Да поклюкарстваме)

  • 8 956
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 126
Сервирала съм на Софи Мариновал,познавам я,играли сме билярд с Ники и Бисера Михайлови(на Боби Михайлов децата)Виждала съм Азис в собстеният му клуб и ме кефи,Румънеца съм го срещала в "Карамба" беше на мъжки стриптиз Mr. GreenГарелов пък беше преди 1 месец в отделението по "Ендокринология" във ВМА говорехме си докъто чакахме асансъора,в същото отделение преди толкова време беше жената на Милен Велчев,трябваше да и пуснем експресни изследваня за кръв(нали е важен пациент Rolling Eyes)-беше любезна.Виждала съм Албена Вулева в магазин за обувки с охрана-беше много претенциозна,в същият магазин съм виждала и съпругата на Искрен Пецов-меко казано е ужасна и вулгарна проведе цял разговор с нейна позната за това как някакъв я е ударил и колата и сега била на ремонт а тя му казала"Ти знаеш ли коя съм аз"и псуваше...ужас.В Халите съм виждала Руслан Мъинов и по работа съм ходила в офиса на Глобъл филмс където се видях с Мавриков-беше много усмихнат и ме поздрави.Виждала съм и всички фолк певици Hug

# 46
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Ми аз съм виждала доста, но се сещам само за някои.
Както си се разхождахме в Халите(Пловдив) и има едно по-голямо помещение за спортни стоки. И кой мислите влиза там-Кондьо и тея продавачките се подхилкват такива. И една му вика да ви помогна с нещо и той "еми тоя анцуг колко струва?" И той аха и се обърна и тръгна:)
А пък едно време видях във влака за София Евгени Минчев, беше с един костюм и с познатата лимба. Тва е било сигурно преди 10 год някаде, не се сещам точно, точно тогава започваше да става известен.
Има и други случки , но точно сега са ми изчезнали от акъла. 

# 47
  • Мнения: 6 417
Всеки ден се виждам с известни личности.  Mr. Green По-диви селяни от Софка Маринова и нейният Дачо до сега не съм виждала.

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 23:12 от Шушон

# 48
  • Мнения: 239
Чували сме за теб. Знаем, че си в играта. Дали обаче следиш резултата?

# 49
  • España
  • Мнения: 342
Преди 4г.работих в детски магазин на Главната в Пловдив.Клиенти са ми били Деси Слава и бивШият и мъж(Майкъл ли беШе или МиШо newsm78).Той се държа много простаШки,а тя е много симпати4на(това беШе преди да си сложи силикона)

# 50
  • Мнения: 6 417
Аз безплатно нищо не следя. Няма начин и това да не се е чуло  Joy

# 51
  • Мнения: 1 533
Други известности нямам за споделяне. Thinking

сигурна ли си?  Mr. Green

Лелееее Laughing
Няма да повярвате какво ни се случи със Зайката това лято в Русе. Снимаха филм с Арманд Асанте, Бен Крос и т.н. Със Зайката пием кафе навън на площада, на нашата маса седи Katheryn Winnick. Но ние още не знаехме. Тя ни заговори, пита ни къде може да хапне риба, помоли ме да напиша на едно листче, че е алергична към зърнени храни, да го показва като си поръчва храна, побърборихме си хубавичко. Похвали ме, че добре се справям с английския и помоли да й дам телефона си, ако има нужда някой да й превежда. След 2 дни ми се обади и аз от вълнение не можах да вдигна, изпуших една цигара, събрах сили и сама й звъннах. Каза ми, че имала 2 свободни дни, приятелят й щял да идва и искала да го заведе някъде. Мога ли да й препоръчам някой, който да ги закара. Аз й предложих самата себе си Grinning, съвсем безплатно, дори й предложих Търново, защото не искаше да е много далеч от Русе. Обаче точно вечерта преди тръгването, ми звънна да ми каже, че почивните й дни се отлагат, щели да снимат!...Тюх, можех да си имам приятелка в Холивуд!

Доскоро имах телефона на Катрин Уиник, представете си!!! А забравих ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 884
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

е кажи кой е таткото на бебето, де Laughing

Ми ,не го познавам newsm78 Един с едно Рено виненочервено Mr. Green
От доста годинки са заедно Thinking
Само дето бебето нито веднъж не съм го видяла, а вече няма корем Thinking

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Познавам ДесиСлава от 98-а година - беше сгодена за мой познат /преди историята с Мишо/; толкова я харесвах тогава / а и все още като визия/, а тя се държеше като лигла безподобна. Колкото пъти и да идваха на гости в Бургас, все беше нетърпима, а той си я искаше и след раздялата с Мишо. Иначе в Била до хотел "Славия" съм виждала Надежда Михайлова, Лара и Влади Береану ми бяха съседи /През "Борис"ІІІ само/, Вили Кавалджиев и Роро също/ в съседния блок/. Покрай хората, при които изкарах студентските си години, познавам доста от политическите фигури /техни редовни гости/ и други популярни хора, от Мартин Карбовски бях отвратена Sick - изключително леке.
А, и живях на един етаж с Весела Казакова 4 години - много готина мацка е, както и сестра и  Peace

# 54
  • Мнения: 467
Това ми напомни за едно случка. Бяхме в Рилския манастир с роднини. Точно тогава бяха и Каналето - още със Слави. Май беше някво Victory турне. Та щъкаше целия екип на Каналето из Манастира... По едно време на няква мацка и прилоша и се стовари като круша близо до нас. Последва лека суматоха, сред нащта компания имаше и лекар и отиде да я свестява. С леля ми отидохме да кажем на Слави, който беше най-наблизо от артистите. Той ни погледна от висоооко, нацупи се и нищо неказвайки (няма добре или благодаря, че ми казахте, нещо такова...все едно, че сме му длъжни..) отиде при нея и направо я дръпна от земята... Гадна картинка....Сега подробности незнам, може и да се е правила мацката, но ситуацията отстрани беше адски разочароваща, до тогава бях ентусиазиран тинейджър, силно симпатизиращ му...
Хам... сега виждам, че не ми е излязъл цитата на другата Слави-среща...

Иначе много често виждам, но също не обичам да ги гледам. (Познавам някои покрай работата на мъжа ми.)  Неудобно ми е...Горките и те са хора...:-РР Автографи не взимам... някакси нямам интерес... за кво аджеба ми е ?Да ми се е подписал някой?! А варианта "На сульо"+ подпис ми се вижда доста лицемерно и позьорско...

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 02:19 от Winny

# 55
  • Мнения: 1 860
 На сестра ми мъжа е ученическата лИбоФ на Вероника.
 
 Аз лично съм виждала само Дичо. На центъра на В.Търново преди 3 - 4 години имаше някаква промоция на м-тел. Той беше с едни лекясани бермуди и през цялото време се хилеше като ряпа.  Sick

# 56
  • Мнения: 239
Други известности нямам за споделяне. Thinking

сигурна ли си?  Mr. Green

Лелееее Laughing
Няма да повярвате какво ни се случи със Зайката това лято в Русе. Снимаха филм с Арманд Асанте, Бен Крос и т.н. Със Зайката пием кафе навън на площада, на нашата маса седи Katheryn Winnick. Но ние още не знаехме. Тя ни заговори, пита ни къде може да хапне риба, помоли ме да напиша на едно листче, че е алергична към зърнени храни, да го показва като си поръчва храна, побърборихме си хубавичко. Похвали ме, че добре се справям с английския и помоли да й дам телефона си, ако има нужда някой да й превежда. След 2 дни ми се обади и аз от вълнение не можах да вдигна, изпуших една цигара, събрах сили и сама й звъннах. Каза ми, че имала 2 свободни дни, приятелят й щял да идва и искала да го заведе някъде. Мога ли да й препоръчам някой, който да ги закара. Аз й предложих самата себе си Grinning, съвсем безплатно, дори й предложих Търново, защото не искаше да е много далеч от Русе. Обаче точно вечерта преди тръгването, ми звънна да ми каже, че почивните й дни се отлагат, щели да снимат!...Тюх, можех да си имам приятелка в Холивуд!

Доскоро имах телефона на Катрин Уиник, представете си!!! А забравих ooooh!

Тая не я знам коя е защото в холивуд знам само марлон брандо, брад пит и пичета. Мисля, че е искала да правите тройка с нейния, но той я е разубедил. Тъпо е станало, мисля, че сте имали бъдеще. Американците са малко зле на тази тема - страх ги е да не им отмъкне друга жена гаджето все пак.

Аз безплатно нищо не следя. Няма начин и това да не се е чуло  Joy

Всичко е за пари в наши дни - къде изчезнаха човешките взаимоотношения все пак...няма я романтиката. Плащам в марки.

ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

е кажи кой е таткото на бебето, де Laughing

Ми ,не го познавам newsm78 Един с едно Рено виненочервено Mr. Green
От доста годинки са заедно Thinking
Само дето бебето нито веднъж не съм го видяла, а вече няма корем Thinking

Може да са го изяли.

# 57
  • Мнения: 780
като бях малка лятото ходих на село при баба ми и дядо ми . един ден си стоим с другите деца от компанията в един магазин и влизат Стоянка Мутафова и Костантин Коцев - купиха си салам камчия и един хляб и се закачаха с нас / вечерта имали представление в читалището на селото/ всички бяхме възхитени от тях. срещала съм и Лили Иванова на един предизборен митинг - бях с дъщеря  ми / и вътрешна/ и закача дъщеря ми , гали я по косата ... когато ставах кума на сватбата ни пя ДесиСлава / с оркестър/  малеее - беше с едно черно копринено панталонче и бяла копринена ризка - сега като се сетя  smile3555. а Силвия ми беше съученичка 3 години . няколко пъти се събираме класа , но тя все не идва че има много ангажименти и затова не съм я виждала от доста време

# 58
  • Мнения: 2 534
[Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy


На 14???????????? Е, това дете родители няма ли си???? Shocked Shocked Shocked



Сигурна ли си? Няма закони еййй  Whistling
Няма грешка  Peace , за съжаление , тя не искаше да си каже , но нямаше начин , намираше се на лекарския стол  Mr. Green
Е , вече е на 15

# 59
  • Мнения: 7 640
Ми ,не го познавам newsm78 Един с едно Рено виненочервено Mr. Green
От доста годинки са заедно Thinking
Само дето бебето нито веднъж не съм го видяла, а вече няма корем Thinking

имаше ги на корицата на някакво бебешко списание, затова попитах Laughing

Общи условия

Активация на акаунт