Пътуване с автобус и деца от Европа към България

  • 9 290
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 399
Никога не съм чувала за автобуси от Германия които минават през Хърватско. Може различните превозвачи да имат различен маршрут. А и както казах аз пътувам много рядко с автобус. Но пък често имам гости които използват автобус. Моите наблюдения са главно от техните пътувания. КОгато живеехме в Германия, маршрута беше какъвто съм го посочила. И е така отдавна, откакто Австрия не изисква визи, това са вече 6-7 години.В момента съм в Австрия и за тук също мога да го потвърдя, няма Хърватско, няма Словения. От София до Мюнхен съм пътувала за 23 часа, до Виена е около 13-14 часа и не мога да си представя че през Хърватско ще е по-кратко. От Германия аз съм ползвала Еurolines. Най-добре попитай превозвача който искаш да използваш, те трябва да знаят най-добре.

# 76
  • Мнения: 4 244
#Milti  #Milti  #Milti
ДА ЖИВЕЯТ ПРИЯТЕЛИТЕ

Намериха се няколко добре дуШи да ни услужат с пари (да му мисля после как Ще ги връЩам).
Направих си реzервация zа самолет.

Благодаря ви много zа подкрепата и съветите.

Можех да иzчакам, като си удължа виzата и си ида напролет с чартърите, ама се окаzа, че zаради груповата виzа, паспорта ми трябва да е готов преz април и удължаване не ми върШеШЕ работа (става дума zа прословутото турне на хора в който пея до Щатите, а то е преz октомври).
Затова съм принудена сега да си ида. Паспорта ми иzтича на 25.02.

Та това е.
Прключвам темата.
Който иска обаче може да сподели какво е преживял по автобусите ни иz Европа.
Аz няма да си мъча децата да висят по митници и да диШат цигарения дим по автобусите.

ОЩе веднъж голямо благодаря zа подкрепата и съветите

# 77
Цитат на: debelanata
....Направих си реzервация zа самолет.

....
Кога летите?

# 78
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Цитат на: debelanata
....Направих си реzервация zа самолет.

....
Кога летите?

Хондичке, Ще се иzдигнем до слънцето на 12.02  People Angel  People Angel

# 79
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: debelanata
Хондичке, Ще се иzдигнем до слънцето на 12.02  People Angel  People Angel

Ех, браво. Радвам се че сте си уредили пътуването, zа да не се иzмъчваш ти и дечицата. Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 3 880
Цитат на: debelanata
#Milti  #Milti  #Milti
ДА ЖИВЕЯТ ПРИЯТЕЛИТЕ

Намериха се няколко добре дуШи да ни услужат с пари (да му мисля после как Ще ги връЩам).
Направих си реzервация zа самолет.

Благодаря ви много zа подкрепата и съветите.

Можех да иzчакам, като си удължа виzата и си ида напролет с чартърите, ама се окаzа, че zаради груповата виzа, паспорта ми трябва да е готов преz април и удължаване не ми върШеШЕ работа (става дума zа прословутото турне на хора в който пея до Щатите, а то е преz октомври).
Затова съм принудена сега да си ида. Паспорта ми иzтича на 25.02.

Та това е.
Прключвам темата.
Който иска обаче може да сподели какво е преживял по автобусите ни иz Европа.
Аz няма да си мъча децата да висят по митници и да диШат цигарения дим по автобусите.

ОЩе веднъж голямо благодаря zа подкрепата и съветите


Браво, много се радвам, беше ми станало мъчно, че ще се тормозят децата по рейсовете сумати часове. Идеално е станало така. Лек полет...

# 81
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Щях да ти кажа "Попътен вятъра" ама се сетих ,4е се използва в корабоплаването а в твоя слу4ай по_добре да няма Wink  Та лек полет и да изпълниШ Мисията невъзможна с успех  Grinning  Много се радвам за вас  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт