Да поклюкарстваме)

  • 8 976
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 171
Незнам защо ама като срещна някой известен и ме е срам да го погледна,дори умишлено не го поглеждам изобщо.Иначе ако е с гръб или съм сигурна,че не ме вижда че го/я гледам,тогава хвърлям един бърз поглед.Имам чувството,че си мисли "Ох писна ми от зяпачи".
Peace И аз съм така, иначе съм срещала случайно много известни личности  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 884
През 2001 работех като администраторка на рецепция на хотел. Там са идвали и съм настанявала доста известни личности. Веселин Маринов - много приятен и учтив мъж, Емел Етем - също много приятна и учтива. Най-силно впечетление ми е направил обаче Любо Ганев, шегаджия голям, пита ме като му давах ключовете за стаята дали нямаме легла за гиганти че му измръзвали краката от климатика `щото висели от леглото Laughing, готин мъж. Зуека - много припрян и нервак, може моментно да е било, не знам...Неприятно впечетление имам от Любен Дилов-син, невъзпитан, вулгарен, пиян... няма да се впускам в подробности. Ааааа, щях да забравя Антибиотика, лелеее няма по-лигави и по-надути пикли на света. Постоянно се караха помужду си, правеха си фасони една на друга и мърмореха. Имаха концерт, и се настаниха в един апартамент и трите, когато ги помолих да си попълнят адресната регистрация, то едно пуфтене, едно въртене на учи #Crazy, все едно съм ги накарала да прекопаят лозето на баба ми.  Най-голям беше кефа, когато тока спря за 2 мин. и се оказа че те са в асансьора,  Joy, тъкмо слизали "милите" с него и стояха вътре докато колегите не включиха генераторите. Просто не искам да ви кажа к`во вряскане беше в лобито на хотела  #2gunfire. За други сега не се сещам, ама има и още де....
Мишо Шамара е братовчед на кръстника ни, и се запознахме във Варна, нисичък, приятен, свеж, на живо няма нищо общо с репутацията си от клиповете и ефира.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 10:14 от SheDevil

# 62
  • Мнения: 2 631
Познавам се с Екстра Нина, Коцето Калки, Маестро Бхагаван, Катето Евро  Heart Eyes и много оперни певци, балетисти и актьори.  Peace Всички са много готини и много добре се разбираме и общуваме.
Последно видях бате Енчо на Цигов Чарк, пиеше биричка в ресорант "Островът"  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 289
Срещала съм много из София- Коритаров, Драго - чая, Дони и Нети, Денди си пиеше питието веднъж в Блейз, сам, е и с бастуна си де Mr. Green и други има , но в момента не се сещам.
Иначе преподавател ми е бил бившия председател на Народното събрание Борислав Великов. Тогава още беше само депутат.
Юлия Берберян идва като основавахме тенис клуба в града и съм играла малко с нея.
А сега се сетих, че Митко Ангелов преди време си запали свещичката от моята на един Великден, около църквата

# 64
  • Мнения: 2 161
Мишо Шамара е братовчед на кръстника ни, и се запознахме във Варна, нисичък, приятен, свеж, на живо няма нищо общо с репутацията си от клиповете и ефира.

Аз също имам прекрасни впечатления от него.

# 65
  • Мнения: 2 040
Оо, аз съм като кон с капаци ... ще се сблъскам с някой и няма да го позная, даже и познат да ми е ...   Laughing
После като се разминем и човека до мен като ми каже: видя ли еди кой си .. викам къде и зяпам напред някъде, почвам да се обръщам да го търся с поглед, пък аз съм се разминала с него ..  Laughing

ИНаче познавам много известни личности, щото преди майчинството работих като администратор в хотел и съм настанявала доста големи персони .. като се започне с баскетболния и волейболния Лукойл- Нефтохим и се стигне чаааак до кривата круша ..  Laughing

# 66
  • Мнения: 238
Най-пресния случай, за който се сещам. Имам магазин, наложи се да замествам продавачката за малко и точно тогава влизат две мадами, много веселяшки настроени и едната почва да мери разни неща. Искрено се забавляваше, беше естествена, купи си една пола-панталон тип шалвари. Като излезнаха чак хора отвън ме светнаха, че това е Нелина. Симпатяга е, никак не е надута и е с много свежо излъчване.

А, има и по-пресен случай всъщност. Преди две-три седмици в магазин за бельо Гергана си пазаруваше наред с мен. Наживо изглежда в пъти по-добре от клиповете. Просто е по-естествена. Аз, разбира се, пак чак при излизането и бях светната коя е.

В миналото имам наблюдения от много хора от бившето СДС. No comment.

Също съм общувала с някои артисти. Съвсем нормално ги приемам.

Всички сме хора, все пак.   Wink Нъл тъй, Жорка?

# 67
  • Мнения: 3 268
Доста съм ги срещала,но последно преди месец буквално се сблъскахме с Део във ресторанта на Славия-фитнес.Много неглиже беше пича с тениска и виснали бермуди и някакси отвътре ми дойде да го заговоря.Поздравих го и си поговорихме за новия му филм.Голям сладур и доста срамежлив.Иначе Теди Кацарова ми е приятелка и по-предната събота,точно деня преди да си замине бяхме с нея и още едно приятелско семейство в МОТТО на Аксаков.Хората се сбутваха като я познаят и я попитах как приема тома,че всеки я познава."Свиква се "-каза ми тя-"не ми прави впечатление".А Глория ми е съседка,писала съм го някъде из форума,ама нея изобщо не я мисля за знаменитост.

# 68
  • Мнения: 7 640
Доста съм ги срещала,но последно преди месец буквално се сблъскахме с Део във ресторанта на Славия-фитнес.Много неглиже беше пича с тениска и виснали бермуди и някакси отвътре ми дойде да го заговоря.Поздравих го и си поговорихме за новия му филм.Голям сладур и доста срамежлив.Иначе Теди Кацарова ми е приятелка и по-предната събота,точно деня преди да си замине бяхме с нея и още едно приятелско семейство в МОТТО на Аксаков.Хората се сбутваха като я познаят и я попитах как приема тома,че всеки я познава."Свиква се "-каза ми тя-"не ми прави впечатление".А Глория ми е съседка,писала съм го някъде из форума,ама нея изобщо не я мисля за знаменитост.

направо си е инфантилен.
Не знам дали е поза или...
Но при всички случаи е дразнещо за човек, поотдалечил се от тийнерджърската възраст Confused

# 69
  • Мнения: 255
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

# 70
  • Мнения: 7 640
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

не е синеока Laughing, откъде го измисли
Ефектна е, доста мургава и висока

# 71
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

Не е синеока.
Но е много естествена и земна.

# 72
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Миналата неделя като извеждах Тити в парка, видях Кирил Маричков пред тях да носи към колата си нещо подозрително много напомнящо бидон за зеле.

# 73
  • Мнения: 1 180
Гала ми е съседка и редовно я срещам из квартала - почти винаги е с майка си. Дъщеря й понякога слиза в двора да си играе с другите деца и веднъж, лятото се изумих колко са й кльощави крачетата - помислих си, че ако я ударят с топката, ще се счупи. Редовно изнасят на балкона някакъв мръснобял китеник. Виждала съм Гала и от много близо в един салон - кожата й е абсолютно бяла и чиста - няма едно петънце! В същия блок, два етажа под Гала, живее Гълъбин Боевски - децата му редовно щъкат по двора. А, в същия блок живее и Петър Стойчев /май така беше/ - с маратонското плуване.
Министър Калфин редовно водеше дъщеря си на спирката на училищния автобус /предполагам за Горна баня/, но това мин. година. Сега гледам, автобуса май минава пред блока им.
Иначе по кръчми съм засичала доста известни личности, но в момента не се сещам за нещо по-така...

# 74
  • Мнения: 1 446
Не съм виждала Ивайла Бакалова наяве, наистина ли е синеока и толкова красива?

Да не я бъркаш с Цеци Красимирова?

Общи условия

Активация на акаунт