Да поклюкарстваме)

  • 8 954
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
Чака мси на светофара на Стамболийски и Христо Ботев и на червено спира огромен джип. НА една ръка разстояние от мен. Вътре зад волана седи Чочо Попйорданов и Йоана Буковска. Той крещеше като луд, а тя като ме видя, че ги гледам се обърна изцяло към мен и ми се усмихна със страхотна усмивка. От тогава не харесвам много Чочко.

Това ми напомня на една случка с Тончо Токмакчиев. Бяхме с моя приятел и с колата му, карахме по ул. Любен Каравелов (софиянци знаят колко тясна уличка е). И по едно време срещу нас лети някакъв черен джип, заковава спирачки пред нас, а ние се движим с има-няма 15-20км/час, защото беше пълно с паркирани коли. През стъклото на джипа се показва Тончо и почва да ни псува на поразия, що сме карали там, той бързал за някъде си и т.н., намеси майките ни, абе грозна работа Sick

# 16
  • на село
  • Мнения: 1 028
На една Аполония видях Ириней Константинов.

 Мнооого готин мъж. Нищо че сигурно е над 50-те/по принцип си падам по по- младички Mr. Green/ Явно съм се облещила срещу него защото дълго ме гледа / кой знае какво си е помислил човека/

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
Едно лято сме в Приморско,аз,мъжа ми и дъщвря ни-тогава на 3 г.Пием кафе,а малката закусва,на др. маса седи Десислава(фолк певицата) и тя закусва.Взе да закача дъщеря ми и да я разпитва-какво закусва...,даде и автограф и т.н.След няколко часа-ние пак в същото заведение-обядваме,звъни телефона на сервитьорката(братовчедка на Десис-ва била) и тя поговори малко и дава тел. на малката,аз така #Crazy,говори малко тя и затваря.Ние с баща и "Кой беше?":"Ми Десислава,каза сервитьорката да ми донесе един топъл сладолед" Joy

# 18
  • Мнения: 239
Виждали сме Христо Стоичков миналата година,закачаше се със сина ми ,но малкия не му обърна мнимание Laughing .Райна и Коцето...,Райнето си връткаше дупето...,Владо от 5 stars,много симпатично момче, има и други , но нищо особенно като впечатления.

Стоичков е обиден на детето ти. Не го записвай на футбол - няма вече как да пробие.

Срещнах Дейвид Бекъм и жена му в Брилянтин. Пича като ме видя и ми отстъпи мястото си, за да седна до жена му. Викам си "Ебати пича"...

Майтапът на страна Simple Smile

Преди едно две лета бяхме на Сл. бряг. Поркахме си в Elephant и по едно време Жени Калканджиева се спря до мен и ми поиска огънче. Стана ми гот да й запаля.


Не ти ли иска 120 лева или само огънче? я си спомни...

Доста известни личности съм засичала.Някои са ми правили добро впечатление,други не.Като момиче в една дискотека срещнах Георги Христов и той се държа отвратително надменно.Няма да забравя и срещата си с Цветана Манева в един Кореком Simple Smile.Никога не съм виждала по-красиви сини очи от нейните.Един известен мъж пък,след като се сблъскахме на входа на Фестивалният комплекс във Варна,после се обърна след мен.Разбрах,защото и аз се обърнах Grinning.

И аз съм виждал Георги Христов и от тогава ми е много важно някой да ме запознае с него за да го опозная като личност. Няма начин да не е великй с това самочувствие. Сигурно и аз бих се взел за велик ако пея песнички по сценички 30 години. Престижно е.

Работех в пицария и ми се е случвало да обслужвам известни личности /предимно музиканти/.

"Нова генерация" също са ми били клиенти. Тогава ми бяха дошли на гости и мъжът ми и негови приятели. Масата, на която седяха мъжът ми  и компанията почерпиха "Нова генерация" по бира и всички членове от групата станаха за да им благодарят и се чукнаха за здраве.
За други сега не се сещам, но имаше още няколко човека, които ми направиха впечатление. Беше преди доста време и не си спомням.


Поръчаха ли игли, фолио и огънче?

Чака мси на светофара на Стамболийски и Христо Ботев и на червено спира огромен джип. НА една ръка разстояние от мен. Вътре зад волана седи Чочо Попйорданов и Йоана Буковска. Той крещеше като луд, а тя като ме видя, че ги гледам се обърна изцяло към мен и ми се усмихна със страхотна усмивка. От тогава не харесвам много Чочко.

Това ми напомня на една случка с Тончо Токмакчиев. Бяхме с моя приятел и с колата му, карахме по ул. Любен Каравелов (софиянци знаят колко тясна уличка е). И по едно време срещу нас лети някакъв черен джип, заковава спирачки пред нас, а ние се движим с има-няма 15-20км/час, защото беше пълно с паркирани коли. През стъклото на джипа се показва Тончо и почва да ни псува на поразия, що сме карали там, той бързал за някъде си и т.н., намеси майките ни, абе грозна работа Sick

Може да е бил в образ - упражнявал се е за предаването все пак....прости му - той е чорбар, а е и от БургАс все пак, а?

# 19
  • Мнения: 8 505
Ако някой не ме сръга в ребрата и да ми каже,не ги забелязвам.Не ставам за клюкарка /quote]
Тук не става въпрос за това Flutter

Добре.Спомних си нещо.Варна,преди доста години.Слави (Трифонов) върви тежко-тежко по центъра,близо до Макдоналдс.Момченце на 6-7г се затича към него,помоли го за автограф.Онзи само го избута с ръка,без изобщо да го погледне.
Как мислите,с добро впечататление ли останах?

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Жени Калканджиева- на кръчма в Банско. Беше много странно- тя беше без грим ш изглеждаше супер невзрачна...
С Елена Йончева ходехме заедно на тае- бо по едно време. Тя е доста ниска, но пък какви цици има... майко... #Crazy Там като почвахме да скачаме яко, наставаше едно чудо невиждано...
Ивайла Бакалова- често я засичам в " Мърфис". Принципно не я харесвам, но на живо е много естествена и земна.
Надежда Михайлова- пътувахме в самолета заедно с нея. Сега се сещам, че когато преди 2-3 год. Горбачов идва до Бг, и с него пътувахме заедно. А мин. месец с тоя Петканов, на вътр. работи май беше министър.
Иван и Андрей от "Сблъсък".
Това е на прима виста.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 13:38 от Umma

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
В началото на месеца в едно кафе,в което бяхме с приятели влезна Дичо(бившия вокал на Д2) и се изумих колко дребен е всъщност Shocked но според мен е много дразнещо хората да се втренчват в така наречените звезди .все пак и те са хора-кисели са,весели,негримирани понякога-човещинка е Simple Smile
иначе преди седмица видях и излезналата от Big Brother-Диана.Говореше на висок глас,разрошваше коса,става и сяда 6-7 пъти сигурно...не ми харесва и това е... ooooh!

# 22
  • Мнения: 5 622
Последно като бяхме в София срещнахме на Витошка, Жана-тази с тъмната коса от адреналинките. Мъжът ми много я хареса. ПОсле дълго време ме "дразнеше", че в бързимата тя  била мушнала телефонният си номр в ръката му  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 537
Тони Дачева живееше в съседния блок и я виждах много често,даже по едно време се засичахме в магазина всеки ден.

# 24
  • Мнения: 48
Аз работя в лаборатория и наскоро идва Ваня Щерева.Държа се много любезно и много ми хареса как изглежда.Също така са идвали Виолета Гиндева,Ралица от Тоника и други, но не се надуват

# 25
  • Мнения: 208
Виждала съм Виктория Бекъм в Баден Баден да купува детски дрехи, Чарлиз Терон в Ню Йорк да си купува грим и съм била барманка на групата Backstreet, но не съм останала с някакви впе4атления...безразли4но ми е....не оби4ам да се моля за автографи или да им целувам гъзовете, защото са известни.

# 26
  • Мнения: 677
Може да е бил в образ - упражнявал се е за предаването все пак....прости му - той е чорбар, а е и от БургАс все пак, а?
Тончо е от Айтос,сори баце..

# 27
  • Мнения: 2 897
Аз от адреналинките(бившите) съм се засичала два-три пъти с Ени,голяма сладурана и много естествен човек.За Йоана Буковска също имам много добро мнение,не мога да кажа същото за Елена Петрова като държание,въпреки,че я намирам за много красива жена.
Преди много време Параскева Джукелова ходеше в салона за красота,където ходя и аз -много дръпната и изнервена ми се стори,но може да е било моментно.
Познавам Андрей Баташов,много приятен човек,съвсем нормален.
Ако се сетя за още някой ще пиша.

Цветулка,завидях ти(благородно)за Чарлийз Терон,голям фен съм й   bouquet


# 28
  • NY
  • Мнения: 209
Ние бяхме на обяд в един ресторант, случаят беше запознаването на родителите ни едни с други.....всички бяхме леко развълнувани, ........в един момент забелязахме ,че на  една от масите ( единствената друга заета) Азис нищеше с още  двама темата за Botox-a   Laughing

иначе си спомням, преди години един от бившото СДС(да не споменавам име) беше дошъл да се среща с ъс сестрата на Симеон, която живее в NJ .....Спа в къщи,"че те хотелите....много скъпи бе" както и да е, на сутринта дори не си оправи завивките,а да не говоря за грандоманските(bullshit) слова с които ни наду главата на закуска.......на изпроводяк дори не каза благодаря, а ми бутна в ръката един жетон за метрото .... Rolling Eyes....абе нямам думи

# 29
  • София
  • Мнения: 2 884
Много често се виждат известни Л в София!
Последната , която видях-
На бул.Витоша до Южния парк с още една мама с количките чакаме на пешеходна пътека около 5 мин Crazy, някой да ни направи път.Единствената кола която спря, беще един Мерцедес и го караше Цеци Красимирова-ЕВАЛА Peace

Общи условия

Активация на акаунт