Преследвач

  • 13 596
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 043
Какво означава "хакната съм"? Ако някой от профилите ти в социална мрежа е хакнат, смени паролата, направи си двуфакторна идентификация или направо създай нов профил.

# 241
  • Мнения: 6 764
Като ти хакнат профила, нямаш достъп до него. И аз не схващам какво означава "хакната съм" в случая.
Ако човека ви следи и на живо, причаква ви, влиза ли в контакт? Отправя ли заплахи? Агресивен ли е? Нека мъжа ти се разправя с него,да го.посплаши малко.

# 242
  • Мнения: 1 875
Аз се засякох над 10 пъти миналия месец с един мъж, който знам, че познавам, но не помня откъде. Три пъти в Билла, един път в Мола и още 5-6 пъти около нас. Просто помня физиономии, но ми е трудно да ги обвържа с имена и събития.
Всеки път се разминаваме, засичат ни се погледите и явно и той се взира в мен и се чуди коя съм. Последният път реших да му кимна и казах "Здравейте". Изгледа ме много странно, обърна се на другата страна и не ме поздрави. Дали си мисли, че съм откачалка?

# 243
  • Мнения: 7 521
Ха ха, Манди, може да е помислил, че ти го преследваш.

# 244
  • Мнения: 1 875
Определено. Очаквам ограничителна заповед. Smiley

# 245
  • София
  • Мнения: 13 586
Аз пък често засичам едни и същи хора на едни и същи места. Просто ежедневието ни отвежда на тези места по различни причини от битието. С времето почнахме с някои да се поздравяваме, а дори не се познаваме.
Виж за хакването не разбрах кое точно е хакнато и защо не си сигнализирала до администраторите на въпросната социална мрежа.

# 246
  • Мнения: 59
    Въпроса ми беше този човек опасен ли е? И според вас до къде ще стигне това? За "хакването" е дълга и широка. Многократно опитвах да сменям пароли, имейли и какво ли още не. А човек, който разбира от компютри и технологии ми каза как е успял да влезе в профила ми. Лошото е, че си крие айпи адреса.

    # 247
    • София
    • Мнения: 13 586
    Няма как да ти кажем дали е опасен, без да си сигурна, че е той.
    Относно хакването потърси отдел "Киберсигурност" за съдействие.

    # 248
    • INFJ
    • Мнения: 9 457
    Нейният профил от 3 години все е хакнат, ако изобщо някой влиза, сигурно ще е някой близък, а не рандом пич, с който се засичат от време на време. Звучи ми доста параноично.

    # 249
    • Мнения: 59
    Нейният профил от 3 години все е хакнат, ако изобщо някой влиза, сигурно ще е някой близък, а не рандом пич, с който се засичат от време на време. Звучи ми доста параноично.
    Да, от три години имам проблем и въобще не е весело! Само да не ти се случи на теб, че на чуждо дупе сто тояги са малко 😉

    # 250
    • Мнения: 1 875
    От три години някой те следи? Това е направо невероятно.
    Или от три години ти хакват профила? Тогава или имаш недобра защита, или мъжът ти го хаква.

    # 251
    • INFJ
    • Мнения: 9 457
    Да ти хакнат фейсбучето не е най-голямата драма на земята. Двойната аутентикация е добър метод да се защитиш. Ако пробиват и нея, да, най-вероятно е мъжът ти, или друг близък.

    # 252
    • Далечният изток
    • Мнения: 15 118
    Какво разбираш под хакване?

    # 253
    • Мнения: 59
    От три години някой те следи? Това е направо невероятно.
    Или от три години ти хакват профила? Тогава или имаш недобра защита, или мъжът ти го хаква.
    Явно е невероятно. Пробвах какво ли не. Ако не сте чували за фишинг атаки. И не е мъжът ми. Не може всеки път да си биеш среща с точен час на дадено място и той да се отзовава уж "случайно" там!

    # 254
    • София
    • Мнения: 13 586
    Ти сама казваш, че не е постоянно съвпадението.
    А за фб администраторите и киберсигурност съдействат.

    Общи условия

    Активация на акаунт