Преследвач

  • 13 042
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 400
Спирам темата, спирам и да пиша. Нека да съм луда и тем подобни. Но не ви дава чест такава злоба и нападки спрямо друг човек, на който не сте в обувките.И вие сте жени все пак! Не забравяйте! Повече няма да пиша по темата. Лека вечер 🙂

Но защо се сърдиш? Ако си разумен човек отначало ще се издарзниш, че сме предположили, че си фантазираш, но после всеки рационално мислещ си казва "Добре де, нека приемем и тази версия и да ги отхвърляме една след друга!" Пак казвам - психично болните нищо лошо не са направили! Нищичко!

Хайде едно по едно - защо според теб този човек му трябва да ти чете писанките и да се мота, където са ти срещите? Какво цели с това?

Аз съм имала преследвач - писала съм по-напред в темата. Снимаше ме с един фотоапарат /пък хич не съм някоя моделска красавица/, криейки се зад ъгли и дървета. И да, поисках на хора около мен да потвърдят, че и те виждат, че снима. После го питах /развиках се/ защо ме снима - ами бил снимал сградите. Мъжа ми като се опита да пита защо снима сградите ЗАД МЕН - избяга. После ме снима с дъщеря ми, обикаляйки с колелото квартала, че да ни пресрещне след като случайно се засякохме и там му бе грешката. Това да бутнеш мечката, докато е с мечето си е страшно.
Сега пак го засичам - глеееда едно такова странно, но не снима. То и аз поодъртях и се посбабичосах, че не съм и за снимане де Simple Smile

# 286
  • Варна
  • Мнения: 36 715
"Озова" и "отзова" са различни думи, с коренно различно значение.

# 287
  • Мнения: 21 563
Спирам темата, спирам и да пиша. Нека да съм луда и тем подобни. Но не ви дава чест такава злоба и нападки спрямо друг човек, на който не сте в обувките.И вие сте жени все пак! Не забравяйте! Повече няма да пиша по темата. Лека вечер 🙂


По-скоро не можа да обясниш добре какво те притеснява и затова изглежда съмнително.

Разбирам, че подозираш определен човек, че ти хаква профилите в интернет и така научава къде ще бъдеш, за да се озове на същото място. Това ли е? Или ти източва данни, банкови сметки - затова говориш за фишинг? Обръщала ли си се към сайтовете, където се случва това?

За съмнителния човек - познаваш ли го, знаеш ли кой е? Опитвал ли се е да те приближи, да те заговори?

# 288
  • София
  • Мнения: 19 310
Е, така де, не сме лековерни и затова сме злобни.
Какво като сме жени, тук физическите данни не играят.

# 289
  • Мнения: 1 365
Писка666 има по-стари постове в темата за Фейсбук и от там донякъде се разбира какво има предвид под фишинг и хакване. Май се е вързала на някакъв фалшив имейл за смяна на паролата, може и да е имало някакъв опит за хак, и от там се е филмирала, че й следят профила.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Много лесно може да провери. Да започне да си прави уговорките за срещи по стария начин, очи в очи, без да минават уточненията през Вайбър, Месинджър и подобни. И да следи дали онзи пак е там. Ако да, значи си я следи по старомодния начин, а не електронно.

# 291
  • Мнения: X
https://www.youtube.com/watch?v=-x46xdNmP_k Да се запознаете с историята на Мариянка.

Познанствата по сайтове нямат общо с непознати психари,пък и да "хаква" 3 години някоя,то значи я познава добре,не е като да си видял случаен на улицата и да "полудееш" по него.
Писка666,е като онова момиче пропищяло от "Еконт",понеже някой си и изпратил линк към клонинг на техния сайт,и тази ми ти девойка е решила да си даде всички данни + парола за дебитната карта.

# 292
  • Мнения: 87
Най важното е да споделиш с мъжът ти. Заедно можете да решите този проблем. В краен случай намерете групичка гаменчета - платете им да му изкарат акъла някоя вечер и ще изчезне като “дявол от тамян”

Общи условия

Активация на акаунт