Най - тъпа реклама в ефира!

  • 18 576
  • 236
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 813
Най-тъпа за в момента ми се струва онази за "Германос" с кучето-"С една разходка...разходка"Настръхвам като я слушам Sick
Хееей на мен пък това ми е любимата реклама  Peace
По цял ден мога да се шегувам само с интонацията на кучето "разходка ?!"  Joy
Опитвам се да науча моето куче като кажа толкова смахнато "разходка?!" и да реагира  за излизане  Joy

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И още една на шоколад.
 Тати и баба предлагат на децата домашен кекс и още нещо(не помня какво)за закуска,но те категорично отказват.Идва мама,с усмивка разчупва шоколад и децата много доволни скачат и го грабват.Най-добрата закуска! Party Crazy

Мда, много тъпо, според майката децата трябва да наблягат на шоколада, а не на разни кексове или корн флейкс. Колко здравословно. А накрая бабата сякаш за първи път шоколад.  ooooh!

# 32
  • Мнения: 2 631
Цитат
Рекламата на Вита Голд, със сниманите сланинки, подаващи се изпод блузката на Деси Слава... 


Това е Камелия. 

Сори, ама не съм фенка на този тип музика  Mr. Green

Сега обаче въртят една реклама на телефон Алкател.... "Айде бе, войводо, да вземем и момата!"  Mr. Green мноого ме кефи, нищо, че е толкоз шантава  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами то една ли е две ли са, ама най-тъпи са ми тази на молфикс, имунобор и почти всички реклами на превръзки. А любими са ми в момента тази с калинките и една за пуканки, с едно детенце, което казва "много обичам пуканки"

# 34
  • Мнения: 3 405
Ипотетично, и не самата дума, а бледия образ на Х.Мутафчиев и бледия му пуловер Tired
И онази с мелничката за кафе, чак забравих какво рекламира, само тази мелничка се запомня.

А Евтерпа държи класацията за тъпа реклама във всички теми до сега. Явно нямат пари, щом вече не ни тормозят с котееее

# 35
  • София
  • Мнения: 1 105
Мелничката за пипер Sick Sick Sick. Направо се втрисам като чуя гласа на госпожата, въпреки, че се чувствам доста по-добре ако НЕ я гледам, "Имунобор" и още има ама е рано и не мога да се сетя.

Обичам реклами от типа на тази с калинките и една на "Шевролет" ако не се лъжа (колата става на крокодил и змия, и на някакво животно и паяк)!
Сетих се за още една "Кубети", девойката ми докарва сериозно нервно разстройство!

Добър ден, Анджелина! Grinning

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 15:37 от hey_ya

# 36
  • Мнения: 3 405
Тази е жестока, с трансформациите на автомобила Grinning
Има и друга , колата става на робот и се пързаля върху лед, много ме кефи, на Ситроен май беше.
Добтютро, Донля Хейялита Hug

http://www.vbox7.com/play:25ce9665 тази също е готина Wink

# 37
  • Мнения: 2 013
да не забравяме класиката - рекламата на Доместос - Владеем територии от великата фаянсова стена до дълбините на канала....... Mr. Green

О, тази реклама ме кефи. Милиони микроби ще умрат вече се използва и в други контексти.
Тази с шоколада е наистина тъпа. Четох наскоро, че Дисни прекратява всичките си рекламни договори с junk food. Но ние сме далеч от това, очевидно. Нищо против шоколада, но да не се рекламира като детска закуска.

# 38
  • Мнения: 3 405
Особено на Своге, когато децата се мръщят да другите храни, не е правилно  Naughty
Посланието е погрешно.

# 39
  • Мнения: 25 615
99% от рекламите са супер тъпи. Направени от/за идиоти.
Много малко са проблясъците на рекламния гений, повечето май не са правени у нас.
От тези, които са ми харесали са на Загорка с бутилката и водните капки, които се стичат по нея (мисля, че беше правена в чужбина с н`ам си колко цвята и к`ва техника), на Пежото с калинките - също. Тази последната я гледах първо в нета, още преди да я пуснат и у нас.
Обаче много се радвам, че синът ми е голям вече и няма опасност да ме попита с невинен поглед: "Мамо, мамо, какво правят те там? И защо колата се клати така?"  Mr. Green Joy

# 40
  • Мнения: 3 405
Моят син ни казва (по повод калинките): Нека всеки да каже какво мисли, че правят калинките, защото според мен правят секс Grinning
Аз му викам: Е, май се бият Wink , татко му: Не, играят си  Wink
Но Ники е категоричен и сериозен: Секс правят  Grinning

# 41
  • Мнения: 990
Много ме дразни рекламата на Брускети Марети  smile3514

# 42
  • Мнения: 25 615
Някой дали няма да напише дисертация по въпроса за ролята на рекламите в сексуалното образование на младежта?  Whistling Mr. Green Laughing

# 43
  • Мнения: 2 099
Не знам коя ми е тъпа,но обожавам рекламата с калинките,направо изпадам в екстаз от нея.Особенно когато се плъзват по стъклото и едната калинка изпищява Joy

# 44
  • Мнения: 15 619
Последната реклама, която ме подразни е - хипотетично, ипотетично - на някаква банка беше.
Недоумение буди у мен и банката - слон

Общи условия

Активация на акаунт