🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 3)

  • 37 145
  • 594
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 300
Гледам и се чудя какво би било най-удачно да сготви първият участник, когато още не се знае кой какво не яде. Агнешко и аз не ям, не бих го и опитала, докарва ми позиви за повръщане, специфично месо си е и не всеки го харесва. Свинското, за него нямам категорично мнение, не познавам човек, който да не яде, но е тежко месо, та не е и то препоръчително. Рибата и телешкото и те така. И остана едно пилешко...

# 46
  • Мнения: 9 173
Обаче съм приятно изненадана. Знам, че не готви Васил, но очаквах  и да се превзема. А той (си е помпозен малко), но се държи сърдечно и мило. Досега ми харесва всичко как презентира и избра за вечерята.
Статулова за мен преиграва постоянно, и в играта си и в отношенията с хората.
Това момче много тихичко.
Тази мацка не разбрах коя е, но как може с такова чоко(аз така ходя вкъщи) да се явиш по тв. Има шноли, няма ли стилисти там.. 🤔
Иво само като го гледам и ме напушва смях. От участието му в ББ разбрах, че е латерна и досаден, и когато му дадоха задача да не говори, а да пее когато иска да каже нещо.. Със сълзи съм се смяла.
Харесвам го Васил как пее, а визуално ми прилича на моят любим китаец и съм малко пристрастна. Ето:
Скрит текст:
Чоу Юн Фат

# 47
  • София
  • Мнения: 27 365
Хубава беше атмосферата и като цяло ми хареса. Васил Петров е голямо име, но нямаше превземки и глупости от негова страна. Компанията е приятна и интелигентна. Оценка от 8 или 9 е Ок като за начало, а и той реално малко неща приготви сам.

# 48
  • Мнения: 5 824
И аз не ям агнешко, но въпреки това бих му дала 10-ка.
На мен ми хареса атмосферата, която В. Петров успя да създаде.

# 49
  • Мнения: 12 298
За атмосфера - 10. За готвене - 2 с два минуса.

# 50
  • Мнения: 1 148
Имало нова тема.От тази вечер бих яла от всичко с удоволствие.
Моля,някой да каже как беше мелодията,която изсвириха като изненада.
За тази ли става дума?
Libertango

# 51
  • Мнения: 4 366
Да,благодаря!🌻

# 52
  • София
  • Мнения: 2 419
Diavolo e прав! Аз се учудих откъде се пръкна и оценката на Манчев, а то…😉
Присъединявам се към общото мнение за атмосферата, храната, мястото… Колкото до готвенето 😂 - не е важно кой готви, а кой презентира 😘 . На Васил Петров не му трябва плакета, а рекламата за новия албум.
Все пак го направи със стил! 🥰

# 53
  • Мнения: 29 130
Добре мина вечерта, макар, че Васил не готви!
Харесвам Мария, преиграва, но точно това и е стилът!

# 54
  • Мнения: X
По повод агнешкото имам толкова горчив опит. Аз също не ядях агнешко, защото не ми допадаше вкуса.  Отиваме на сбор и хората направили агнешко на пещ. Така вкусно миришеше, обаче мама се обажда - тя не яде агнешко. Прибраха ми чинията пред очите ми. Аз мълча, ама умирам да си хапна от месото. Изглеждаше направо вълшебно. Мълча, защото мама ще започне да прави агнешко, а много не й харесвах как го прави. Отиваме пак на сбор и там сервират булгур с пуйка. Мама пак - тя не яде такова. Олиии. Ама мълча, току виж - започнат едни рецепти у дома за булгур, здравословни, събрани от колежките. Пак някъде на гости - магарешки кюфтета. Мама този път за всички отговаря - нашето семейство не яде такова. Ама тате не се даде. Яде си магарешките кюфтета без предрасъдъци. Изобщо не страдах за магарешкото, беше ми някак кофти, но и до ден днешен помня онова агнешко и булгура. Не съм по месото, но тези спомени ми са мили.

# 55
  • Мнения: 6 496
Аз съм доволна! Всичко бих хапнала и пийнала. Васил Петров е може би най-спокойния и лежерен домакин, много ми хареса точно атмосферата която създаде, иначе ясно, че за 10 години не е залюбил готвенето. Smiley
Явно епизода наистина е стар, в този сезон нямаше задачи и оценки от Манчо.
От два-три сезона няма лимузина и големите вериги са отсвирени. Сега всички тичат до съседкото квартално магазинче и промотират прясна мащерка през март!

# 56
  • Мнения: 29 130
Аз агнешко не ям много, козе и овче сирене и мляко също не обичам, но като цяло добре му се получи!

# 57
  • Мнения: 35 189
Много зависи кой и как приготвя агнешкото и всъщност какво е то. Младичко, мазничко ли е. И моя мъж така " аз агнешко не ям". Ама баща ми дал едно младо аганце на едно място с пещ да го сготвят. Носят го топло. Майкооо, то мирише вкусно, няма грам дъх и мирис на агнешко. И мъжът ми като опита, прехапа ви езика. Облиза ви чинията .
Той и като се загаджихме вика " аз пилешки крила не ям. Няма какво да им се яде , не са вкусни". Като му ги сготвих, яде та пушек се вдига. Чак почна да си ги поръчва Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 27 365
Епизода е стар, на близо година, но в крайна сметка не е излъчван, Така че за нас си е все едно като нов. 🙂

Интересно обаче защо от новия сезон, шеф Манчев спря с оценките. Може би са решили всички да зависи само от участниците, а и той така или иначе не опитва храната, а само наблюдава като нас.

# 59
  • Мнения: 6 496
Тъй, тъй, за нас е нов, а дали има и други неизлъчени седмици? Да ги пускат, че юли си е скука...

Общи условия

Активация на акаунт