Да поклюкарстваме)

  • 8 972
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Това лято на Градина видях Милен Цветков,беше с дъшеря си учеше я да кара сърф.Много мил човек,аз не съм от тези който ше се затичат за автограф,но той през цялото време се усмихваше и се държеше много естествено.Много е красив на живо и дъщеря му е голяма сладуранна.Виждала съм и Мария,красива е в лицето ,но е малко глупавичка и става смешна!Теди Кацарова и майка и,но преди време, много усмихнати жени,може да пропускам някой, но трудно ме впечатляват и ги забравям.

# 76
  • Мнения: 91
Във Варна преди сто години Grinning като студентка и сервитьорка в Pizza Hut съм сервирала на Слави и Мариус Куркински.
Веднъж Крум Савов се беше загубил из "Чайка" и ме пита къде е пътя за Златните.
Сега наколко пъти съм виждала Светльо( от 5Старс) в Стара Загора.
Лятото в една кръчма в Стария Созопол на съседната маса стоеше Велислава Дърева на чаша бяло винце САМА!!!!
А миналата събота в Пловдив видях Борислав от Шоуто на Слави.

# 77
  • Мнения: 255
Цитат
не е синеока , откъде го измисли

Споменах ,че не съм я виждала наживо, а на някакви снимки в списание, където беше със сини очи, а и не съм много в час с манекенките Wink
Сега се сещам за БТР - много свестни момчета ,познавам ги отблизо Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 447
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile

# 79
  • Мнения: 239
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

Ивайла е невероятно пиче и точно майче. Мисля, че по-читава жена от нея човек няма как да си хване.

Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile

Сънувал съм как в ролята си на полицай търся някакъв много известен педофил. Стигнахме до някакво селце, къщичка и вътре беше бате Енчо. Седеше на един стол, смееше ми се, а наоколо имаше около 20на разфасовани деца. Всичко беше в кръв. Събудих се адски потен и денят не беше същият. Дано не го срещам за негово добро.

# 80
  • Мнения: 5 647
Тъй като доста редовно излизаме с приятели да се разхождаме из центъра на София, сме виждали доста известни личности. Видях веднъж Венета Харизанова:

С Венета съм учила 1 година в университета. Много е готина, наистина.

# 81
  • Мнения: 3 537
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile
Сериозно? ooooh!

# 82
  • Мнения: 5 647
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

Ауууу, бате Енчо... Веднъж бях на откриване на изложба в галерията, която е до студиото му. И той цъфна там и като почна да ми пуска едни ръце около кръста, едни лафове към галеристката "Ау, какви хубави приятелки имаш, що не си ми казала"... накрая ми връчи една брошура на Патиланци, на която записа номера на GSM-а си   ooooh! Баси, съвсем ми опротивя  Tired
Надявам се, че жена му не чете тука   Simple Smile
Сериозно? ooooh!

От школата на Къцито всички са такива екземпляри.

# 83
  • Мнения: 3 447
Сериозно, ами... Sick

# 84
  • Мнения: 3 447
А това лято във Варна се сблъсках с Андрей Слабаков на входа на тоалетната в едно кафе срещу Фестивалния. Ама с моя пусти късмет, тъкмо ме беше хванал летния вирус, ако ме разбирате за какво говоря  Embarassed и хич не бях във форма... за флиртуване с поглед де  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 537
Ауууу,ужас!И на мен ми опротивя. Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 239
Тъй като доста редовно излизаме с приятели да се разхождаме из центъра на София, сме виждали доста известни личности. Видях веднъж Венета Харизанова:

С Венета съм учила 1 година в университета. Много е готина, наистина.

Да не си била в Датския колеж?! Как съм я изпуснал не знам....малко ме е яд....друго си е да спиш, мрак, до теб жена, но не каква - колко тебе на ръст и същия номер обувки....конюшня все пак...спортна база Славия

# 87
  • Мнения: 5 647
Да не си била в Датския колеж?!

Грешно ти инфото, жоре, ако ме разбираш, все пак.

# 88
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Виктор Калев-съученик и приятел. Най-готиния човек, който познавам. Няма скука с него.
От Рачков веднъж поисках автограф за дъщеря ми-много приятен и стеснителен, бих казала.
Ирра-готино тяло,  малко позьорка!
Жоро Мамалев-супер надуто дребно мъжле!
Кичка Бодурова-мнооооооооого надута!
Яна преди да стане адреналинка, докато тренираше гимнастика-естествено, усмихнато момиче.

# 89
  • София
  • Мнения: 581
лятото на 1999г.в Сл.бряг видях Слави Трифонов тогава беше с тази Меги или Маги беше не помня направи ми впечатление че той вървеше две крачки пред нея а тя леко подтичкваше след него и имаше разширени вени на единият си крак беше по бански

а  доста други

Общи условия

Активация на акаунт