Златна есен ми радва очите, ЮНСКО бебе ми пълни мечтите!

  • 16 918
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 270
здравейте мили мамчета днес ходих на консултация и видях мойто съкровище вече е пораснало и е 10см има си ръчички и крачета много съм щтастлива цял ден подскачам и не мога да си намеря място от радост Joyцелувам всички мами Two Hearts wavey

# 256
  • Мнения: 98
Вчера ходих при доц. Балев на среща с бебо newsm51. Много се вълнувам! Всичко си му е наред, има си всичко, което му трябва за тази възраст, но не можахме все още да видим дали е момиченце или момченце. Таткото също присъства и доста си напрягаше фантазията, но като че ли остана доволен. В 20 г.с. ще ходя пак.

# 257
  • Мнения: 7
Здравеи те мамчета искам да попитам защо като ходих вчера на женска консултация моята лекарка Антонова само ми мери кръвното. пита ме колко кила съм и ме мери талията.Аз си мислех. че ще ме гледа на ехограф и ще ми изкара една снимка на бебето.На мене още ми става малко гадно през деня но се надявам като влеза в 4 месец след три дни всичко да отмине. Crossing Arms

# 258
  • Мнения: 116
Здравейте пак !
Казвам се Краси и чакам третото си детенце на 18 Юни 2007 , както вече писах тук преди -дори не помня кога беше......не съм влизала от тогава в темата . Случи се така,че имах кървене и болки - доста се уплаших и полежах известно време на разни лекарства.Сега съм значително по-добре ,вече нямям болки . В петъх ходих на ултразвук и видях бебето - всичко беше ОК и сега съм по-спокойна.Намалих си работното време с няколко часа за да не се пренатоварвам , а и честно казано това добре ми се отразява.Гаденето значително намаля,но все още не съм се отървала от него.
На всички ,които сте тук Ви желая да се чувствате отлично и да родите ,здрави хубави бебчета.

# 259
  • Мнения: 2 567
Здравейте, Hug
добре дошли на новите мами Юлиана и Краси   bouquet
Видяхме бебо днес  Heart Eyes Всичко му е наред, ръкомахаше и риташе, както си трябва. Само аз съм с ниско кръвно и трябва да пия повече магнезий за по-добро кръвоснабдяване на кръвоносните съдове, както и йод започвам.  Wink

# 260
  • Мнения: 545
Привет на всички и от мен!Не съм писала страшно отдавна,но от работа и сън не ми остава време за друго! SadАз също нямам търпение да дойдат празниците,за да си почина малко,а и честно казано ги обичам и винаги им се радвам!  LaughingИначе и при мен гаденето отшумява,коремчето расте и нямам търпение да дойде 20.12.когато съм на преглед за биохимичния скрининг!Дано всичко е наред PraynigА относно количките,виждала и съм и по-странни,явно наистина сме доста консервативна нация!

# 261
  • Мнения: 548
Момичета и аз искам да се запиша при юнските бебоци. Възхищавам се на жени като Краси , която чака трето дете ,да са ти живи и здрави и лека бременност! Много ви се радвам на лентичките ,но нещо немога да се оправя да си сложа и аз . Сигурно е много елементарно но..... Благодаря ви за хубавата тема! smile3520

# 262
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Здравейте бременнюшки!
Привет на новозаписалите се мами, добре дошли и надявам се дълго време да сме заедно и щастливи  Hug!
Лусия, пиши ми на лични какъв ти е термина и аз ще ти обясня за настройките и как да направиш всичко.


Кики, чакам снимки  Crossing Arms, щото до Париж скоро разходка не ми се очертава, та поне малко да поплакна окото  Party.
ФМ се прави в 20 г.с. , защото тогава вече е приключила органогенезата. В 19 г.с. все още не може да се види нещо си по пъпната връв (с първото си детенце ходих в 19 г.с. и го разбрах този недостатък). В 21-22 г.с. също може да се ходи, но ако НЕДАЙ БОЖЕ  Praynig Praynig Praynig  нещата не са наред, става късничко за аборт по медицински причини (защото се счита, че до към 20 г.с. някак е уместно да го направят, но после, с всеки изминал ден е все по-лошо). Затова е приета 20 г.с. да е най-подходящата. Естествено, пожелавам на всички, а и на себе си дечицата ни да са здрави и да няма място за притеснение!!!  Hug
И малко да се пооплача. Бъдещият батко Оги ми се разболя много лошо в петък - от тогава до вчера вдигаше Т до 39.5*. Ако знаете колко притеснения, безсънни нощи, рев на детето и т.н. преживяхме в къщи...ужас! Слава Богу, нещата се стабилизират, Т вече е в номрата и май кошмарът преминава! Според докторите - това е грипът, така че, пазете се всички и гледайте по възможност по-малко контакти с много хора да имате! Абе с други думи, БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!  bouquet Blush

# 263
  • Мнения: 1 488
ivet_a Тази твоя докторка   Thinking колко пъти те е гледала до сега на ехо и за 1 път ли те мерят? Аз до сега съм мерена 2 пъти освен тегло ми мерят и кръвното както си му е редът на 22 ще ме мерят за 3 път! И на ехо съм била 2 пъти а в петък на 15 съм на 4д. За мен това е нормално следене на бременността. _ШоШи_ Радвам се за теб, а за кръвното до колкото знам май е по-хубаво да е по-нисичко, отколкото високо   bouquet

# 264
  • Мнения: 7
Благодаря за отговоря,мене 2 пъти ме мерат талията и кръвното налягане на ехо съм била 1 път а на 15 януари ще ме гледа на Ултра звук и женска консултация. Моето кръвно в момента ми е нормално 115\70. Grinning

# 265
  • Мнения: 116
Благодаря,че ме поздравихте и приехте !!!
Може ли да попитам какво е това изследване в 20 г.с. - за какво се прави ?? За синдрома на Даун ли е?

# 266
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен,

вчера бях на ехографски скрийнинг за хромозомни аномалии и съм доволна, видяхме ръце, крачета, гръбначен стълб, пикочен мехур, изобщо беше много забавно да оглеждаме бебока отвсякъде.
Лекарят ми каза, че най-вероятно ще е момиче, но като отида следващия път ще ми каже със сигурност.
Ще ходя пак в 20. седмица.

# 267
  • Мнения: 264
Здравейте момичета и от мен   bouquet
Не съм писала повече от месец, но се случиха няколко лоши неща. В началото на м. ноември леко изкървях и лежах на инжекци в болница. От тогава съм болничен и съм си вкъщи и май така ще съм до края.
С бебчо сега всичко е наред. Пия Дуфастон и Но шпа, ако имам болки. Другата седмица съм на преглед и нямам търпение да видим бебчо. Миналия път го видях как маха с крака и ръчички. Голяма радост беше  Hug Hug
Качила съм 3 кила от началото и почти нищо не ми става. Гледах някакви дрехи за бременни, но нищо не ми хареса.
Laleto къде си си правила това изледване? Аз сега си чудя дали да ходя при Мазнейкова или при Димитрова?
Поздрави на всички и хубав ден   bouquet  bouquet

# 268
  • Мнения: 245
Ходих при Марков, той също преглежда в МЦ Фемина, много съм доволна.
Пак ще ходя при него в 20. седмица.
Съветът ми е да си запишеш по-раничко час, понеже записват вече за средата на януари.
При Димитрова изобщо нямаше часове до 12. януари.
Но аз не съжалявам, че отидох при Марков, даже напротив и съм много доволна.

# 269
  • Мнения: 264
Ходих при Марков, той също преглежда в МЦ Фемина, много съм доволна.
Пак ще ходя при него в 20. седмица.
Съветът ми е да си запишеш по-раничко час, понеже записват вече за средата на януари.
При Димитрова изобщо нямаше часове до 12. януари.
Но аз не съжалявам, че отидох при Марков, даже напротив и съм много доволна.
Аз май съм изпуснала първия преглед /от 11-та до 14-та седмица/. Каква е цената на прегледа? Дали ще има часове при Марков в следващите 2 седмица? И още нещо - вагинално преглежда ли или само с ехограф?

Общи условия

Активация на акаунт