Момичета имам малко притеснение!

  • 1 941
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
И на мен ми се случи няколко пъти, и съм обедена че е рязко падане на крувното- на мен ми става така като съм в много задушни помещенения и когато ми взимат кръв също .  Като осетя че почва да ми прилошава пия вода(Така ми каза лекарката) и се оправям много бързо.
Желая ти леко раждане. Peace

# 31
  • Мнения: 1 183
И на мен ми се случи няколко пъти, и съм обедена че е рязко падане на крувното- на мен ми става така като съм в много задушни помещенения и когато ми взимат кръв също .  Като осетя че почва да ми прилошава пия вода(Така ми каза лекарката) и се оправям много бързо.
Желая ти леко раждане. Peace
Мерси миличка за съвета и пожеланието,и аз така започнах-наливам се постоянно с вода и без нея не излизам,слава богу от тогава не ми е прилушавало толкова много Simple Smile

# 32
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Момичето ви казва, че си е мерило кръвното и не е от него, а вие пак - от кръвното е  Confused
Е да де, но нали не мислиш, че кръвното е едно и също в автобуса в навалицата и след известно време като се прибереш newsm78

# 33
  • Мнения: 3 835
И на мен ми се е случвало, като бях бременна, да ме облива пот и да ми прималява. Много е ВАЖНО!!!, в такива моменти веднага да седнеш или легнеш, някъде. На всяка цена, ако трябва и на земята седни, или на тротоара. Защото в това състояние (а и изобщо) е особено опасно, ако припаднеш. Можеш да се нараниш сериозно!!!! Внимавай! Лека бременност!  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 44 115
И на мен така ми ставаше към края, но аз по принцип съм с ниско кръвно, та при мен от това ще да е било, мн е неприятно наистина, посъветвай се и с лекар за вс случай. Днао не ти се случва повече. Wink

Общи условия

Активация на акаунт