И Холандия няма да отвори трудовия си пазар.

  • 2 191
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Kalinka, във връзка с работните места. Как  около теб се коментира въобще изчезването на такива от страната. Имам в предвид, че масово производствата се изнасят извън страните. Вече и услугите. Защо никой не вдига толкова шум за това, колкото за източноевропейците "нашественици"? Честно казано на мен първото ми се вижда далеч по-застрашаващо.
Lennie, недей така...че европейците били мързеливи. По какво  съдиш за това? Тук не съм съгласна. Във всеки случаи не мисля, че в САЩ са по-продуктивни само защото висят по много часове в работата.

аа, тук са по-притеснени именно за това изнасяне на производство и услуги извън Италия. Хич не съм чула още уплашени италианци от нахлуването на източна работна ръка. Е, мърморят от време на време, но мисля, на повечето им е абсолютно ясно, че по-голямата част от чужденците работят там, където те самите не желаят.

(съвсем друг е въпроса за мързела... ами има нещо вярно, италианците се оплакват оплакват, ама да видиш как търсят агенциите селскостопански работници, строители и разни други дори специализирани работници за по фабриките...ами няма, те всички искат да са чиновници  newsm78...)

# 46
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Това, че има разни тропични индивиди в Холандия - какво чудно има, те нали са колонисти - разграбили са колониите, настанили са се, по-заможните холандци имат там вили. От кумова срама дават и на туземците възможност да живеят в Холандия.


надявам се да не съм разбрала ясно аз, заЩото на мен това ми мириШе на расизъм.  Confused

Пък колко пари дал ЕУ за БГ! Мога да изровя числата, ама знаете ли в колко пъти е това по-малко от средствата които веднага потекоха напр. към балтийските страни, бившите съветски републики, които хич не го бяха цъфнали. Само и само да ги отделят от Русия.

Между другото това, че БГ не била дораснала икономически се дължи и на 50г ембарго и натиск в/у БГ и другите страни заради политиката им. Което не пречеше на западните страни да дават кредити на комунистическите правителства, де и да си получават лихвите.

И в тези две неЩа не съм никак убедена. Не ги оспорвам 100%, но имам голямото съмнение, 4е факта, 4е някои страни изглеждат по_примамливи за капиталовложения от други се държи и на фактори като : първо, съответното правителство е успяло да привле4е 4уждестранен интерес, вместо да ходи на екскурзия в Европата. (видях на собствен гръб какво прави търговски представител в Милано за 4етири години  Sick). Второ, ами сигурно все пак са били по_цъфнали от България, Щото не вярвам някоя фирма да си рискува инвестиментите, само за да ги отдели от Русия.

Общи условия

Активация на акаунт