За цвета на белега от секциото

  • 1 954
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Моят избледня към петия месец май  Thinking
Докторът ми каза да не го мажа с нищо.
Сега е като драскотина и доста се е свил.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 111
Белегът след първото ми секцио си остана червен дълго време - повече от година и изобщо не се смали. Сега, след второто секцио /разрезът е точно върху стария/ си избледня може би към 6-7 месец, без да съм употребявала специални мазила. Странна работа1 Една и съща кожа, а пък реагира по различен начин - май само големината си остана непроменена. Усещам мястото като изтръпнало и все едно докосвам чужда плът - нищо не усещам.

# 17
  • Мнения: 1 370
Моят избледня около 5 месец. Мазах се с контратубекс. Изминаха 2 години и 3 месеца и почти не си личи. Не знам дали има значение че съм лепена а не шита

# 18
  • Мнения: 5 393
Моят белег още е червен в средата, но краищата видимо избледняват вече , без да съм се мазала с нищо.Мисля, че при всеки е индивидуално- при мен белезите дори от обикновено одраскване винаги стоят дълго време.

# 19
  • Мнения: 108
Не съм се мазала с абсолютно нищо след операцията а и белега ми не е бил зачервен изобщо  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Мазах се 1 месец с Контратубекс.В момента е доста избледнял от това което беше,но не мога да кажа че не е грозен.

# 21
  • Мнения: 439
Ех, успокоих се като прочетох тук мнения за секцио белезите, защото моят също е червен и вече бях почнала да се чудя дали това е нормално  Thinking

Благодаря ви, подейства ми успокоително тази темичка!

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не съм се мазала с нищо, мисля че е поизбледнял вече, но пък и не му обръщам голямо внимание, защото не ми пречи! Whistling Минали са 4 месеца и половина от тогава! baby_neutral

# 23
  • Мнения: 2 381
Мажех белега в началото със спирт, след това с Контрактубекс.На места е розов, на други-напълно избледнял.

# 24
  • Мнения: 409
Няма за какво да се притесняваш. Свива се и избледнява с времето. Peace

# 25
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 408
Е, моят белег е доста "по-възрастен"  Mr. Green - на 1 год. и 9 месеца - почти не се личи, че го има - абсолютно е избледняло мястото и не се различава от околната кожа, даже на пипане е съвсем леко забележим  Peace Споко, момичета  Grinning

# 26
  • Мнения: 4 621
Моят е на 1 год и 6 месеца. Избледнял е и почти не личи Mr. Green

# 27
  • Мнения: X
и моят белег почна да се свива и да избледнява , раждах преди 8 месеца.аз нямах конци за вадене и не личат шевове значи ли,че съм лепена.

# 28
  • Мнения: 1 555
Вече ми е розов белегът, но според мен  съвсем да се заличи ще трябва доста да почакам !

# 29
  • Мнения: 262
минаха 8 месеца и е избледнял,но все още усещам понякога подръпване в някой от краищата и не знам дали е нормално.естествено -все пак си е операция,но пишете до кога усещахте дискомфорт.когато съм седяла по-дълго време на ниско ,като се изправя малко ми е изтръпнал корема! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт