RYANAIR - 21

  • 40 145
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 432
не е забранено
ако се събира...

# 736
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Здравейте, имам питане, понеже за първи път ще пътуваме с Райън еър. Интересува ме дали има оптимален срок в който да купя билет, до преди няколко дни билета за Рим беше с около 50 лева, по скъп отколкото е днес? Датите са 22.05. 2023. И другия въпрос ми е, има ли някакво членство в клуб или нещо подобно на Wizzair, където да.може да се използва някаква отстъпка, след време? Благодаря на отзовалите се.

# 737
  • София
  • Мнения: 5 297
Здравейте, имам питане, понеже за първи път ще пътуваме с Райън еър. Интересува ме дали има оптимален срок в който да купя билет, до преди няколко дни билета за Рим беше с около 50 лева, по скъп отколкото е днес? Датите са 22.05. 2023. И другия въпрос ми е, има ли някакво членство в клуб или нещо подобно на Wizzair, където да.може да се използва някаква отстъпка, след време? Благодаря на отзовалите се.
Най-често казват 2-3 месеца преди полета. Аз не мога да се подпиша под тези твърдения.
Рим е крайно туристически град и късна пролет / ранно лято са популярни за посещение. Виждам цена 33 евро за твоята дата - не бих чакал и минута. Имам ли дати, купувам веднага ако преценя че цената ме устройва. Ако преценя, че е много висока, ще изчакам, ще проверя други компании или дори други летища. Но за тези пари не бих и помислил за варианти.

# 738
  • Мнения: 4 432
няма лесно правило
ако ти изглеждат добри цените, взимай
и после не проверявай Simple Smile

# 739
  • Мнения: 42
Здравейте. Имам може би малко тъп въпрос,но не мога да се ориентирам въобще и не мога да разбера написаното в сайта на Раян Еър. Та.. там пише,че с билет на възрастен могат да се ползват безплатни места за до 4 деца. Билетите ли са безплатни или ? Обърквам се и не мога да разбера. Хубав ден на всички.

# 740
  • sf
  • Мнения: 10 210
Изборът на места е безплатен. Не самите билети.

# 741
  • Мнения: 42
Изборът на места е безплатен. Не самите билети.
Благодаря.

# 742
  • Мнения: 95
Изборът на места е безплатен. Не самите билети.
Само едно уточнение. Местата не са баш безплатни. Плаща се за възрастния някаква сума от рода на 6-10 евро и децата са безплатно.

# 743
  • Мнения: 11 378
Интересува ме дали има оптимален срок в който да купя билет, до преди няколко дни билета за Рим беше с около 50 лева, по скъп отколкото е днес?
Няма правило. През зимата е имало и от днес за утре билети за 10 евро  (като изключим Коледа-Нова година), а за лятото дори и 9 месеца по-рано да купиш билети, цените пак са си резачка, защото е висок сезон и си е скъпо.
Ти питаш за 22 май, изчакай разни промоции, Раянеър правят често намаления. Сега покрай Св. Валентин може да има. Или покрай Великден (Католическия и протестанския, на 9 април) или Палмова неделя - 2 април. Предишните намаления около Черния петък си ги изпуснала. Но там повечето бяха за зимния сезон.

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Мога ли да купя 3 билета заедно, но само на един да прикача куфар като салонен багаж?

# 745
  • Мнения: 178
Мога ли да купя 3 билета заедно, но само на един да прикача куфар като салонен багаж?

да

# 746
  • Мнения: 62
Извинявайте за глупавия въпрос. Имам закупени билети, къде мога да видя от кой терминал излита самолета?

# 747
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
От къде на къде летите? От София сте на Терминал 2.

# 748
  • Мнения: 69
Извинявайте за глупавия въпрос. Имам закупени билети, къде мога да видя от кой терминал излита самолета?
Ако летите от София може да си направите проверка тук: https://sofia-airport.eu/bg/poleti/izlitashti/

# 749
  • Мнения: 4 432
всички полети на Райън от София са от Т2
другите летища според летището

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт