Да поклюкарстваме)

  • 8 960
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Интересно ми е като срещнете някъде известна личност, в заведение или в друга по- нетрадиционна обстановка какво е впечатлението ви от нея?
Аз например скоро имах съвсем обикновено "спречкване на пътя" с една известна българска манекенка, която също шофираше като мен и най-готиното беше ,че тя ми остави мястото си, за да паркирам аз #Crazyнещо обърка ли се, незнам Grinning

# 1
  • Мнения: 14 491
срещала съм ирина флорин, за мой късмет, тъй като съм й фен. беше преди доста време в един ресторант в симеоново. беше с тогавашния си приятел /актьор мисля, че беше/, този заради който се раздели с бащата на детето си. беше и с други хора, голяма компания, които имаха вид на хора от висшето общество, ако има такова в бг разбира се. аз естествено не пропуснах момента да си поискам автограф и тя беше много мила да ми даде. още си го пазя Blush мисля че в софия е нормално да виждаш почти всеки ден, особено ако се движиш по центъра, публични личности. срещала съм георги христов, иван гарелов. доста различни изглеждат на живо. гарелов едвам го познах.

# 2
  • Мнения: 3 569
Срещнах Дейвид Бекъм и жена му в Брилянтин. Пича като ме видя и ми отстъпи мястото си, за да седна до жена му. Викам си "Ебати пича"...

Майтапът на страна Simple Smile

Преди едно две лета бяхме на Сл. бряг. Поркахме си в Elephant и по едно време Жени Калканджиева се спря до мен и ми поиска огънче. Стана ми гот да й запаля.

# 3
  • Мнения: 1 455
Виждали сме Христо Стоичков миналата година,закачаше се със сина ми ,но малкия не му обърна мнимание Laughing .Райна и Коцето...,Райнето си връткаше дупето...,Владо от 5 stars,много симпатично момче, има и други , но нищо особенно като впечатления.

# 4
  • Мнения: 8 505
Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Незнам защо ама като срещна някой известен и ме е срам да го погледна,дори умишлено не го поглеждам изобщо.Иначе ако е с гръб или съм сигурна,че не ме вижда че го/я гледам,тогава хвърлям един бърз поглед.Имам чувството,че си мисли "Ох писна ми от зяпачи".
Имам една известна позната и веднъж като бяхме в Арената,само повтаряше че и е неудобно като я гледат така.

# 6
  • Мнения: 27 524
Моите са много...  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 255
Цитат
[Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка /quote]
Тук не става въпрос за това Flutter

# 8
  • Мнения: 2 161
Доста известни личности съм засичала.Някои са ми правили добро впечатление,други не.Като момиче в една дискотека срещнах Георги Христов и той се държа отвратително надменно.Няма да забравя и срещата си с Цветана Манева в един Кореком Simple Smile.Никога не съм виждала по-красиви сини очи от нейните.Един известен мъж пък,след като се сблъскахме на входа на Фестивалният комплекс във Варна,после се обърна след мен.Разбрах,защото и аз се обърнах Grinning.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Работех в пицария и ми се е случвало да обслужвам известни личности /предимно музиканти/.
Вокала на "Остава"-Свилен е ужасно надменен и груб човек. Може не му хареса това, че се държах с него като към обикновен клиент. Другите членове на групата бяха много любезни и приятни момчета.
Диди /беше водеща на БГ ТОП 100/, Любо от "ТЕ" и Димо от "ПИФ" също са ми били клиенти. Нормални хора без излишно самочувствие. Много мило се държаха и те. А Диди на живо е 300 пъти по-хубава.
Също и екипа на "Господари на ефира" са ми били клиенти. Зуека, Дитър Рачков, Кръстев бяха сред тях. Много бяха сериозни. Явно говореха по работа  Simple Smile
"Нова генерация" също са ми били клиенти. Тогава ми бяха дошли на гости и мъжът ми и негови приятели. Масата, на която седяха мъжът ми  и компанията почерпиха "Нова генерация" по бира и всички членове от групата станаха за да им благодарят и се чукнаха за здраве.
За други сега не се сещам, но имаше още няколко човека, които ми направиха впечатление. Беше преди доста време и не си спомням.


ААААААААА забравих. Обслужвала съм и "Тотен Хозен". Те пък са абсолютни откачалки. Толкова се смяха и забавляваха  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 803
Тъй като доста редовно излизаме с приятели да се разхождаме из центъра на София, сме виждали доста известни личности. Видях веднъж Венета Харизанова:
Вървя си аз и гледам пред мен ходи една много висока мадама, с прекрасна черна коса. Мъжете, които вървяха срещу нея буквално зяпваха и като я подминаваха се обръщаха да я загледат. И аз се чудя "Бре, каква ли ще е тази хубавица?!" Тя забави крачка, да си извади нещо от чантата и тогава видях, че е Венета Харизанова. Е, не мога да си кривя душата - много е красива Simple Smile Виждала съм Азис - беше си облечен нормално, движеше се без охрана. Виждала съм Ивайла Бакалова - бяхме с баща ми на един светофар и аз само поглеждам настрани и в съседната кола - Ивайла. Аз явно съм се оцъклила, защото тя ми се усмихна много мило и отпраши. Sunglasses
И фолк певицата Малина видях веднъж, на живо е много сбръчкана. А, и чернокосата адреналинка видях за последно (не знам Яна ли е, Жана ли е) - на живо е още по-слаба, обаче в лице е много сладка.
Ами засега за тези се сещам. По принцип като видя известна личност мразя да ги заглеждам; хвърлям един бърз поглед и това е.

# 11
  • Мнения: 647
От време на време засичам по някоя известна личност , но преди 2 дни видях в един магазин Софи Маринова. smile3511 Чак ме е срам , че считам гласовите и данни за впечетляващи newsm61 Беше с костюм , с шапка с козирка на главата и безумно много злата както на вратлето й , така и върху шапката.Дъвчеше дъвка и мляскайки оглеждаше обувките.
Повдигна ми се.
Излязох от магазина.
Повдигаше ми се още два часа.

# 12
  • Мнения: 5 468
Сблъсках се с Драго Чая в една кафене в Банкя. Познах го, когато ми казаха. Иначе по улиците и да видя някой известен, едва ли ще го позная. Физиономист е непозната дума за мен, а на улицата вървя като торпедо и едва ли ще забележа някой.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
В ученическите си години, когато хита беше Петра - хищната хиена. Седим си в трамвая няколко съученички и едната се опулва  Shocked. Обръщаме се и виждам как по Витошка си върват хванати под ръка Петра /беше с някакъва леопардова дълга жилетка/ и Азис /в оранжево екипче и жълта тениска/. Смешнички си бяха.  Mr. Green
Чака мси на светофара на Стамболийски и Христо Ботев и на червено спира огромен джип. НА една ръка разстояние от мен. Вътре зад волана седи Чочо Попйорданов и Йоана Буковска. Той крещеше като луд, а тя като ме видя, че ги гледам се обърна изцяло към мен и ми се усмихна със страхотна усмивка. От тогава не харесвам много Чочко.
А като работех в една дискотека на морето Софи МАринова беше поканена една вечер да пее. Сврях се в кухнята да мия чаши. Толкова ми беше противна цялата обстановка, че ми се повръщаше. На другия ден отивам да хапна в едно ресторантче /като Тропс къща/ и виждам на опашката зад мен Софи Маринова и цяла сюрия циганета. Плати повече от 100лв сметка. И в заведението бяхме само аз и ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. Беше ужасно. Замеряха се с храна, крещяха ..... грозна гледка. Изсърбах си таратора на бързо и избягах.

# 14
  • Мнения: 3 423
Бях на един рожден ден преди години,
Сергей Станишев се дуеше през два
стола, а Елена страдаше по току-що
откраднатия й джип. И ме разпитваше
досадно. Пътувала съм в асансьор с
Надежда Михайлова, плувала съм в
басейна на Правителствена всяка сутрин
със Софиянски, децата му и бодигардовете.
Разговаряла съм с Ким Катрал, с Нина Хаген,
с Паул и Фл. от Рамщайн, спирам да изброявам.
Всички са обикновени хора и не е голямо
събитие да ги срещнеш.
Имам приятелка с модно ателие, клиентка й
беше царицита Маргарита. Минава веднъж
майка ми оттам и се отбива да поздрави дружката ми.
Ама пред ателието се опупили няколко мутри и
оглеждат уж наблюдателно калабалъка.
Влиза майка ми, пуснали я, жената няма
криминален вид, и вика на приятелката ми:
"Абре, ..., на теб много ти пораснала работата,
откога имаш бодигардове?" Излязла царицата
от пробната, заговорили се с майка ми, как й
понася на царицата чужбината, понаучила ли
е езика, как й харесва, как на майка ми дъщеря й
и тя е в чужбина и т.н. Голям смях пада и досега
с тия бодигардове пред ателието.

# 15
  • Мнения: 803
Чака мси на светофара на Стамболийски и Христо Ботев и на червено спира огромен джип. НА една ръка разстояние от мен. Вътре зад волана седи Чочо Попйорданов и Йоана Буковска. Той крещеше като луд, а тя като ме видя, че ги гледам се обърна изцяло към мен и ми се усмихна със страхотна усмивка. От тогава не харесвам много Чочко.

Това ми напомня на една случка с Тончо Токмакчиев. Бяхме с моя приятел и с колата му, карахме по ул. Любен Каравелов (софиянци знаят колко тясна уличка е). И по едно време срещу нас лети някакъв черен джип, заковава спирачки пред нас, а ние се движим с има-няма 15-20км/час, защото беше пълно с паркирани коли. През стъклото на джипа се показва Тончо и почва да ни псува на поразия, що сме карали там, той бързал за някъде си и т.н., намеси майките ни, абе грозна работа Sick

# 16
  • на село
  • Мнения: 1 028
На една Аполония видях Ириней Константинов.

 Мнооого готин мъж. Нищо че сигурно е над 50-те/по принцип си падам по по- младички Mr. Green/ Явно съм се облещила срещу него защото дълго ме гледа / кой знае какво си е помислил човека/

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
Едно лято сме в Приморско,аз,мъжа ми и дъщвря ни-тогава на 3 г.Пием кафе,а малката закусва,на др. маса седи Десислава(фолк певицата) и тя закусва.Взе да закача дъщеря ми и да я разпитва-какво закусва...,даде и автограф и т.н.След няколко часа-ние пак в същото заведение-обядваме,звъни телефона на сервитьорката(братовчедка на Десис-ва била) и тя поговори малко и дава тел. на малката,аз така #Crazy,говори малко тя и затваря.Ние с баща и "Кой беше?":"Ми Десислава,каза сервитьорката да ми донесе един топъл сладолед" Joy

# 18
  • Мнения: 239
Виждали сме Христо Стоичков миналата година,закачаше се със сина ми ,но малкия не му обърна мнимание Laughing .Райна и Коцето...,Райнето си връткаше дупето...,Владо от 5 stars,много симпатично момче, има и други , но нищо особенно като впечатления.

Стоичков е обиден на детето ти. Не го записвай на футбол - няма вече как да пробие.

Срещнах Дейвид Бекъм и жена му в Брилянтин. Пича като ме видя и ми отстъпи мястото си, за да седна до жена му. Викам си "Ебати пича"...

Майтапът на страна Simple Smile

Преди едно две лета бяхме на Сл. бряг. Поркахме си в Elephant и по едно време Жени Калканджиева се спря до мен и ми поиска огънче. Стана ми гот да й запаля.


Не ти ли иска 120 лева или само огънче? я си спомни...

Доста известни личности съм засичала.Някои са ми правили добро впечатление,други не.Като момиче в една дискотека срещнах Георги Христов и той се държа отвратително надменно.Няма да забравя и срещата си с Цветана Манева в един Кореком Simple Smile.Никога не съм виждала по-красиви сини очи от нейните.Един известен мъж пък,след като се сблъскахме на входа на Фестивалният комплекс във Варна,после се обърна след мен.Разбрах,защото и аз се обърнах Grinning.

И аз съм виждал Георги Христов и от тогава ми е много важно някой да ме запознае с него за да го опозная като личност. Няма начин да не е великй с това самочувствие. Сигурно и аз бих се взел за велик ако пея песнички по сценички 30 години. Престижно е.

Работех в пицария и ми се е случвало да обслужвам известни личности /предимно музиканти/.

"Нова генерация" също са ми били клиенти. Тогава ми бяха дошли на гости и мъжът ми и негови приятели. Масата, на която седяха мъжът ми  и компанията почерпиха "Нова генерация" по бира и всички членове от групата станаха за да им благодарят и се чукнаха за здраве.
За други сега не се сещам, но имаше още няколко човека, които ми направиха впечатление. Беше преди доста време и не си спомням.


Поръчаха ли игли, фолио и огънче?

Чака мси на светофара на Стамболийски и Христо Ботев и на червено спира огромен джип. НА една ръка разстояние от мен. Вътре зад волана седи Чочо Попйорданов и Йоана Буковска. Той крещеше като луд, а тя като ме видя, че ги гледам се обърна изцяло към мен и ми се усмихна със страхотна усмивка. От тогава не харесвам много Чочко.

Това ми напомня на една случка с Тончо Токмакчиев. Бяхме с моя приятел и с колата му, карахме по ул. Любен Каравелов (софиянци знаят колко тясна уличка е). И по едно време срещу нас лети някакъв черен джип, заковава спирачки пред нас, а ние се движим с има-няма 15-20км/час, защото беше пълно с паркирани коли. През стъклото на джипа се показва Тончо и почва да ни псува на поразия, що сме карали там, той бързал за някъде си и т.н., намеси майките ни, абе грозна работа Sick

Може да е бил в образ - упражнявал се е за предаването все пак....прости му - той е чорбар, а е и от БургАс все пак, а?

# 19
  • Мнения: 8 505
Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка /quote]
Тук не става въпрос за това Flutter

Добре.Спомних си нещо.Варна,преди доста години.Слави (Трифонов) върви тежко-тежко по центъра,близо до Макдоналдс.Момченце на 6-7г се затича към него,помоли го за автограф.Онзи само го избута с ръка,без изобщо да го погледне.
Как мислите,с добро впечататление ли останах?

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Жени Калканджиева- на кръчма в Банско. Беше много странно- тя беше без грим ш изглеждаше супер невзрачна...
С Елена Йончева ходехме заедно на тае- бо по едно време. Тя е доста ниска, но пък какви цици има... майко... #Crazy Там като почвахме да скачаме яко, наставаше едно чудо невиждано...
Ивайла Бакалова- често я засичам в " Мърфис". Принципно не я харесвам, но на живо е много естествена и земна.
Надежда Михайлова- пътувахме в самолета заедно с нея. Сега се сещам, че когато преди 2-3 год. Горбачов идва до Бг, и с него пътувахме заедно. А мин. месец с тоя Петканов, на вътр. работи май беше министър.
Иван и Андрей от "Сблъсък".
Това е на прима виста.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 13:38 от Umma

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
В началото на месеца в едно кафе,в което бяхме с приятели влезна Дичо(бившия вокал на Д2) и се изумих колко дребен е всъщност Shocked но според мен е много дразнещо хората да се втренчват в така наречените звезди .все пак и те са хора-кисели са,весели,негримирани понякога-човещинка е Simple Smile
иначе преди седмица видях и излезналата от Big Brother-Диана.Говореше на висок глас,разрошваше коса,става и сяда 6-7 пъти сигурно...не ми харесва и това е... ooooh!

# 22
  • Мнения: 5 622
Последно като бяхме в София срещнахме на Витошка, Жана-тази с тъмната коса от адреналинките. Мъжът ми много я хареса. ПОсле дълго време ме "дразнеше", че в бързимата тя  била мушнала телефонният си номр в ръката му  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 537
Тони Дачева живееше в съседния блок и я виждах много често,даже по едно време се засичахме в магазина всеки ден.

# 24
  • Мнения: 48
Аз работя в лаборатория и наскоро идва Ваня Щерева.Държа се много любезно и много ми хареса как изглежда.Също така са идвали Виолета Гиндева,Ралица от Тоника и други, но не се надуват

# 25
  • Мнения: 208
Виждала съм Виктория Бекъм в Баден Баден да купува детски дрехи, Чарлиз Терон в Ню Йорк да си купува грим и съм била барманка на групата Backstreet, но не съм останала с някакви впе4атления...безразли4но ми е....не оби4ам да се моля за автографи или да им целувам гъзовете, защото са известни.

# 26
  • Мнения: 677
Може да е бил в образ - упражнявал се е за предаването все пак....прости му - той е чорбар, а е и от БургАс все пак, а?
Тончо е от Айтос,сори баце..

# 27
  • Мнения: 2 897
Аз от адреналинките(бившите) съм се засичала два-три пъти с Ени,голяма сладурана и много естествен човек.За Йоана Буковска също имам много добро мнение,не мога да кажа същото за Елена Петрова като държание,въпреки,че я намирам за много красива жена.
Преди много време Параскева Джукелова ходеше в салона за красота,където ходя и аз -много дръпната и изнервена ми се стори,но може да е било моментно.
Познавам Андрей Баташов,много приятен човек,съвсем нормален.
Ако се сетя за още някой ще пиша.

Цветулка,завидях ти(благородно)за Чарлийз Терон,голям фен съм й   bouquet


# 28
  • NY
  • Мнения: 209
Ние бяхме на обяд в един ресторант, случаят беше запознаването на родителите ни едни с други.....всички бяхме леко развълнувани, ........в един момент забелязахме ,че на  една от масите ( единствената друга заета) Азис нищеше с още  двама темата за Botox-a   Laughing

иначе си спомням, преди години един от бившото СДС(да не споменавам име) беше дошъл да се среща с ъс сестрата на Симеон, която живее в NJ .....Спа в къщи,"че те хотелите....много скъпи бе" както и да е, на сутринта дори не си оправи завивките,а да не говоря за грандоманските(bullshit) слова с които ни наду главата на закуска.......на изпроводяк дори не каза благодаря, а ми бутна в ръката един жетон за метрото .... Rolling Eyes....абе нямам думи

# 29
  • София
  • Мнения: 2 884
Много често се виждат известни Л в София!
Последната , която видях-
На бул.Витоша до Южния парк с още една мама с количките чакаме на пешеходна пътека около 5 мин Crazy, някой да ни направи път.Единствената кола която спря, беще един Мерцедес и го караше Цеци Красимирова-ЕВАЛА Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 2 884
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 640
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

е кажи кой е таткото на бебето, де Laughing

# 32
  • Мнения: 14 491
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

хм без бой как си признавате а  Wink
шегичка - как ще забравиш такова нещо!?!? аз я харесвах преди да сложи силикона, остави песните /най ми е добре с няколко мъже/, естествена ми изглеждаше, поне не се правеше на нещо което не

# 33
  • Мнения: 2 534
Всеки ден се срещам ...
Неприятно впечатление имам от Кембъла и приятелката му , трябваше да си комуникарам с тях близо два часа  Sick ... също от Ахчиева , о ужас , тази жена изобщо не слуша какво и говориш , едно си баба знае , едно си баба бае  ooooh!
Очарована съм от Нети , Гарелов , Божков , Устата , Мишо от Гумените глави (колкото и да е странно да ви се вижда  Wink)
Ще добавям после , ако се сетя нещо интересно , но общо взето , всички с които съм се срещала в живота си са като нас , обикновени мадами ... без Софи Маринова , изглежда си точно като циганка жената , пазарувахме заедно в един магазин , не и обърнаха внимание на нея и гледайте какво става , не съм виждала такъв скандал , "вие знаете ли коя съм аз ", "мога да ви купя и продам всичките" и реплики от този род

# 34
  • Мнения: 2 952
   Оф .....аз  преди    стотина  години срещнах на центъра  в  Созопол  Жорж Ганчев Mr. Green Ама  симпатяга беше , здрависа се с нас , даже пита  все едно сме първи приятели как са баба ти и дядо ти ...... Joy hahahaИ аз .... #Crazy малък свят ....................хахахааа...Викам   рода  да не  излезем нещо.....Като поотрастнах вече и помъдрях Mr. Green разбирам , че  всичко е било реклама JoyОбаче каква снимка си направихме ..............оле! Sunglasses Много се  фуках с нея ! JoyШуши ни снима...опа! Whistling

# 35
  • Мнения: 188
виждала съм много известни личности
по-така се сещам за 3 случая

1. преди години карах мини купър - една вечер обикаляме заведенията из София, аз като най-малка карам а мъжете пият. спираме пред едно заведение, пред мен спира един голям черен джип от които излиза Слави Трифонов и  Shocked срещу нас, а от моя купар започват да излизат 3-ма 100-120 кг. мъжаги и един слаб. Слави седеше и ни гледаше невярващ че от тази кола излязоха тези големи хора

2. в едно заведение през две три маси беше седнала Надежда Михайлова, падна и дрехата от стола, но никои не събра смелост да и каже, аз се приближих и я дигнах. усмихна ми се мило и ми благодари
един ден обядвахме двете в Уго, аз бях сама, тя също, делеше ни една маса, пихме по-едно бяло вино заедно

3. на едно море бяхме наели един апартамент с мъжът ми /тогава още гаджета/ една позната нямаше къде да спи и ние и отстъпихме една от стаите. Тъй като бяхме пристигнали същата вечер и мъжо беше уморен ние си легнахме а тя замина да купонясва из Слънчев Бряг.
На сутринта мъжът ми става и още сънен, само по едни широки боксерки тръгва към банята, отваря вратата на стаята и едва не се блъсва в Алекс Раева, зад него съм аз с една полупрозрачна ношничка  Embarassed
абе добре и се показахме. настана лека суматоха
после се облякохме и се запознахме както си му е реда.
остана няколко дни с нас и беше много забавно с нея, страхотна купонджика е

това се сещам за сега

# 36
  • Мнения: 1 100
Много извстни личности съм срещала. Единствено от Слави взех автограф, защото бях малка, харесвах го и баба каза: Бягай да вземеш автограф. Ми даде ми, друго не си спомням..
Виждала съм Кати, на един лагер. Всички от лагера се снимаха с нея. Но аз категорично отказах  Naughty Тогава бях върла противничка на поп-фолка. Гледах ги невярващо и възмутено  Joy
На същия лагер видях Бони/Софи Маринова да вечеря в един ресторант. Не си спомням коя беше. Не ме и интересуваше.
Общо взето, известните личности са съвсем обикновени хора, чиито живот е разголен пред обществото до някаква степен.

# 37
  • Мнения: 2 534

Неприятно впечатление имам от Кембъла и приятелката му , трябваше да си комуникарам с тях близо два часа  Sick ... също от Ахчиева , о ужас , тази жена изобщо не слуша какво и говориш , едно си баба знае , едно си баба бае  ooooh!
Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy
Гаджето на Валя Ахчиева се държи с нея все едно е боклук , това винаги ме дразни в двойките , лошото отношение към другия пред външни лица

# 38
  • Мнения: 803
[Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy


На 14???????????? Е, това дете родители няма ли си???? Shocked Shocked Shocked

# 39
  • Мнения: 1 100
[Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy


На 14???????????? Е, това дете родители няма ли си???? Shocked Shocked Shocked



Сигурна ли си? Няма закони еййй  Whistling

# 40
  • Мнения: 188
ето сетих се още

имах честа да бъда гост на ферари на Монца, трябваше да има голям купон на които лично да се запозная с Михаел Шумахер, но се случи това с близнаците в Америка и от ферари решиха да няма купон и сложих черни муцуни на болидите си.
та единствените автографи които съм взимала през живота си бяха на състезателите нея година + Жан Тод, Ники Лауда. само Щумахер не ми се разписа и то защото е много трудно да го хванеш, изобщо не излиза от моторхоумовете, а като излезе удря един спринт ....
имах пропуск за "падока" иначе не можеш да ги видиш, кацаха с хеликоптери и бягаха докато влязат в падока.


# 41
  • Мнения: 1 533
Аз видях веднъж Васко Кръпката в Метро в Сф. Носеше един стек натурални сокове към касата. Сестра ми, гадината, ми каза - Престани да се кокориш такава, всички ще разберат че си от провинцията.

Свекърва ми е била класна на Нелина.

Други известности нямам за споделяне. Thinking

# 42
  • Мнения: 239
Може да е бил в образ - упражнявал се е за предаването все пак....прости му - той е чорбар, а е и от БургАс все пак, а?
Тончо е от Айтос,сори баце..



Досега съм се срещал само с 2ма известни - Миро от Каризма и Доналд Тръмп.

# 43
  • Мнения: 2 161
Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка /quote]
Тук не става въпрос за това Flutter

Добре.Спомних си нещо.Варна,преди доста години.Слави (Трифонов) върви тежко-тежко по центъра,близо до Макдоналдс.Момченце на 6-7г се затича към него,помоли го за автограф.Онзи само го избута с ръка,без изобщо да го погледне.
Как мислите,с добро впечататление ли останах?
И от мен всеки ден да искат по няколко пъти автограф и аз ще бутам от време на време.Нормално е.

# 44
  • Мнения: 442
Други известности нямам за споделяне. Thinking

сигурна ли си?  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 126
Сервирала съм на Софи Мариновал,познавам я,играли сме билярд с Ники и Бисера Михайлови(на Боби Михайлов децата)Виждала съм Азис в собстеният му клуб и ме кефи,Румънеца съм го срещала в "Карамба" беше на мъжки стриптиз Mr. GreenГарелов пък беше преди 1 месец в отделението по "Ендокринология" във ВМА говорехме си докъто чакахме асансъора,в същото отделение преди толкова време беше жената на Милен Велчев,трябваше да и пуснем експресни изследваня за кръв(нали е важен пациент Rolling Eyes)-беше любезна.Виждала съм Албена Вулева в магазин за обувки с охрана-беше много претенциозна,в същият магазин съм виждала и съпругата на Искрен Пецов-меко казано е ужасна и вулгарна проведе цял разговор с нейна позната за това как някакъв я е ударил и колата и сега била на ремонт а тя му казала"Ти знаеш ли коя съм аз"и псуваше...ужас.В Халите съм виждала Руслан Мъинов и по работа съм ходила в офиса на Глобъл филмс където се видях с Мавриков-беше много усмихнат и ме поздрави.Виждала съм и всички фолк певици Hug

# 46
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Ми аз съм виждала доста, но се сещам само за някои.
Както си се разхождахме в Халите(Пловдив) и има едно по-голямо помещение за спортни стоки. И кой мислите влиза там-Кондьо и тея продавачките се подхилкват такива. И една му вика да ви помогна с нещо и той "еми тоя анцуг колко струва?" И той аха и се обърна и тръгна:)
А пък едно време видях във влака за София Евгени Минчев, беше с един костюм и с познатата лимба. Тва е било сигурно преди 10 год някаде, не се сещам точно, точно тогава започваше да става известен.
Има и други случки , но точно сега са ми изчезнали от акъла. 

# 47
  • Мнения: 6 417
Всеки ден се виждам с известни личности.  Mr. Green По-диви селяни от Софка Маринова и нейният Дачо до сега не съм виждала.

