🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 3)

  • 37 144
  • 594
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 26 645
В.Петров ми се струва много”вързан”в ръцете,дано да бъркам...

# 16
  • Мнения: 2 662
Аз пък помня, че В. Петров е участвал в ЧТ.
Представи ни родопска кухня, някакви червемета въртяха. Наистина не помня той точно какво с готви, мота се с престилка, но помня, че приятно ме изненада.
Като гледах промото и сега ще заложи на българското.

Благодаря за темата. 🌺

О, да, и Валя Балканска пя.
Боже, колко ненужна информация помня...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 26 645
Не помня предишното му участие 🤔

# 18
  • Мнения: 27 884
Не помня предишното му участие 🤔

И аз Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 021
Аз много го харесвам и ще ми бъде интересно да видя какво ще предложи на трапезата Simple Smile.

# 20
  • Мнения: X
Преди 10 години е участвал в Черешката Васил Петров
http://www.kulinarno.bg/recepta/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%88%D … 0%BE%D0%BD-2-8796

# 21
  • София
  • Мнения: 12 578
И аз не помня Васил Петров, че е участвал. Сега ми се струва, че на някакво много интересно място ще посрещне гостите.

# 22
  • Мнения: 1 344
Предното му участие беше в Родопите. Той направи сам 1 пататник, за другите явно имаше помощник. Имаше агнешко чеверме, в което той почти не участва. Обстановката беше автентична и гостуването на Валя Балканска беше зашеметяващо.

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 03:05 от LadyCharming

# 23
  • Мнения: 9 252
Значи тази ще е последната седмица нагледали сме се на дървения философ Иво..нещо в ББ като беше и се държеше в кухнята , като свекърва . Кой, какво, защо, Яде...пазеше като орлица кухнята и като го ядосаха за нещо ..ставаше като рак сварен в главата Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 12 578
Днес Васил Петров ще готви:
Българският Франк Синатра ще посрещне звездната компания в автентичната атмосфера на китен манастир в село Калугерово със специално подбрано меню, което включва: селска салата, различни видове манастирски сирена, основното ще бъде пълнено агне, а десертът – домашно овче кисело мляко със сладко от диви ягоди.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 645
Ясно,пак нищо сам няма да направи...най-много да оформи виртуозно с лъжица киселото мляко и сладкото 😁

# 26
  • Мнения: 9 622
Аман от това кисело мляко със сладко.

# 27
  • Мнения: 6 496
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Ох, малиии, пълнено агне! - мляс. Никога не съм присъствала на чеверме.
Мога да си направя дроб сарма за утеха. Smiley

# 28
  • София
  • Мнения: 4 429
Васил Петров в Черешката 2012




Родопите



















# 29
  • Мнения: X
О! Манастирски рецепти! Интересно!
Човекът участва с идея в предаването - помислил, може да не готви, но показва на зрителя, че иска да направи за него колкото може повече. Браво на човека! Това исках да видя.

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 20:28 от Анонимен

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт