Отговори
# 1 170
  • Мнения: 2 933
Забравих да се похваля. Купих си черен панталон от естествена кожа. Много съм доволна и много си го харесвам. Като излят ми стои, разгеле и на ММ харесва. Simple Smile Не се сетих да се документирам, но ще се снимам да ви се представя.

# 1 171
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
Почти 30 години сме заедно с ММ, не се сещам да съм облякла нещо и той да не го е харесал. Едни- единствени мои обувки не е харесал за всички тези години, оранжеви на платформа; бях на 18, ама и сега бих ги обула. Не, че не ги счупих от носене, при все че той направо ги мразеше. Толкова за чуждото мнение и моите дрехи, обувки и стил.

# 1 172
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ако една жена до 40 не се е научила как да бъде магнетична, искрено се съмнявам, че  ще може да  го усвои на по късен етап от живота си.
Не консултирам визията си със съпруга ми
Веднъж се опита да възрази за една  блуза, но предвкусвайки загубата в спора, бързо се отказа.
Друг път се изказа неласкаво за мой парфюм , но след като видя, че упорито го ползвам всеки ден, въпреки  богатия избор за алтернатива, реши, че е по разумно да  го похвали.

# 1 173
  • Бургас
  • Мнения: 2 116
Ок, перефразирам. Ако сте необвързани, как бихте се обличали, за да привлечете мъжкото внимание? Или за всеки тип мъж си има "кукичка"?

# 1 174
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Вече написах, че за мен концепцията "Как да привлека мъжкото внимание" е  сбъркана.

# 1 175
  • Мнения: 7 552
И чул да си сложа, за моя мъж съм най- най.
Чак ме дразни понякога, че не е обективен.
Обличам се така, както смятам, че ми отива и твърдя, че имам вкус за дрехи и обувки.
И никога не бих се съобразявала с мъж,  какво да Обличам и нося.

# 1 176
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
Агент, ето тази комбинация ме кефи много, но 1000% на мен тази дънка няма да ми стои:
С твоите безкрайни крака и елегантна физика, точно тази комбинация ще е много повече от добра за теб. Какво те плаши? Може би, че е за по-млади дами?
Абсолютно подкрепям Магни, че шансът точно на теб да стои страхотно тази комбинация е огромен! И не забравяй, че когато ти се виждаш твърде слаба всички останали те виждат като съвършена (както винаги въпрос на гледна точка и перспектива Grinning )

Никога не съм имала нужда от определен стил дрехи, за да привлека вниманието на мъжете.

PS "Кукичката" за моя собствен беше факта, че 3 пъти поред извадих по-висок резултат на тест за интелигентност от него.

# 1 177
  • русе
  • Мнения: 646
В необвързаните си години, никога не съм залагала на дрехи за да привлека мъжко внимание. Не ми се е налагало, нико пък сега.

# 1 178
  • Мнения: 13 534
Grinning хубавия кон и под съдран чул се познава, но всеки ли има желание да си прави труда да го познае.
Има противоречие между декларирането на незаинтересованост от мнението на другите и суетата, която стои къде по- обрано,   къде не.

Да си добре облечен и облеклото ти да е харесвано от другите помага  а не вреди, не визирам мъжкото внимание само или сексапилът. Те и представите за стилно облекло и сексапил са различни.

# 1 179
  • Варна / UK
  • Мнения: 384
Аз харесвам прилепнали рокли, на мен широките ми седят малко като на лелка Joy ...
Заради вас, инфлуенсАрки такива Hug, си купих плетена рокля, защото коментирахте по-напред. Мекичка е, все едно съм се увила в одеялце (и малко така ми седи Grinning ), и ще се носи много:
Скрит текст:
И една жълта блуза си купих, нямала съм досега. Майка ми все ми казваше, че понеже съм бледа (това на млади години де, сега слагам ФДТ, etc...) жълтото ме правело да изглеждам болна. Да, ама, прииска ми се жълта блуза  - и намерих идеалния вариант - да не е съвсем до лицето ми. Сега, да предупредя, показвам блузата, не полата (полата съм я сложила с илюстративна цел, за да не се снимам само по долни гащи JoyJoy ). Иначе и полата си я нося - с черен чорапогащник и тъмни обувки, и когато излизам с ММ - той много ѝ се радва Joy
Скрит текст:
И едни обувки тип чорап си купих, не знам кога са били тренди (сигурно миналия век Grinning ), ама много се надъхах да докарам една определна визия - чакам роклята да дойде и ще се снимам.

# 1 180
  • Мнения: 2 933
.

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 11:55 от Sysly

# 1 181
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Всеки съди по себе си
Суетата не винаги е продиктивана от желанието да се  привличе нечие внимание.
На мен лично ми е важно да съм в мир със себе си, пък дали и кой щял да ме харесва не ми е сред важните неща.
Както аз не харесвам всички, не очаквам(а и не ми е цел) да се харесвам на всички.
Не ме вълнува и  " дали  и кой нима желание да гадае какво има под скъсания чул ", както и не държа всички да го правят, защото е досадно да бъдеш обект на искрен интерес за човек, който  на всичконитготе е стойностен човек , но изобщо не те интересува,
Но да, суетна съм.И то много.Имам си бръмбари в главата и явно скоро няма да си тръгнат.
Човекът до мен го знае и няма против съжителството с моите бръмбари.Даже с годините свикна с тях и дори  почна да ги харесва.Това ми е важно.
А останалите живи и здрави.

Sysly  съпругът ми не може да определи, как точно съм  му""забила" пирона  в мозъка",
Но поне помни кога ме е видял за първи път.

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 10:49 от sl

# 1 182
  • Бургас
  • Мнения: 2 116
NadyaT, ослепителна си и с роклята и с полата+пуловера.
По отношение на обувки/ботуши тип чорап - ами никой мъж няма да каже "демоде са" ако стоят добре на крака.
Sysly, а моя си помни всичко, до копчетата на бодито...

# 1 183
  • Мнения: 2 804
Light beam, това звучи ужасяващо. Жена на 40+ не означава лелка 100кг. Всъщност кг нямат значение, според мен е нормално и на 40+, 50+, 60+ жената да иска да се чувства привлекателна и желана, както от мъжа до себе си, така и от останалите. И какво значи карикатура? Може да изглеждаш смешно и на 25г в прилепнала рокля, ако не е подходящаза твоята фигура. А това, че не изглеждаме като 20 годишни, не означава, че не изглеждаме добре. И според мен е нормално да обръщаме внимание на това какво мислят околните. Може да не плащаме данък "обществено мнение" но не сме саможиви.
Е, къде пък килограми и лелки споменах? Споделих лично мнение за конкретна визия. Няма значение 40 или 100+ кг.
47 кг. съм в момента и с прилична фигура все още, но не бих се чувствала добре изтпосана с впити дрехи. Евтинее ми и не се сещам къде бих могла да се явя в такъв вид.
Предполагам всички правим разлика между дреха по мярка и ненужно описваща.
Мъжете не ги мислете толкова. Те харесват всякакви жени - млади, стари, фини, закръглени,... Joy
То чак е трагикомично, но последно преди два дни един спря с колата си, подминавайки ме на пътя, да ми обяснява колко съм хубава и да настоява да обядвам с него Joy... За протокола - облечена с дънки с висока талия и широк разкроен крачол, тениска, кожено яке и маратонки Rolling Eyes....
От липса на мъжко внимание определено не страдам, нито се чувствам непривлекателна, за да търся неуместни в собствените ми очи начини да събирам нетърсени подсвирквания на "мачовци" по улицата на стари години Joy

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 02:30 от Light Beam

# 1 184
  • Мнения: 5 751
За сексапил, години и възраст, ако ще говорим аз виждам нещата така: давам за пример две известни дами над средна възраст Й.Х. и Л.И.
Едната пищна и определено не носи прилепнали дрехи, другата със завидно за годините си и не само тяло, което почти винаги облича в подчертаващи дрехи.
За мен първата излъчва сексапил и женственост.
Тезата ми не е свързана изобщо с вкус към музиката и предпочитания. И двете са заслужили славата си.

Иначе за ММ: обича да ходя с клин, за да ми подчертава д-то. Ми ходя с клин не заради него, а защото ми е удобно за някакви бързи излизания, нищо че съм много над заклеймените за допустими килограми за такава дреха.
Така, че ако се съобразявам със слабостите във вкуса за облекло на ММ често ще съм одумвана от женската част на обществото.

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 09:00 от ☀️🌙🌬️🔥💧❤️🙏

Общи условия

Активация на акаунт