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 23:12 от Шушон

# 48
  • Мнения: 239
Чували сме за теб. Знаем, че си в играта. Дали обаче следиш резултата?

# 49
  • España
  • Мнения: 342
Преди 4г.работих в детски магазин на Главната в Пловдив.Клиенти са ми били Деси Слава и бивШият и мъж(Майкъл ли беШе или МиШо newsm78).Той се държа много простаШки,а тя е много симпати4на(това беШе преди да си сложи силикона)

# 50
  • Мнения: 6 417
Аз безплатно нищо не следя. Няма начин и това да не се е чуло  Joy

# 51
  • Мнения: 1 533
Други известности нямам за споделяне. Thinking

сигурна ли си?  Mr. Green

Лелееее Laughing
Няма да повярвате какво ни се случи със Зайката това лято в Русе. Снимаха филм с Арманд Асанте, Бен Крос и т.н. Със Зайката пием кафе навън на площада, на нашата маса седи Katheryn Winnick. Но ние още не знаехме. Тя ни заговори, пита ни къде може да хапне риба, помоли ме да напиша на едно листче, че е алергична към зърнени храни, да го показва като си поръчва храна, побърборихме си хубавичко. Похвали ме, че добре се справям с английския и помоли да й дам телефона си, ако има нужда някой да й превежда. След 2 дни ми се обади и аз от вълнение не можах да вдигна, изпуших една цигара, събрах сили и сама й звъннах. Каза ми, че имала 2 свободни дни, приятелят й щял да идва и искала да го заведе някъде. Мога ли да й препоръчам някой, който да ги закара. Аз й предложих самата себе си Grinning, съвсем безплатно, дори й предложих Търново, защото не искаше да е много далеч от Русе. Обаче точно вечерта преди тръгването, ми звънна да ми каже, че почивните й дни се отлагат, щели да снимат!...Тюх, можех да си имам приятелка в Холивуд!

Доскоро имах телефона на Катрин Уиник, представете си!!! А забравих ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 884
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

е кажи кой е таткото на бебето, де Laughing

Ми ,не го познавам newsm78 Един с едно Рено виненочервено Mr. Green
От доста годинки са заедно Thinking
Само дето бебето нито веднъж не съм го видяла, а вече няма корем Thinking

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Познавам ДесиСлава от 98-а година - беше сгодена за мой познат /преди историята с Мишо/; толкова я харесвах тогава / а и все още като визия/, а тя се държеше като лигла безподобна. Колкото пъти и да идваха на гости в Бургас, все беше нетърпима, а той си я искаше и след раздялата с Мишо. Иначе в Била до хотел "Славия" съм виждала Надежда Михайлова, Лара и Влади Береану ми бяха съседи /През "Борис"ІІІ само/, Вили Кавалджиев и Роро също/ в съседния блок/. Покрай хората, при които изкарах студентските си години, познавам доста от политическите фигури /техни редовни гости/ и други популярни хора, от Мартин Карбовски бях отвратена Sick - изключително леке.
А, и живях на един етаж с Весела Казакова 4 години - много готина мацка е, както и сестра и  Peace

# 54
  • Мнения: 467
Това ми напомни за едно случка. Бяхме в Рилския манастир с роднини. Точно тогава бяха и Каналето - още със Слави. Май беше някво Victory турне. Та щъкаше целия екип на Каналето из Манастира... По едно време на няква мацка и прилоша и се стовари като круша близо до нас. Последва лека суматоха, сред нащта компания имаше и лекар и отиде да я свестява. С леля ми отидохме да кажем на Слави, който беше най-наблизо от артистите. Той ни погледна от висоооко, нацупи се и нищо неказвайки (няма добре или благодаря, че ми казахте, нещо такова...все едно, че сме му длъжни..) отиде при нея и направо я дръпна от земята... Гадна картинка....Сега подробности незнам, може и да се е правила мацката, но ситуацията отстрани беше адски разочароваща, до тогава бях ентусиазиран тинейджър, силно симпатизиращ му...
Хам... сега виждам, че не ми е излязъл цитата на другата Слави-среща...

Иначе много често виждам, но също не обичам да ги гледам. (Познавам някои покрай работата на мъжа ми.)  Неудобно ми е...Горките и те са хора...:-РР Автографи не взимам... някакси нямам интерес... за кво аджеба ми е ?Да ми се е подписал някой?! А варианта "На сульо"+ подпис ми се вижда доста лицемерно и позьорско...

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 02:19 от Winny

# 55
  • Мнения: 1 860
 На сестра ми мъжа е ученическата лИбоФ на Вероника.
 
 Аз лично съм виждала само Дичо. На центъра на В.Търново преди 3 - 4 години имаше някаква промоция на м-тел. Той беше с едни лекясани бермуди и през цялото време се хилеше като ряпа.  Sick

# 56
  • Мнения: 239
Други известности нямам за споделяне. Thinking

сигурна ли си?  Mr. Green

Лелееее Laughing
Няма да повярвате какво ни се случи със Зайката това лято в Русе. Снимаха филм с Арманд Асанте, Бен Крос и т.н. Със Зайката пием кафе навън на площада, на нашата маса седи Katheryn Winnick. Но ние още не знаехме. Тя ни заговори, пита ни къде може да хапне риба, помоли ме да напиша на едно листче, че е алергична към зърнени храни, да го показва като си поръчва храна, побърборихме си хубавичко. Похвали ме, че добре се справям с английския и помоли да й дам телефона си, ако има нужда някой да й превежда. След 2 дни ми се обади и аз от вълнение не можах да вдигна, изпуших една цигара, събрах сили и сама й звъннах. Каза ми, че имала 2 свободни дни, приятелят й щял да идва и искала да го заведе някъде. Мога ли да й препоръчам някой, който да ги закара. Аз й предложих самата себе си Grinning, съвсем безплатно, дори й предложих Търново, защото не искаше да е много далеч от Русе. Обаче точно вечерта преди тръгването, ми звънна да ми каже, че почивните й дни се отлагат, щели да снимат!...Тюх, можех да си имам приятелка в Холивуд!

Доскоро имах телефона на Катрин Уиник, представете си!!! А забравих ooooh!

Тая не я знам коя е защото в холивуд знам само марлон брандо, брад пит и пичета. Мисля, че е искала да правите тройка с нейния, но той я е разубедил. Тъпо е станало, мисля, че сте имали бъдеще. Американците са малко зле на тази тема - страх ги е да не им отмъкне друга жена гаджето все пак.

Аз безплатно нищо не следя. Няма начин и това да не се е чуло  Joy

Всичко е за пари в наши дни - къде изчезнаха човешките взаимоотношения все пак...няма я романтиката. Плащам в марки.

ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

е кажи кой е таткото на бебето, де Laughing

Ми ,не го познавам newsm78 Един с едно Рено виненочервено Mr. Green
От доста годинки са заедно Thinking
Само дето бебето нито веднъж не съм го видяла, а вече няма корем Thinking

Може да са го изяли.

# 57
  • Мнения: 780
като бях малка лятото ходих на село при баба ми и дядо ми . един ден си стоим с другите деца от компанията в един магазин и влизат Стоянка Мутафова и Костантин Коцев - купиха си салам камчия и един хляб и се закачаха с нас / вечерта имали представление в читалището на селото/ всички бяхме възхитени от тях. срещала съм и Лили Иванова на един предизборен митинг - бях с дъщеря  ми / и вътрешна/ и закача дъщеря ми , гали я по косата ... когато ставах кума на сватбата ни пя ДесиСлава / с оркестър/  малеее - беше с едно черно копринено панталонче и бяла копринена ризка - сега като се сетя  smile3555. а Силвия ми беше съученичка 3 години . няколко пъти се събираме класа , но тя все не идва че има много ангажименти и затова не съм я виждала от доста време

# 58
  • Мнения: 2 534
[Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy


На 14???????????? Е, това дете родители няма ли си???? Shocked Shocked Shocked



Сигурна ли си? Няма закони еййй  Whistling
Няма грешка  Peace , за съжаление , тя не искаше да си каже , но нямаше начин , намираше се на лекарския стол  Mr. Green
Е , вече е на 15

# 59
  • Мнения: 7 640
Ми ,не го познавам newsm78 Един с едно Рено виненочервено Mr. Green
От доста годинки са заедно Thinking
Само дето бебето нито веднъж не съм го видяла, а вече няма корем Thinking

имаше ги на корицата на някакво бебешко списание, затова попитах Laughing

# 60
  • София
  • Мнения: 167
Незнам защо ама като срещна някой известен и ме е срам да го погледна,дори умишлено не го поглеждам изобщо.Иначе ако е с гръб или съм сигурна,че не ме вижда че го/я гледам,тогава хвърлям един бърз поглед.Имам чувството,че си мисли "Ох писна ми от зяпачи".
Peace И аз съм така, иначе съм срещала случайно много известни личности  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 884
През 2001 работех като администраторка на рецепция на хотел. Там са идвали и съм настанявала доста известни личности. Веселин Маринов - много приятен и учтив мъж, Емел Етем - също много приятна и учтива. Най-силно впечетление ми е направил обаче Любо Ганев, шегаджия голям, пита ме като му давах ключовете за стаята дали нямаме легла за гиганти че му измръзвали краката от климатика `щото висели от леглото Laughing, готин мъж. Зуека - много припрян и нервак, може моментно да е било, не знам...Неприятно впечетление имам от Любен Дилов-син, невъзпитан, вулгарен, пиян... няма да се впускам в подробности. Ааааа, щях да забравя Антибиотика, лелеее няма по-лигави и по-надути пикли на света. Постоянно се караха помужду си, правеха си фасони една на друга и мърмореха. Имаха концерт, и се настаниха в един апартамент и трите, когато ги помолих да си попълнят адресната регистрация, то едно пуфтене, едно въртене на учи #Crazy, все едно съм ги накарала да прекопаят лозето на баба ми.  Най-голям беше кефа, когато тока спря за 2 мин. и се оказа че те са в асансьора,  Joy, тъкмо слизали "милите" с него и стояха вътре докато колегите не включиха генераторите. Просто не искам да ви кажа к`во вряскане беше в лобито на хотела  #2gunfire. За други сега не се сещам, ама има и още де....
Мишо Шамара е братовчед на кръстника ни, и се запознахме във Варна, нисичък, приятен, свеж, на живо няма нищо общо с репутацията си от клиповете и ефира.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 10:14 от SheDevil

# 62
  • Мнения: 2 631
Познавам се с Екстра Нина, Коцето Калки, Маестро Бхагаван, Катето Евро  Heart Eyes и много оперни певци, балетисти и актьори.  Peace Всички са много готини и много добре се разбираме и общуваме.
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 289
Срещала съм много из София- Коритаров, Драго - чая, Дони и Нети, Денди си пиеше питието веднъж в Блейз, сам, е и с бастуна си де Mr. Green и други има , но в момента не се сещам.
Иначе преподавател ми е бил бившия председател на Народното събрание Борислав Великов. Тогава още беше само депутат.
Юлия Берберян идва като основавахме тенис клуба в града и съм играла малко с нея.
А сега се сетих, че Митко Ангелов преди време си запали свещичката от моята на един Великден, около църквата

# 64
  • Мнения: 2 161
Мишо Шамара е братовчед на кръстника ни, и се запознахме във Варна, нисичък, приятен, свеж, на живо няма нищо общо с репутацията си от клиповете и ефира.

Аз също имам прекрасни впечатления от него.

# 65
  • Мнения: 2 040
Оо, аз съм като кон с капаци ... ще се сблъскам с някой и няма да го позная, даже и познат да ми е ...   Laughing
После като се разминем и човека до мен като ми каже: видя ли еди кой си .. викам къде и зяпам напред някъде, почвам да се обръщам да го търся с поглед, пък аз съм се разминала с него ..  Laughing

ИНаче познавам много известни личности, щото преди майчинството работих като администратор в хотел и съм настанявала доста големи персони .. като се започне с баскетболния и волейболния Лукойл- Нефтохим и се стигне чаааак до кривата круша ..  Laughing

# 66
  • Мнения: 238
Най-пресния случай, за който се сещам. Имам магазин, наложи се да замествам продавачката за малко и точно тогава влизат две мадами, много веселяшки настроени и едната почва да мери разни неща. Искрено се забавляваше, беше естествена, купи си една пола-панталон тип шалвари. Като излезнаха чак хора отвън ме светнаха, че това е Нелина. Симпатяга е, никак не е надута и е с много свежо излъчване.

А, има и по-пресен случай всъщност. Преди две-три седмици в магазин за бельо Гергана си пазаруваше наред с мен. Наживо изглежда в пъти по-добре от клиповете. Просто е по-естествена. Аз, разбира се, пак чак при излизането и бях светната коя е.

В миналото имам наблюдения от много хора от бившето СДС. No comment.

Също съм общувала с някои артисти. Съвсем нормално ги приемам.

Всички сме хора, все пак.   Wink Нъл тъй, Жорка?

# 67
  • Мнения: 3 268
Доста съм ги срещала,но последно преди месец буквално се сблъскахме с Део във ресторанта на Славия-фитнес.Много неглиже беше пича с тениска и виснали бермуди и някакси отвътре ми дойде да го заговоря.Поздравих го и си поговорихме за новия му филм.Голям сладур и доста срамежлив.Иначе Теди Кацарова ми е приятелка и по-предната събота,точно деня преди да си замине бяхме с нея и още едно приятелско семейство в МОТТО на Аксаков.Хората се сбутваха като я познаят и я попитах как приема тома,че всеки я познава."Свиква се "-каза ми тя-"не ми прави впечатление".А Глория ми е съседка,писала съм го някъде из форума,ама нея изобщо не я мисля за знаменитост.

# 68
  • Мнения: 7 640
Доста съм ги срещала,но последно преди месец буквално се сблъскахме с Део във ресторанта на Славия-фитнес.Много неглиже беше пича с тениска и виснали бермуди и някакси отвътре ми дойде да го заговоря.Поздравих го и си поговорихме за новия му филм.Голям сладур и доста срамежлив.Иначе Теди Кацарова ми е приятелка и по-предната събота,точно деня преди да си замине бяхме с нея и още едно приятелско семейство в МОТТО на Аксаков.Хората се сбутваха като я познаят и я попитах как приема тома,че всеки я познава."Свиква се "-каза ми тя-"не ми прави впечатление".А Глория ми е съседка,писала съм го някъде из форума,ама нея изобщо не я мисля за знаменитост.

направо си е инфантилен.
Не знам дали е поза или...
Но при всички случаи е дразнещо за човек, поотдалечил се от тийнерджърската възраст Confused

# 69
  • Мнения: 255
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

# 70
  • Мнения: 7 640
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

не е синеока Laughing, откъде го измисли
Ефектна е, доста мургава и висока

# 71
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

Не е синеока.
Но е много естествена и земна.

