Златна есен ми радва очите, ЮНСКО бебе ми пълни мечтите!

  • 16 919
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте, момичета! Мненията и да ги няма, нали ние сме тук - това е по-важното!
Да се похваля, гаденето вече с всеки изминал ден намалява, скоро ще съм нормален човек!  Laughing Даже имах енергия да почна да украсявам къщата за Коледа. Един вирус обаче ме е стиснал за гърлото и се опитва да ме тръшне, та да видим.

Как сте вие? Кики, как беше пътуването?
Някоя друга мама знае ли вече пола на бебчето си?

Лека и успешна седмица на всички!  Hug

# 241
  • Мнения: 2 567
За какъв траур става дума?  Cry
Лилибон, радвам се, че си по-добре.
Аз не повръщам вече, но още имам моменти, в които ми е лошо  Confused и нищо не ми се яде. Това не пречи да съм 2 кила отгоре вече  Grinning Не знам още пола, утре сме на лекар и после на 20.12 на 3Д  Grinning
Сложих малко коледна украса на заглавната страница, дано ви хареса.

# 242
  • Мнения: 1 488
_ШоШи_  Трябва вече да се чувстваме коледно  Simple Smile Ти си късметлиийка утре ще видиш бебока аз чак в петък  Wink Малката разлика е че ще го гледаме бебока на 4Д, а ако някой ми обясни каква е разликата между 4д и 3д ще съм му много благодарна. А и  _ШоШи_ поискай си филмчето. Лекарката ми ми каза, че правят филмче "Само ако е фотогенично бебето"  Grinning шегичка ест.

# 243
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен,

как сте днес, в началото на седмицата?
Броя вече дните до Коледа и Нова година, малко да починем по празниците.
Направо ми писна да бачкам вече, не ми остава време за нищо Sad
Надявам се догодина напролет да отделя повечко време за бъдещото човече.
И моето коремче вече пораства и панталоните ми стискат.
Мисля, че ще тръгна вече с панталона за бременни.
Поздрави и една хубава седмица, пълна с настроение, коледни ухания и предчуствие за подаръци Simple Smile

# 244
  • Мнения: 2 567
А и  _ШоШи_ поискай си филмчето.
Мойта лекарка снима всичко на ДВД, така че си имаме чудесен спомен. За 3Дто съм в една болница и не знам, дали предлагат тази услуга обаче.
Нямам идея какво е 4Д  newsm78

# 245
  • Мнения: 2 529
За какъв траур става дума?  Cry

Стана тежка катастрофа с автобус и камион, при която загинаха 18 души и беше обявен национален траур Cry

Иначе аз на 20.12 съм пак на консултация за бебето, а вече нямам търпение. Коремче заобленко си имам и даже качих един килограм   261uu, ама старите ми бремелински дрехи още не ми стават, та карам на разкопчани пантални и по-дълги пуловери.

Lilibоn, в Париж изкарах чудесно и даже имах мускулна треска на краката от много ходене по улици, музеи и т.н.. Беше ме страх да ям сирена, колкото и да обичам и затова основно хапвах тяхната традиционна лучена супа (мммм) и италианска кухня. От мързел още не съм качила снимките, но скоро и това ще стане. Изненадана съм като бъдеща мама, че в Париж е пълно с такива детски колички
които доколкото съм чувала струват около 2 000 евро. На малкия донесох дрешки и играчки от магазина на Дисни, който се намира на Champs-Elysees. За мен нищо не си купих. Интересното е, че там не ми ставаше лошо, а като се върнахме 2 дена пак повръщах. Мисля, че вече започвам да се оправям с това повръщане все пак. Praynig

# 246
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Все съм се чудела, какво толкова й ядат на лучената супа?... А бебчето явно по душа е французойче, щом в Париж се чувстваш добре.  Simple Smile
Детската количка е супер хай-тек, ама и с продаваните на наша територия пак ще си возим удобно бебенцата. Вчера ми направи впечатление, че една количка с една предна и две задни гуми (по новата мода) я качват на ръце от подлеза нагоре към улицата, защото няма как да я тикат по наклонените ленти на подлеза. Явно в някои отношения стандартната 4-колесна конфигурация е по-добра.

