Момичета имам малко притеснение!

  • 1 942
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
   Или кръвното ти пада рязко или събираш границите! Обикновено става за кратко и ако точно в този момент си премериш кръвното - ще разбереш причината, но ако го  мериш след това - най-вероятно ще ти се е нормализирало вече! Аз имам този проблем от години, но за мое щастие не се прояви докато бях бременна! Пий повече вода, винаги имай шоколад / за предпочитане черен/ в чантата и пий айрян със сол в такива моменти!
  Лека бременност   bouquet!

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При мен се случваше същото при нормално кръвно и прекрасни изследвания. Док каза, че трябва да пия мнооооого течности и ще се оправя. Така и стана, наливах се няколко дена с вода и се оправих. Успех  Peace

# 17
  • Мнения: 1 183
Благодаря ви мили момичета,ще се  наливам с вода и се надявам да ми мине,че съм много уплашена Cry

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ако не ти размине обаче ,отиди на лекар да ти изследват кръвната захар. Надявам се да ти мине като на мен обаче  bouquet

# 19
  • Мнения: 232
И аз мисля,че най-вероятно е от кръвното. На мен от него ми причернява и прималява понякога.
Най-добре се консултирай си гинеколога си. Simple Smile И не се притеснявай. На мен така като ми стане, хапвам по нещо сладко или пийвам айран със сол и се оправям Wink
PeaceДано не се повтаря! newsm10  love001 newsm51УСПЕШНО РАЖДАНЕ!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 578
И при мен е имало такива моменти, докато бях бременна.
Както са ти казали момичетата - айрян със сол. Мен само това ме оправяше. Hug

# 21
  • Мнения: 5 362
И при мен е имало такива моменти, докато бях бременна.
Както са ти казали момичетата - айрян със сол. Мен само това ме оправяше. Hug
Peace

# 22
  • Мнения: 1 183
Ами то хубаво айран със сол,но какво да правя като съм на вън,в метрото или в автобуса,тогава ме е страх иначе като съм в къщи и като ми стане така си лягам и то ми минава Rolling Eyes

# 23
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мила най-добре се консултирай с лекар.Носи си ако можеш вода и бонбони или шоколадче,те и двете вдигат и кръвното и кръвната захар.На мене лично не ми се е случвало,но миналата година на една бременна и прилоша на спирката на трамвая,така,че явно не е само при теб този проблем.Не се притеснявай,дано всичко да е наред и успешно раждане newsm10

# 24
  • Мнения: 109
Опитай с пакетче захар. Носи си винаги в теб и когато почувстваш, че ти става лошо хапни 1-2 захарчета.
Успех.

# 25
И при двете ми бременности ми се е случвало.дори доста често.всички изследвания,кръвно наягане, хемоглобин ми бяха нормални.Винаги нося със себе си минерална вода за всеки случай и като усетя че ми става лшо вървя бавно или спирам на място докато отмине

# 26
  • Мнения: 1 183
Мила най-добре се консултирай с лекар.Носи си ако можеш вода и бонбони или шоколадче,те и двете вдигат и кръвното и кръвната захар.На мене лично не ми се е случвало,но миналата година на една бременна и прилоша на спирката на трамвая,така,че явно не е само при теб този проблем.Не се притеснявай,дано всичко да е наред и успешно раждане newsm10
Консултирах се по тел.,но тя ми каза ако ми е много зле и не усещам бебока да отида там,ама аз постоянно си я усещам момата и за това не отидох,ще отида другата седмица когато имам контрола,мерси ви  мили мами за съветите   bouquet

# 27
  • Мнения: 13 809
Не е от кръвното от състоянието ти е Simple Smile
Не забравяй че в момента дишаш като спортист по време на състезание - учестено, пулсът ти е ускорен и това води до премаляване. Кръвното ти обаче може да е нормално, дори нисичко . Аз днес така припаднах в кабинета на зъболекаря на дъщеря ми. Кръвното ми беше нормално но пулсът ми беше се качил на 95. По същият начин ми премалява и припадам и в автобус, случва се често и на други места и по различни поводи. Просто гледам да внимавам и ако мога веднага да седна, като усетя симптомите на премаляване.  Не се притеснявай - аз бях така и когато бях бременна с дъщеря ми но после ми мина..
Така че помисли ако  е възможно да понамалиш пътуванията, особено в градския транспорт ...
Пази се и леко бременеене
Simple Smile

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Случваше ми се същото, докато бременеех - по принцип съм с ниско кръвно, но не беше от него, а от рязко падане на кръвната захар. Носех си винаги шоколадче или бонбон, пий също сладки сокове, пакетче захар върши също работа.

# 29
  • Мнения: 259
За спадане на кръвното е ясно.

На мен направо ми призлява като съм гладна, а не мога веднага да хапна /пътувайки, примерно/, случи ми се 2-3 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт