Да поклюкарстваме)

  • 8 955
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От време на време засичам по някоя известна личност , но преди 2 дни видях в един магазин Софи Маринова. smile3511 Чак ме е срам , че считам гласовите и данни за впечетляващи newsm61 Беше с костюм , с шапка с козирка на главата и безумно много злата както на вратлето й , така и върху шапката.Дъвчеше дъвка и мляскайки оглеждаше обувките.
Повдигна ми се.
Излязох от магазина.
Повдигаше ми се още два часа.

OOO, добре, че не си я видяла, когато обядва. Веднъж я засякохме в един ресторант във Варна. Облеклото няма да коментирам, шалвари от тези с дълбоките дъна(тогава още не бяха на мода), ядеше като прасе, мляскаше звучно, печено пиле, облиза си всички пръсти един по един. Досещате се, че се отказахме да останем вътре.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 320
В понеделник видях Евгени Димитров. Срещнах го в Пирогов, беше с лекаря при който отивахме със сестра ми и детето. Дофтора, а и Евгени се огледаха в сестра ми и установиха заимно установиха, че не само "русо гладно няма". Crazy Миналата седмица в офиса на моя приятелка дойде Аня Пенчева. Рови се като мишка в едни дрехи, после седна и се напапка с разни вафли  Mr. Green Общо взето ми се видя земен човек, доста добре изглеждаща. Незнам дали се държа добре с мен, защото ме срещна на това място или просто си е такава!  newsm78
Преди време съм виждала Лили Иванова  Sick няма да коментирам, по телевизията изглежда доста по добре в лице, инече в гръб ако я видиш веднага си казваш "егати гаджето!". Виждала съм и Здравко от ББ1- изглежда доста добре и останах с добри впечетления. От ББ2 съм виждала Миро - беше с бръсната глава и хич не  ми хареса  Sick Миеше си колата на една автомивка, беше с приятели. На морето пък през лятото седяхме в един рибен ресторант маса до маса със НИдялко от ББ2. Беше със семейството си и каза на сервитьорката "по хубава риба не съм ял", тя му отвърна, че се  радва че са останали доволен и той каза "не ме ли познахте аз съм Недялко от ББ, сигурно заради кърпата" hahaha Беше с някаква кърпа на главата.

# 92
  • Мнения: 6 417
Като стана дума за бате Енчо...иска 200 лв. за интервю, ама кой ли му го иска  Joy

# 93
  • Мнения: 3 423
почна да ми пуска едни ръце около кръста,

Ау, подсети ме за една нощ през далечната
ми студентска 1992, където след някакъв разговор
с един писател се озовахме на балънтайнс и
някакви коремоболни цигари в квартирата на
въпросния писател. Дисидент бил. Нам си къв.
Та и на него му се отмятаха ръцете. Но някои
от състудентките ми го приеха за голяма чест.
Няма да му казвам името, че ми се цапа устата.

# 94
  • Мнения: 6 417
Освен Георги Марков, аз друг писател - дисидент не знам  Shocked

# 95
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Преди години работех като екскурзовод и трябваше да превеждам на едни миски. Тогава Ивайла Бакалова пътуваше с нас. Много проста беше. Водещ на предаването беше Камен Воденичаров, а Нешка Робева отговаряше за някакви танци. И двамата бяха много мили и дори имам снимки с тях.

Ако някой си спомня Косьо Марков от "Тангра"/ MardiGras,  Wink/ : живееше на първият етаж в нашата кооперация. Все го засичахме по стълбите, а почитателките му пишеха мюбовни излияния по стените. Колко пъти трябваше да пребоядисват.... Joy

# 96
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди години съм виждала Слави Трифонов в кварталния МакДоналд'с. Седеше си сам на масата... даже нямаше и бодигард.
Руслан и Албена живееха във входа на брат ми. Редовно се сблъсквах с тях. Съвсем обикновени и човечни. После с Албена сме тичали по децата си в кварталните дет. площадки.
Наум Шопов е в съседния вход. Него редовно го виждам, както и Мими Иванова и Развигор. И те са ми комшии.
Преди 2месеца в МОЛ-а на Стамболийски до мен беше Христо Мутафчиев (актьора, ако това му е правилната фамилия). Изнанадах се, че е "кинта и 20-сет" висок  Shocked
Раждах с шерката на известна наша актриса от близкото минало, но й забравих името.  ooooh!
В Патиланци съм виждала НонКа Йотовата... Изглеждаше пО-зле от по ТВ-то. Пак там и "бате" Енчо - егаси мазника.  Sick
В парка Заимов няколко пъти сме се разминавали с Мариана Векилска и сие фемили.
В СофияЛенд съм виждала Коко Каменарски и Радинела Бусерска.
В 22 СОУ съм виждала жената, която води спортните новини по bTV ли беше, или по някоя друга телевизия (не поВня  Blush).
Мишо Белчев в южния парк, преди 1м. скивах. Доста зле изглеждаше човека...

Тези се сещам на прима виста.
Ааааааа  Thinking, Попандов и останалите от актьорския блок (дето живее брат'чеда) няма да споменавам. Wink

# 97
  • Мнения: 3 447
В Патиланци съм виждала НонКа Йотовата...
С Нонка Йотовата ме е запознавал мъжът ми. Едва-едва си подаде ръката умрялорибешката, като гледаше някъде настрани и не счете за нужно да си каже името. Е, аз много добре знам, че си Нона Йотова, ма пръдло, ама какво ще ти стане, ако си кажеш името?

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз, и аз раждах със снахата на Ева и Гого от Тоника, идваха на свиждане и раздаваха звездни усмивки на бедните оперирани родилки  Laughing

# 99
Преди около 5годиди видях Камелия,но ми беше доста трудно да я разпозная без грим Laughing.Също така съм виждала и Мария Илиева(всъщност им сервирах).Работех в едно заведение в кв.Княжево и тя дойде да празнува Рожденния ден на шофьора си.Не се държа изобщо високомерно и беше много мила!Често виждам Иван Гарелов(ЖИВЕЕМ В ЕДИН КВАРТАЛ),но няма нищо общо с това по ТВ.Разхождаше кучето си,беше лятото,и се беше съблякъл по къси панталонки-на горе нищо,но не беше забравил да си обуе чорапи до коляното.Веждала съм и Крум Савов-много е симпатичен на живо.Имо и други,но в момента не се сещам ooooh!А щях да забравя,познавам и Еми Стамболова!

# 100
  • Мнения: 3 423
А, споменахте Мариана Векилска.
Имам любовна бележка от бившия й
мъж, когато бях в пети клас. Но едва
ли заради мен са се развели.  Laughing

# 101
  • Мнения: 2 534
Мишо Шамара е братовчед на кръстника ни, и се запознахме във Варна, нисичък, приятен, свеж, на живо няма нищо общо с репутацията си от клиповете и ефира.

Абсолютно , обядвала съм с него насаме, прекарах много приятно
Всъщност по това време бях гадже на един друг рап-певец , с когото имаха съвместни парчета , може би и затова да се е държал чудесно с мен , но едва ли това е била причината , просто е приятно и интелигетно момче

# 102
  • Мнения: 1 533
И аз, и аз раждах със снахата на Ева и Гого от Тоника, идваха на свиждане и раздаваха звездни усмивки на бедните оперирани родилки  Laughing

Ей, намери начин да се изтъкнеш, че си раждала секцио Laughing

# 103
  • Мнения: 5 370
На Синеморец - Коко Каменаров и Радина преди...хм....2 години беше май. Нея даже не можах да я позная в първия момент, съвсем ми е различна извън екрана.
Това лято в околностите на Синеморец, Царево и т.н. се снимаше някакъв български филм. Бяха окупирали едно частно хотелче в къща и се хранеха в същия ресторант, където и ние. И Рицарят на Печалния Образ Малин Кръстев беше там......почти всяка вечер на 1-2 маси от нас. Чешит голям,......и здраво си пийваше. Mr. Green
Пак преди 2 години и малко повече имах "честта" да бъда в един и същи хотел и ресторатн заедно с целия екип на Слави. Тогава имаха шоу цяла седмица в Банско....и бяха отседнали в хотел Пирин. Направи ми впечатление, че Алекс , певицата, беше яка пушачка....как може да пееш и да пушиш-не ми е много ясно, но тя го правеше.
На другата сутрин видях Десито с пусната коса, без грим, как се придвижва на автопилот посока каната с шварцкафе - там нощувката е с включена закуска и вечеря на шведска маса- почти неадекватно като мене сутрин. Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт