Любов и насилие?

  • 14 534
  • 202
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте! Ситуацията е следната. С мъжа ми сме заедно от почти 3 години и половина, имаме дете на 1 година и 4 месеца. Той се държеше добре в началото, но след като заживяхме заедно започна да ме псува и обижда постоянно за всичко - например, че не съм изхвърлила боклука. Всяка втора дума му  е на майка ти п... Удрял ме е и ме е ритал многократно..имала съм огромни синини, притеснявах се да се съблека по бански, вчера ми удари шамар и през лицето. Когато не е ядосан се държи що годе добре, прегръща ме, целува ме и си мисля, че ме обича. Не излизаме абсолютно никъде. Аз съм на 22 години и някакси не си представям живота да ми протече с обиди с псувни от негова страна, но мисълта да си тръгна много ме натъжава. А и той има едно миловидно изражение, което ме кара аз да се чувствам виновна. Някакви съвети?

# 1
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 025
Миии, или бита и живот с миловидния, или жива и здрава, ама леко тъжна... Дилема си е.

# 2
  • Мнения: 12 798
Какъв съвет очакваш? Остани с него, нека продължава да те обича, както той си знае. Щом иначе се натъжаваш, а и той е миловиден, не може да го оставяш.

# 3
  • Мнения: 104
Бягай далеч. Веднага.

# 4
  • Мнения: 21 275
Вземай си детето и да ти види гърба.

# 5
  • Мнения: 28
Много пъти ми е идвало да си тръгна, по все се разубеждавам и ми изглежда като нещо далечно..а и той ме разколебава в моментите, в които се умилква.

# 6
  • Мнения: 21 275
Много пъти ми е идвало да си тръгна, по все се разубеждавам и ми изглежда като нещо далечно..а и той ме разколебава в моментите, в които се умилква.
И аз бях в това положение на твоите години,повярвай ми,няма да се промени към добро ,само към лошо.
Тръгни си!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Къде да избяга? На 18 се е хванала с бияча, на 20 му е родила дете. Обзалагам се, че няма образование, няма работа, няма стаж, няма пари за да издържа себе си и дете. Не виждате ли, че тя иска съвети не как да избяга, а как да го "оправи"? Ще седи, ще мълчи и ще търпи боя.

# 8
  • Мнения: 244
Спасявай себе си и детето, докато е време! Той ще те ударя, рита и псува, а ти си мислиш, че те обича?! Имаш дете, помисли за него. Трябва ли да расте в такава обстановка? А ако нещата продължават по същия начин, след време и без майка да остане?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 36 612
В някои не много далечен момент този ще започне и детето да бие, обижда и да нарежда на майка му в п...

# 10
  • Мнения: 28
Това клише с образованието не е вярно. Догодина завършвам висше образование, взимам майчинство и мога да отида при родителите ми.

# 11
  • Мнения: 21 275
Родители ?

# 12
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 025
Това клише с образованието не е вярно. Догодина завършвам висше образование, взимам майчинство и мога да отида при родителите ми.
Нали се сещаш, че до догодина може да те утрепе твоя любим?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Ами що седиш да те дънят като тъпан тогава, а?

# 14
  • Мнения: 4 009
Роди му още едно, да са му пълни всички крайници - с двете ръце да раздава шамари на двете деца, с единия крак да стои, с другия да те рита. Идилия и любов.

Общи условия

Активация на акаунт