# 72
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Миналата неделя като извеждах Тити в парка, видях Кирил Маричков пред тях да носи към колата си нещо подозрително много напомнящо бидон за зеле.

# 73
  • Мнения: 1 180
Гала ми е съседка и редовно я срещам из квартала - почти винаги е с майка си. Дъщеря й понякога слиза в двора да си играе с другите деца и веднъж, лятото се изумих колко са й кльощави крачетата - помислих си, че ако я ударят с топката, ще се счупи. Редовно изнасят на балкона някакъв мръснобял китеник. Виждала съм Гала и от много близо в един салон - кожата й е абсолютно бяла и чиста - няма едно петънце! В същия блок, два етажа под Гала, живее Гълъбин Боевски - децата му редовно щъкат по двора. А, в същия блок живее и Петър Стойчев /май така беше/ - с маратонското плуване.
Министър Калфин редовно водеше дъщеря си на спирката на училищния автобус /предполагам за Горна баня/, но това мин. година. Сега гледам, автобуса май минава пред блока им.
Иначе по кръчми съм засичала доста известни личности, но в момента не се сещам за нещо по-така...

# 74
  • Мнения: 1 446
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

Да не я бъркаш с Цеци Красимирова?

# 75
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Това лято на Градина видях Милен Цветков,беше с дъшеря си учеше я да кара сърф.Много мил човек,аз не съм от тези който ше се затичат за автограф,но той през цялото време се усмихваше и се държеше много естествено.Много е красив на живо и дъщеря му е голяма сладуранна.Виждала съм и Мария,красива е в лицето ,но е малко глупавичка и става смешна!Теди Кацарова и майка и,но преди време, много усмихнати жени,може да пропускам някой, но трудно ме впечатляват и ги забравям.

# 76
  • Мнения: 91
Във Варна преди сто години Grinning като студентка и сервитьорка в Pizza Hut съм сервирала на Слави и Мариус Куркински.
Веднъж Крум Савов се беше загубил из "Чайка" и ме пита къде е пътя за Златните.
Сега наколко пъти съм виждала Светльо( от 5Старс) в Стара Загора.
Лятото в една кръчма в Стария Созопол на съседната маса стоеше Велислава Дърева на чаша бяло винце САМА!!!!
А миналата събота в Пловдив видях Борислав от Шоуто на Слави.

# 77
  • Мнения: 255
Цитат
не е синеока , откъде го измисли

Споменах ,че не съм я виждала наживо, а на някакви снимки в списание, където беше със сини очи, а и не съм много в час с манекенките Wink
Сега се сещам за БТР - много свестни момчета ,познавам ги отблизо Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 447
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile

# 79
  • Мнения: 239
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

Ивайла е невероятно пиче и точно майче. Мисля, че по-читава жена от нея човек няма как да си хване.

Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile

Сънувал съм как в ролята си на полицай търся някакъв много известен педофил. Стигнахме до някакво селце, къщичка и вътре беше бате Енчо. Седеше на един стол, смееше ми се, а наоколо имаше около 20на разфасовани деца. Всичко беше в кръв. Събудих се адски потен и денят не беше същият. Дано не го срещам за негово добро.

# 80
  • Мнения: 5 647
Тъй като доста редовно излизаме с приятели да се разхождаме из центъра на София, сме виждали доста известни личности. Видях веднъж Венета Харизанова:

С Венета съм учила 1 година в университета. Много е готина, наистина.

# 81
  • Мнения: 3 537
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile
Сериозно? ooooh!

# 82
  • Мнения: 5 647
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile
Сериозно? ooooh!

От школата на Къцито всички са такива екземпляри.

# 83
  • Мнения: 3 447
Сериозно, ами... Sick

# 84
  • Мнения: 3 447
А това лято във Варна се сблъсках с Андрей Слабаков на входа на тоалетната в едно кафе срещу Фестивалния. Ама с моя пусти късмет, тъкмо ме беше хванал летния вирус, ако ме разбирате за какво говоря  Embarassed и хич не бях във форма... за флиртуване с поглед де  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 537
Ауууу,ужас!И на мен ми опротивя. Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 239
Тъй като доста редовно излизаме с приятели да се разхождаме из центъра на София, сме виждали доста известни личности. Видях веднъж Венета Харизанова:

С Венета съм учила 1 година в университета. Много е готина, наистина.

Да не си била в Датския колеж?! Как съм я изпуснал не знам....малко ме е яд....друго си е да спиш, мрак, до теб жена, но не каква - колко тебе на ръст и същия номер обувки....конюшня все пак...спортна база Славия

# 87
  • Мнения: 5 647
Да не си била в Датския колеж?!

Грешно ти инфото, жоре, ако ме разбираш, все пак.

# 88
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Виктор Калев-съученик и приятел. Най-готиния човек, който познавам. Няма скука с него.
От Рачков веднъж поисках автограф за дъщеря ми-много приятен и стеснителен, бих казала.
Ирра-готино тяло,  малко позьорка!
Жоро Мамалев-супер надуто дребно мъжле!
Кичка Бодурова-мнооооооооого надута!
Яна преди да стане адреналинка, докато тренираше гимнастика-естествено, усмихнато момиче.

# 89
  • София
  • Мнения: 581
лятото на 1999г.в Сл.бряг видях Слави Трифонов тогава беше с тази Меги или Маги беше не помня направи ми впечатление че той вървеше две крачки пред нея а тя леко подтичкваше след него и имаше разширени вени на единият си крак беше по бански

а  доста други

# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От време на време засичам по някоя известна личност , но преди 2 дни видях в един магазин Софи Маринова. smile3511 Чак ме е срам , че считам гласовите и данни за впечетляващи newsm61 Беше с костюм , с шапка с козирка на главата и безумно много злата както на вратлето й , така и върху шапката.Дъвчеше дъвка и мляскайки оглеждаше обувките.
Повдигна ми се.
Излязох от магазина.
Повдигаше ми се още два часа.

OOO, добре, че не си я видяла, когато обядва. Веднъж я засякохме в един ресторант във Варна. Облеклото няма да коментирам, шалвари от тези с дълбоките дъна(тогава още не бяха на мода), ядеше като прасе, мляскаше звучно, печено пиле, облиза си всички пръсти един по един. Досещате се, че се отказахме да останем вътре.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 320
В понеделник видях Евгени Димитров. Срещнах го в Пирогов, беше с лекаря при който отивахме със сестра ми и детето. Дофтора, а и Евгени се огледаха в сестра ми и установиха заимно установиха, че не само "русо гладно няма". Crazy Миналата седмица в офиса на моя приятелка дойде Аня Пенчева. Рови се като мишка в едни дрехи, после седна и се напапка с разни вафли  Mr. Green Общо взето ми се видя земен човек, доста добре изглеждаща. Незнам дали се държа добре с мен, защото ме срещна на това място или просто си е такава!  newsm78
Преди време съм виждала Лили Иванова  Sick няма да коментирам, по телевизията изглежда доста по добре в лице, инече в гръб ако я видиш веднага си казваш "егати гаджето!". Виждала съм и Здравко от ББ1- изглежда доста добре и останах с добри впечетления. От ББ2 съм виждала Миро - беше с бръсната глава и хич не  ми хареса  Sick Миеше си колата на една автомивка, беше с приятели. На морето пък през лятото седяхме в един рибен ресторант маса до маса със НИдялко от ББ2. Беше със семейството си и каза на сервитьорката "по хубава риба не съм ял", тя му отвърна, че се  радва че са останали доволен и той каза "не ме ли познахте аз съм Недялко от ББ, сигурно заради кърпата" hahaha Беше с някаква кърпа на главата.

