Оказва се, че има мъже, точно в моето положение, които са склонни да говорят за това, за разлика от жените.

Иначе казано - да имаме общи теми от личния живот ми е едно от най-важните неща.

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 12:48 от Rockstar

# 34
  • Мнения: 3 021
Политика/общество
Бизнес
Изкуство (книги, музика, театър - не задължително всичко накуп, но да има подобни интереси)
Къде пътува, какви места обича да посещава
Неща, които е преживял/чул/видял/прочел/гледал наскоро и са го впечатлили

# 35
  • Мнения: 6 180
Не ми е ок еднаквостта на мен. Не ми се водят битки за книги. Да си чете там каквото иска, само не моите. Одобрявам и различни обществени и политически нагласи, хобита от друга галактика на моята и т.н. Естествено, не и твърде генерални разминавания тип чалгар - метъл, че тогава вместо спор ще има кълбета.

# 36
  • Мнения: 3 775
Не ми е ок еднаквостта на мен. Не ми се водят битки за книги. Да си чете там каквото иска, само не моите. Одобрявам и различни обществени и политически нагласи, хобита от друга галактика на моята и т.н. Естествено, не и твърде генерални разминавания тип чалгар - метъл, че тогава вместо спор ще има кълбета.
Абсолютно да. Ще се притесня, ако напира да гледа Ергенът с мен.😁

# 37
  • Мнения: 1 605
1. Уточнява си имотното състояние
2. Казва си паролата за сейфа
3. Казва си паролите за банковите сметки
4. Казва как се пали ферарито му и отмята на навигацията пътя към банковия трезор.
5. Съгласна съм да говори на каквито други теми иска, аз го обичам и за мен е радост да слушам гласа му...
Simple Smile

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 306
1. Какво го забавлява, тоест кое му носи удоволствие в свободното време
2. Храна
3. Филми/книги
Но, най-важното е начинът, по който протича разговорът. Аз изключително много държа човекът, с когото съм на среща да има чувство за хумор. Колкото по-завъртяно, толкова по-добре.

# 39
  • Мнения: 2 052
Не предявавам претенции какви точно теми ще подхване, стига да личи, че са му на сърце и да има елементарни комуникационни умения, т.е. да следи дали проявявам интерес, да не се отплесва в монолози (твърде много) и да има желание да ме осветли за нещо интересно, не просто да ми важничи насреща. Аз съм любопитна маймуна, винаги много съм получавала и давала насреща по отношение на нови хобита, музика, литература и прочие теми разни и разнообразни.
С времето развих искрен интерес към хобитата на съпруга ми като ключът за мен беше да не търся същите като неговите причини да ми харесват, а да намирам мои. Той също винаги смело е приемал препоръките ми за книги, музика и кино, дестинации за посещение итн, което влага два от най-ценните му ресурса - време и внимание - и едва ли винаги е оставал доволен, но поне със сигурност не е скучал. Ако разчитахме обаче от самото начало да тръгнем с подобна степен на напасване, би ни чакала изненада.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 769
Мен ме дразнят хора, които нямат отношение към политиката. Та в този смисъл, няма лошо да се отсяват подобни индивиди.
Мен ме дразнят тези с отношение към политиката. Като почнат да ти представят емоционалното си отношение за "факти", и се чудя дали да бягам, или да се смея наум.

# 41
  • Мнения: 2 928
Няма ли химия и флуиди, за каквото и да говори все тая. И обратното, има ли ... и за квантова механика би ми било интересно.
Ох, точно и аз това щях да кажа! Ако има привличане може и да не говори. Важното е да действа. Говоренето ще го оправим с времето. Няма да ни избяга! Аз съм забелязала, че прекалените приказливци пред мен оплитат кънките. А на мен кажеш ли ми нещо, което да не ми хареса, може да сложи край на всичко още преди да е започнало. Та дай да видим как ще тръгне, пък после ще си изясним политическите пристрастия! Laughing
Разбира се ти на предварителният кастинг вече си отсяла дали е фен на Тръмп, Путин и антиваксър (3 в 1). Laughing

# 42
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Точно пък от някакъв, дето на ПЪРВА СРЕЩА ще ми говори за политика ще драсна с 200 😂 Въпреки, че надали ще стигнем изобщо до среща с толкова политически ангажиран и активен гУспУдин, те си личат от далече. Имам един колега от университета, свястно момче, интелигентен и симпатичен. Прави супер впечатление докато не започне да говори... То са политики, то са феминистки, то са реплики от типа "ролята на жената е по гръб, да ражда и да готви"  🤦🤦🤦 Но пак да кажа, че обикновено тези си личат и преди първата среща.

# 43
  • Great Britain
  • Мнения: 2 210
Екзотични пътешествия,рок концерти в световни зали ,рок-фестивали  в паркове.

# 44
  • Мнения: 1 107
хахаха, каква тъпотия. пет теми Simple Smile
темите са две - добър секс и да те разсмива.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт