Любов и насилие?

  • 14 545
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 316
Сериозно ли имате дилема? Колкото и грубо да звучи всичките убити от мъжете си жени и те са имали такава дилема. Ако не Ви пука за Вас самата, не се ли замисляте, че и на детето ще посегне???

# 17
  • Мнения: 21 282
Още сега тръгвай.Няма да се промени този човек,по-зле ще става.

# 18
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Взимаш детето и отиваш при родителите си. Разказваш подробно какво става и те ако са свестни хора няма да те пуснат повече при него. На него му казваш край и точка. Няма втори шанс и подобни.
Останеш ли най-вероятно още едно дете ще родиш и все вкъщи ще стоиш набита и ще слушаш колко те обича.
Той няма да се промени, но ти можеш да се спасиш.

Струва ми се ужасно някой да ти удря шамари и после да си лягаш в едно легло с него. Не искам и да си го представям🤮

# 19
  • Мнения: 1 470
Думите "любов" и "насилие" не бива да съществуват в едно изречение, пък какво остава за един дом. Този човек има проблем и този проблем застрашава твоят живот и евентуално този на детето ти. Искаш ли това дете да расте в среда, където е ок да бият майка му и да я псуват? Какво възпитание ще получи в такава среда? Махай се от там докато е време, ако не заради себе си, то заради детето. Мъжът-насилник е такъв цал живот и няма да се промени.

# 20
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 780
Къде е "любовта"?........
Нищо, поредната, която търпи да я "блъскат, бият и ритат" от любоФ!
"Кой, каквото си направи и Господ не може, да му го направи!"
Само за децата ми е жал.....

# 21
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Много си млада още, не си даваш сметка, че това не са нормални човешки отношения, а ти си жертва на насилник. Ти и детето, защото то расте в тази отровна обстановка и попива. Утре твоето дете ще стане същото като баща си, или същото като майка си - ще го бият и псуват, а то ще търпи. Нямаш никакъв избор реално, трябва да събереш сили и да се махнеш от този комплексар и нещастник.

# 22
  • Мнения: 29 749
Това клише с образованието не е вярно. Догодина завършвам висше образование, взимам майчинство и мога да отида при родителите ми.

И к'во чакаш?!?! Да те утрепе?!?! ....теб или детето?!?!

Не бъди глупава и се спасявай веднага! Още днес! Не отлагай....
Споделила ли си с родителите си? Едва ли ще оставят нещата така.

# 23
  • Мнения: 6 207
Бой, е*ане и сръбска музика... При някои ако не са в тази схема, живота става скучен. Малка си още, лесно се поддаваш на манипулации. Сега е миловиден, после ще стане заради детето/децата и целия ти живот ще мине по тази схема.
Родителите ти знаят ли какво се случва? Какво мислят по въпроса? От тебе зависи да излезеш от тази схема, дори с цената да си леко тъжна. Но просто както съм го наблюдавал, изпада се в зависимост към насилника, като мине кризата все едно някой с гумичка ти изтрива от мозъка всичко лошо (освен синините) и пак по старата схема, до следващия път.

# 24
  • Мнения: 12 859
Колко трябва да е миловиден този мъж, та да стоиш да те бие заради едната миловидност? Мистър Свят, Мистър Вселена или още повече?

# 25
  • Мнения: 6 702
Не ми се вижда реално чак .. той ме бие, ама ще ми е тъжно да го напусна щото е "миловиден" Rolling Eyes какво изобщо означава да е миловиден.. докато те рита, плаче и му е тъжно ли. Милия, как го напрягаш, той такъв добряк иначе Scream

# 26
  • Мнения: 792
А родителите ти знаят ли, какво се случва?

# 27
  • Мнения: 12 859
Освен авторката някак си да вярва, че сама си е виновна, защото го дразни, макар да я е предупредил...

# 28
  • Мнения: 5 260
Къде да избяга? На 18 се е хванала с бияча, на 20 му е родила дете. Обзалагам се, че няма образование, няма работа, няма стаж, няма пари за да издържа себе си и дете. Не виждате ли, че тя иска съвети не как да избяга, а как да го "оправи"? Ще седи, ще мълчи и ще търпи боя.
Моля, моля! И аз с бебе и без образование избягах преди 14 години. Вече уча 2ро висше и се справям. Има ли желание има начин. Само на човек му трябва една силичка от вътре.

# 29
  • Мнения: 41 353
Здравейте! Ситуацията е следната. С мъжа ми сме заедно от почти 3 години и половина, имаме дете на 1 година и 4 месеца. Той се държеше добре в началото, но след като заживяхме заедно започна да ме псува и обижда постоянно за всичко - например, че не съм изхвърлила боклука. Всяка втора дума му  е на майка ти п... Удрял ме е и ме е ритал многократно..имала съм огромни синини, притеснявах се да се съблека по бански, вчера ми удари шамар и през лицето. Когато не е ядосан се държи що годе добре, прегръща ме, целува ме и си мисля, че ме обича. Не излизаме абсолютно никъде. Аз съм на 22 години и някакси не си представям живота да ми протече с обиди с псувни от негова страна, но мисълта да си тръгна много ме натъжава. А и той има едно миловидно изражение, което ме кара аз да се чувствам виновна. Някакви съвети?

Божеее, пак ли бе? Колко големи бели птици има на този свят, Боже???

Общи условия

Активация на акаунт