Да поклюкарстваме)

  • 8 961
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 884
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 640
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

е кажи кой е таткото на бебето, де Laughing

# 32
  • Мнения: 14 491
ООООООООООООООО, забравих да кажа-Абе Кати живее в моя блок Mr. Green

хм без бой как си признавате а  Wink
шегичка - как ще забравиш такова нещо!?!? аз я харесвах преди да сложи силикона, остави песните /най ми е добре с няколко мъже/, естествена ми изглеждаше, поне не се правеше на нещо което не

# 33
  • Мнения: 2 534
Всеки ден се срещам ...
Неприятно впечатление имам от Кембъла и приятелката му , трябваше да си комуникарам с тях близо два часа  Sick ... също от Ахчиева , о ужас , тази жена изобщо не слуша какво и говориш , едно си баба знае , едно си баба бае  ooooh!
Очарована съм от Нети , Гарелов , Божков , Устата , Мишо от Гумените глави (колкото и да е странно да ви се вижда  Wink)
Ще добавям после , ако се сетя нещо интересно , но общо взето , всички с които съм се срещала в живота си са като нас , обикновени мадами ... без Софи Маринова , изглежда си точно като циганка жената , пазарувахме заедно в един магазин , не и обърнаха внимание на нея и гледайте какво става , не съм виждала такъв скандал , "вие знаете ли коя съм аз ", "мога да ви купя и продам всичките" и реплики от този род

# 34
  • Мнения: 2 952
   Оф .....аз  преди    стотина  години срещнах на центъра  в  Созопол  Жорж Ганчев Mr. Green Ама  симпатяга беше , здрависа се с нас , даже пита  все едно сме първи приятели как са баба ти и дядо ти ...... Joy hahahaИ аз .... #Crazy малък свят ....................хахахааа...Викам   рода  да не  излезем нещо.....Като поотрастнах вече и помъдрях Mr. Green разбирам , че  всичко е било реклама JoyОбаче каква снимка си направихме ..............оле! Sunglasses Много се  фуках с нея ! JoyШуши ни снима...опа! Whistling

# 35
  • Мнения: 188
виждала съм много известни личности
по-така се сещам за 3 случая

1. преди години карах мини купър - една вечер обикаляме заведенията из София, аз като най-малка карам а мъжете пият. спираме пред едно заведение, пред мен спира един голям черен джип от които излиза Слави Трифонов и  Shocked срещу нас, а от моя купар започват да излизат 3-ма 100-120 кг. мъжаги и един слаб. Слави седеше и ни гледаше невярващ че от тази кола излязоха тези големи хора

2. в едно заведение през две три маси беше седнала Надежда Михайлова, падна и дрехата от стола, но никои не събра смелост да и каже, аз се приближих и я дигнах. усмихна ми се мило и ми благодари
един ден обядвахме двете в Уго, аз бях сама, тя също, делеше ни една маса, пихме по-едно бяло вино заедно

3. на едно море бяхме наели един апартамент с мъжът ми /тогава още гаджета/ една позната нямаше къде да спи и ние и отстъпихме една от стаите. Тъй като бяхме пристигнали същата вечер и мъжо беше уморен ние си легнахме а тя замина да купонясва из Слънчев Бряг.
На сутринта мъжът ми става и още сънен, само по едни широки боксерки тръгва към банята, отваря вратата на стаята и едва не се блъсва в Алекс Раева, зад него съм аз с една полупрозрачна ношничка  Embarassed
абе добре и се показахме. настана лека суматоха
после се облякохме и се запознахме както си му е реда.
остана няколко дни с нас и беше много забавно с нея, страхотна купонджика е

това се сещам за сега

# 36
  • Мнения: 1 100
Много извстни личности съм срещала. Единствено от Слави взех автограф, защото бях малка, харесвах го и баба каза: Бягай да вземеш автограф. Ми даде ми, друго не си спомням..
Виждала съм Кати, на един лагер. Всички от лагера се снимаха с нея. Но аз категорично отказах  Naughty Тогава бях върла противничка на поп-фолка. Гледах ги невярващо и възмутено  Joy
На същия лагер видях Бони/Софи Маринова да вечеря в един ресторант. Не си спомням коя беше. Не ме и интересуваше.
Общо взето, известните личности са съвсем обикновени хора, чиито живот е разголен пред обществото до някаква степен.

# 37
  • Мнения: 2 534

Неприятно впечатление имам от Кембъла и приятелката му , трябваше да си комуникарам с тях близо два часа  Sick ... също от Ахчиева , о ужас , тази жена изобщо не слуша какво и говориш , едно си баба знае , едно си баба бае  ooooh!
Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy
Гаджето на Валя Ахчиева се държи с нея все едно е боклук , това винаги ме дразни в двойките , лошото отношение към другия пред външни лица

# 38
  • Мнения: 803
[Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy


На 14???????????? Е, това дете родители няма ли си???? Shocked Shocked Shocked

# 39
  • Мнения: 1 100
[Приятелката на Кембъла е едно сладко и безкрайно тъпо дете , на възраст 14 години   #Crazy


На 14???????????? Е, това дете родители няма ли си???? Shocked Shocked Shocked



Сигурна ли си? Няма закони еййй  Whistling

# 40
  • Мнения: 188
ето сетих се още

имах честа да бъда гост на ферари на Монца, трябваше да има голям купон на които лично да се запозная с Михаел Шумахер, но се случи това с близнаците в Америка и от ферари решиха да няма купон и сложих черни муцуни на болидите си.
та единствените автографи които съм взимала през живота си бяха на състезателите нея година + Жан Тод, Ники Лауда. само Щумахер не ми се разписа и то защото е много трудно да го хванеш, изобщо не излиза от моторхоумовете, а като излезе удря един спринт ....
имах пропуск за "падока" иначе не можеш да ги видиш, кацаха с хеликоптери и бягаха докато влязат в падока.


# 41
  • Мнения: 1 533
Аз видях веднъж Васко Кръпката в Метро в Сф. Носеше един стек натурални сокове към касата. Сестра ми, гадината, ми каза - Престани да се кокориш такава, всички ще разберат че си от провинцията.

Свекърва ми е била класна на Нелина.

Други известности нямам за споделяне. Thinking

# 42
  • Мнения: 239
Може да е бил в образ - упражнявал се е за предаването все пак....прости му - той е чорбар, а е и от БургАс все пак, а?
Тончо е от Айтос,сори баце..



Досега съм се срещал само с 2ма известни - Миро от Каризма и Доналд Тръмп.

# 43
  • Мнения: 2 161
Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка /quote]
Тук не става въпрос за това Flutter

Добре.Спомних си нещо.Варна,преди доста години.Слави (Трифонов) върви тежко-тежко по центъра,близо до Макдоналдс.Момченце на 6-7г се затича към него,помоли го за автограф.Онзи само го избута с ръка,без изобщо да го погледне.
Как мислите,с добро впечататление ли останах?
И от мен всеки ден да искат по няколко пъти автограф и аз ще бутам от време на време.Нормално е.

# 44
  • Мнения: 442
Други известности нямам за споделяне. Thinking

сигурна ли си?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт