🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 3)

  • 37 143
  • 594
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 298
Жал ми е за тоя човек. Нож е виждал само на картинка. Харесвам го, но не е за предаването.

Манчо "се разтече" от екрана.  За Оскар, но за който сготви Манчо. Васил само кръсти ръце.

# 31
  • Мнения: 92
Големи червоугодници тия попове бе Simple SmileТо пещи,то агнета,голямо плющене по тия манастири,Някак по-духовно място би трябвало да е

# 32
  • Мнения: 12 298
Явно нямаш близък досег с попове. Чревоугодници са и готвят.

# 33
  • София
  • Мнения: 15 503
Идвам, колко ще гледам  не знам, но поне без звук ще ми е пуснато.

# 34
  • Мнения: 10 472
Човекът си има класа и това е. Сготвил, не сготвил, направи интересна и елегантна вечеря с хубави продукти.

# 35
  • Мнения: 27 884
Ох агънце на пещ пълнено. Yum
Любопитно ми е колко време са снимали епизода далеч ли е манастира? Не дават лимозината ,като ги вози.

# 36
  • Мнения: 10 472
Най-вероятно са отишли със собствени коли, без лимузина.

# 37
  • София
  • Мнения: 15 503
Ох агънце на пещ пълнено. Yum
Любопитно ми е колко време са снимали епизода далеч ли е манастира? Не дават лимозината ,като ги вози.
Май вече не ги возят на лимузина.

# 38
  • Мнения: 27 884
Ох сега загрях Joy
Викам къв е тоя пръст ,то било оценката едно на Караджов Joy

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 21:26 от femmi2

# 39
  • Мнения: 6 590
Имам особено мнение към мястото. Не приемам превръщането на манастирите в нещо като хотел-ресторанти и места за забавления, тежки трапези и кулинарни риалитита.
Реално Васил Петров представи кулинарната магия ма манастира - разкошни продукти, простички рецепти, първокласни питиета. Цялостната идея, обединяваща менюто, е оригинална. Той кулинарни умения няма, има небце и стомах, които са оценили манастирскара храна,  и е решил да я сподели с компанията и зрителите.
Аз също бих ахкала и охкала, очевидно храната е уникално вкусна. Домакинът също - влюбена съм в него от дете, гласът му ми действа на клетъчно ниво. Като домакин е внимателен и гостоприемен. Но като зрител се чувствах неудобно от тежката трапеза и звънът на чашите под покрива на манастира. И от музиката после. Чудесни изпълнения, но не на това място.
Смесени са ми чувствата след този епизод.

# 40
  • Мнения: 12 298
Много точно казано. А подмазването на Манчо и гостите от сладост нагарча.

# 41
  • Мнения: 4 366
Имало нова тема.От тази вечер бих яла от всичко с удоволствие.
Моля,някой да каже как беше мелодията,която изсвириха като изненада.

# 42
  • Мнения: 27 884
Защо Манчо оценява тая седмица ,предните липсваше това ?
Даде на Васил 8

# 43
  • Мнения: 4 366
Според мен е стар епизод.Има череши на дървото и са с якета.
Затова и Манчев оценява.

# 44
  • София
  • Мнения: 27 363
Идавам с инфо.
Миналата седмица е бил последния епизод за сезона.
Това което виждаме в момента е трябвало да бъде показано миналата година, но заради предсрочните избори и напрегнатата атмосфера тогава, не е било излъчено. Сигурна е информацията.

Общи условия

Активация на акаунт