# 247
  • Мнения: 2 529
Все съм се чудела, какво толкова й ядат на лучената супа?... А бебчето явно по душа е французойче, щом в Париж се чувстваш добре.  Simple Smile

Ох, много ме разсмя  Laughing  Laughing  Laughing Те всички ме питат как съм го яла това нещо, а на мен като някакъв вълшебен елексир ми идваше. Явно от бременността нещо.  Wink

 
Явно в някои отношения стандартната 4-колесна конфигурация е по-добра.

Тя тази е четириколка всъщност и се вмества в стандартите, но за тази цена, никога  Stop Ето я и със зимен кош:

# 248
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Ама че колички  Crazy Ако тръгна с такова чудо по улиците представям си какви погледи ще обирам  Mr. Green

Кики, аз вече и с разкопчани ципове не се чувствам добре, да не говорим за неодубството пред колегите все да внимавам къде какво се вижда  Blush Затова си обух панталончето за бременни и се родих направо  Sunglasses
Снощи се теглих на кантара и не съм мръднала и грам от началото на бременността, което много ме учуди, особено като си гледам подутото коремче и наедрелите гърди  Thinking

# 249
  • Мнения: 486
Здравейте, имам въпрос.
 Записах си час за фетална морфология, тогава ще съм в 21г.с.-тогава подходящо ли е или се прави до 20г.с.?

# 250
  • Мнения: 1 488
ха ха ха  newsm62 с такава количка ако тръгна по улиците ще се избият да гледат детето ми дали не е зелено и дали няма антенки на главата. Тези колички не са много практични за нас българките или поне така ми се струва. На никой няма да се разсърдя обаче, ако ми подари такава количка  smile3521

# 251
  • Мнения: 2 567
Мда, и тук съм виждала такива колички. Предполагам, че са и доста удобни  Thinking A Stokke е изключително популярна, скъпа, но с доказано качество марка, печели непрекъснато 1во място в разните тестове за качество и екология  Wink
Кики, ще чакаме снимките  Hug
Зоя, не знам за ФМ. Като си записа час не ти ли казаха от коя до коя седмица се прави?
Къде почезна Еличко? Беше от най-редовните тук..

# 252
  • Мнения: 2 529
Здравейте, имам въпрос.
 Записах си час за фетална морфология, тогава ще съм в 21г.с.-тогава подходящо ли е или се прави до 20г.с.?

Мисля, че няма проблем. Не се притеснявай. Grinning Май е до 22 г.с., но и да не е никой няма да те върне   Hug

svetli, блазе ти, че не си напълняла Sunglasses.  Аз нали не ходя на работа и не излизам много често, все отлагам да ходя да си купувам нови дрехи, а нали и от миналата бременност си имам и много напразна инвестиция ми се вижда да купувам нови, иначе знам, че е много по-удобно, но ще издържа още малко. Обаче виж, бельо и чорапогащи спешно ми трябват  Laughing

# 253
  • Мнения: 166
Здравейте, Бъдещи майки  wavey

Да ви се представя, казвам се Юлиана, на 22г. съм от Благоевград. Това ми е първа бременност и съм много щастлива, че ще ставам майка.
Обичам децата много, въпреки че имам около мен много бебчета, много племеици и те ме даряваха с усмивки, радваха сърцетоми всеки мик, ми се искаше да си имам собствено слънчице. Е ето че и това, живот и здраве ще ми се сбъдне, около 6 юни, очаквам щъркелчето да ми донесе и на мен бебче, едно мило и здраво ангелче.

Прегръщам Ви всички  Hug и искренно Ви пожелавам вълнуваща и безпроблемна бременност preggo

# 254
  • Мнения: 1 488
 Hug добре дошла   bouquet и аз искренно ти пожелавам вълнуваща и безпроблемна бременност   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт