Най - тъпа реклама в ефира!

  • 18 578
  • 236
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405
Недоумение буди у мен и банката - слон

Това пък какво е, не се сещам newsm78
О, с Ники Кънчев и слона Топчо, сетих се.

# 46
  • Мнения: 929
Като гледам сте обсъдили доста реклами. За мен рекламата на "дебелариум" е страшно тъпа - незнам гледали ли сте я.

# 47
  • Smallville
  • Мнения: 994
В моята класация на първо място е Спрайт Shocked,не са ми ясни що за хора са измислили това....следва Чио чипс с промоцията си за 2 лв Thinking,мисля си за посланието към децата и на 3 позиция класирам супите Маги или Галина бланка ли няма значение

# 48
  • Мнения: 189
Най-ми е тъпа за мелничката с тази с флегматичния глас и на Доместос.
Много ми харесва на Хайнекен дето всички се "гърчат" и колата-паяк и змия.  car003

# 49
  • Мнения: 2 631
Запявам още като се събудя: " Нищо не искам да чакам, до утре......" и нататък не мога да се сетя колко неестествено тъп беше текста на рекламата на Джет Кредит...... Close

# 50
  • София
  • Мнения: 276
Никак не харесвам следните:
1. Парфюм Евтерпа
2. С момчето и момичето, които рекламират чипс (не мога, заета съм......Сега пък аз не мога...). Гласовете им звучат ужасно.
3. Вафли Споко.

# 51
  • Мнения: 3 740
Тъпотата на повечето реклами не ме дразни, но се вбесявам от посланията към децата - никакви плодове и зеленчуци, по-добре данон, никакви домашни закуски и корнфлейкс, ма'ай своге, никакви домашни супи, сърбай маги и галина бланка... С подчертаване на полезността на подобни боклуци. А да предпочиташ чипс /или каквото там беше/ пред приятелите... Нямам думи. И удавеното момиче. Абе няма ли защита на потребителите?

# 52
  • Мнения: 25 616
.........
 Абе няма ли защита на потребителите?

Няма!  #Cussing out

# 53
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз пък много обичам рекламите, защото сина ми ги гледа, като облъчен и през това време мога да съм спокойна и да се обърна с гръб към него  Simple Smile
Повечето са адски тъпи, а някои направо гнусни.... Обаче на мен ми помагат  Mr. Green
А дребния се страхува от рекламата на СиБанк - хипотетично  и ипотетично  и плаче от нея, ама той наистина си е страшничък актьора (между другото от 3 дни се опитвам да се сетя как се казваше  newsm78)

# 54
  • Мнения: 5 877
Каква е тази с удавеното момиче, дайте линк, че не гледам напоследък телевизия - не съм толкова възвишена, повредено е апаратчето.  Laughing
мен ме ужасява голяма част от печатната реклама в София, нея няма как да не видя.

# 55
  • Мнения: 25 616
Аз пък много обичам рекламите, защото сина ми ги гледа, като облъчен и през това време мога да съм спокойна и да се обърна с гръб към него  Simple Smile

А това не те ли притеснява?  newsm78

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има една реклама на някакъв чипс.
 Кухня.Право момче се е облегнало с доволна физиономия на кухненския плот.До него вратичката на шкафчето е отворена и зад нея се вижда клекнало в краката му момиче,което прави ритмични движения с глава и тяло напред-назад. WhistlingКамерата минава зад шкафчето и се оказва,че девойката си денси.После се изправя и си хапват с младежа чипс...

   С вафлата и удавеното момиче, вафла "Споко" май беше, то хубаво провокация ама и мисъл трябва да има.
Тия двете за мен са с най-тъпите идеи Sick

# 57
  • Мнения: 384
Ох, то  при мен време за ТВ не остава,за реклами пък хич,ама така първото,което ми хрумва, е "Молфикс" или както там се казват 'мекичките пеленки'. Отврат! Close
'Котееееее'-то,естествено,същата 'приказка' Sick
А какво мислите за "...тя мноо арна,бре,Танасе?" hahaha
п.с. Заинтригувахте ме с тия калинки.Почвам да дебна рекламата  Wink

# 58
  • Мнения: 3 205
Вафла кредо всеки път, мини кредо в върхът - или нещо от сорта -  Sick Sick Sick прилошава ми от нея, наистина!

# 59
  • Мнения: 2 631
Цитат
"...тя мноо арна,бре,Танасе?" hahaha
- тази като я видя и сменям канала... Sick

Цитат
Вафла кредо всеки път, мини кредо в върхът - или нещо от сорта -  Sick Sick Sick

И рекламата на кафе Нова Бразилия... Я да видим сега какво му е различното на твоето кафе...

Общи условия

Активация на акаунт