# 92
  • Мнения: 6 417
Като стана дума за бате Енчо...иска 200 лв. за интервю, ама кой ли му го иска  Joy

# 93
  • Мнения: 3 423
почна да ми пуска едни ръце около кръста,

Ау, подсети ме за една нощ през далечната
ми студентска 1992, където след някакъв разговор
с един писател се озовахме на балънтайнс и
някакви коремоболни цигари в квартирата на
въпросния писател. Дисидент бил. Нам си къв.
Та и на него му се отмятаха ръцете. Но някои
от състудентките ми го приеха за голяма чест.
Няма да му казвам името, че ми се цапа устата.

# 94
  • Мнения: 6 417
Освен Георги Марков, аз друг писател - дисидент не знам  Shocked

# 95
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Преди години работех като екскурзовод и трябваше да превеждам на едни миски. Тогава Ивайла Бакалова пътуваше с нас. Много проста беше. Водещ на предаването беше Камен Воденичаров, а Нешка Робева отговаряше за някакви танци. И двамата бяха много мили и дори имам снимки с тях.

Ако някой си спомня Косьо Марков от "Тангра"/ MardiGras,  Wink/ : живееше на първият етаж в нашата кооперация. Все го засичахме по стълбите, а почитателките му пишеха мюбовни излияния по стените. Колко пъти трябваше да пребоядисват.... Joy

# 96
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди години съм виждала Слави Трифонов в кварталния МакДоналд'с. Седеше си сам на масата... даже нямаше и бодигард.
Руслан и Албена живееха във входа на брат ми. Редовно се сблъсквах с тях. Съвсем обикновени и човечни. После с Албена сме тичали по децата си в кварталните дет. площадки.
Наум Шопов е в съседния вход. Него редовно го виждам, както и Мими Иванова и Развигор. И те са ми комшии.
Преди 2месеца в МОЛ-а на Стамболийски до мен беше Христо Мутафчиев (актьора, ако това му е правилната фамилия). Изнанадах се, че е "кинта и 20-сет" висок  Shocked
Раждах с шерката на известна наша актриса от близкото минало, но й забравих името.  ooooh!
В Патиланци съм виждала НонКа Йотовата... Изглеждаше пО-зле от по ТВ-то. Пак там и "бате" Енчо - егаси мазника.  Sick
В парка Заимов няколко пъти сме се разминавали с Мариана Векилска и сие фемили.
В СофияЛенд съм виждала Коко Каменарски и Радинела Бусерска.
В 22 СОУ съм виждала жената, която води спортните новини по bTV ли беше, или по някоя друга телевизия (не поВня  Blush).
Мишо Белчев в южния парк, преди 1м. скивах. Доста зле изглеждаше човека...

Тези се сещам на прима виста.
Ааааааа  Thinking, Попандов и останалите от актьорския блок (дето живее брат'чеда) няма да споменавам. Wink

# 97
  • Мнения: 3 447
В Патиланци съм виждала НонКа Йотовата...
С Нонка Йотовата ме е запознавал мъжът ми. Едва-едва си подаде ръката умрялорибешката, като гледаше някъде настрани и не счете за нужно да си каже името. Е, аз много добре знам, че си Нона Йотова, ма пръдло, ама какво ще ти стане, ако си кажеш името?

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз, и аз раждах със снахата на Ева и Гого от Тоника, идваха на свиждане и раздаваха звездни усмивки на бедните оперирани родилки  Laughing

# 99
Преди около 5годиди видях Камелия,но ми беше доста трудно да я разпозная без грим Laughing.Също така съм виждала и Мария Илиева(всъщност им сервирах).Работех в едно заведение в кв.Княжево и тя дойде да празнува Рожденния ден на шофьора си.Не се държа изобщо високомерно и беше много мила!Често виждам Иван Гарелов(ЖИВЕЕМ В ЕДИН КВАРТАЛ),но няма нищо общо с това по ТВ.Разхождаше кучето си,беше лятото,и се беше съблякъл по къси панталонки-на горе нищо,но не беше забравил да си обуе чорапи до коляното.Веждала съм и Крум Савов-много е симпатичен на живо.Имо и други,но в момента не се сещам ooooh!А щях да забравя,познавам и Еми Стамболова!

# 100
  • Мнения: 3 423
А, споменахте Мариана Векилска.
Имам любовна бележка от бившия й
мъж, когато бях в пети клас. Но едва
ли заради мен са се развели.  Laughing

# 101
  • Мнения: 2 534
Мишо Шамара е братовчед на кръстника ни, и се запознахме във Варна, нисичък, приятен, свеж, на живо няма нищо общо с репутацията си от клиповете и ефира.

Абсолютно , обядвала съм с него насаме, прекарах много приятно
Всъщност по това време бях гадже на един друг рап-певец , с когото имаха съвместни парчета , може би и затова да се е държал чудесно с мен , но едва ли това е била причината , просто е приятно и интелигетно момче

# 102
  • Мнения: 1 533
И аз, и аз раждах със снахата на Ева и Гого от Тоника, идваха на свиждане и раздаваха звездни усмивки на бедните оперирани родилки  Laughing

Ей, намери начин да се изтъкнеш, че си раждала секцио Laughing

# 103
  • Мнения: 5 370
На Синеморец - Коко Каменаров и Радина преди...хм....2 години беше май. Нея даже не можах да я позная в първия момент, съвсем ми е различна извън екрана.
Това лято в околностите на Синеморец, Царево и т.н. се снимаше някакъв български филм. Бяха окупирали едно частно хотелче в къща и се хранеха в същия ресторант, където и ние. И Рицарят на Печалния Образ Малин Кръстев беше там......почти всяка вечер на 1-2 маси от нас. Чешит голям,......и здраво си пийваше. Mr. Green
Пак преди 2 години и малко повече имах "честта" да бъда в един и същи хотел и ресторатн заедно с целия екип на Слави. Тогава имаха шоу цяла седмица в Банско....и бяха отседнали в хотел Пирин. Направи ми впечатление, че Алекс , певицата, беше яка пушачка....как може да пееш и да пушиш-не ми е много ясно, но тя го правеше.
На другата сутрин видях Десито с пусната коса, без грим, как се придвижва на автопилот посока каната с шварцкафе - там нощувката е с включена закуска и вечеря на шведска маса- почти неадекватно като мене сутрин. Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт