Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-103

  • 30 583
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 689
Привеет!! Nature SnowmanFlowers Evergreen Tree
Ваня, благодаря ти за интересния коментар. Hug
Рибарчето в момента е поредния хит на ОГМ и Гюлсерен/психиатърката/...но не го гледам.
тук момичетата знаят, че много харесвам психологически драми на ОГМ и някои от сериалите им са ми доста любими. На първо място - Истанбулската невеста/препоръчвам горещо/ Домът , в който си роден е твоята съдба, Момичето на прозореца/макар, че го разводниха и чета негативни коментари/ Онур Гювенатам/продуцента/ успява да събира в проектите си страхотни актьори, яд ме е че Къванч няма да снима тв. сериал с него. /Кралят отпадна/
За Семейството...нямам предположения, може би ще наблегнат повече на мафиотската линия/по-типично за АЯ/ дано е интересен сюжета, за това се моля, най-важно е! Не познавам сценариста.... чета  добри отзиви за него.
Но в сериалите на ОГМ има много повече психология и човешки взаимоотношения във всякакви нюанси/любими за мен/. И се дава доста обширно поле за изява на таланта на даден актьор, играещ различни психологически състояния.
Това, че ще има психолог в нашия сериал, не мисля, че може да се правят кой знае какви аналогии със сериалите по идеи на Гюлсерен.
Фенче Kissing Heart
снимките да започнат в края на месеца или началото на януари, още не са обявени ключови актьори-като майката на Аслан например.
Скрит текст:
благодаря, че ме запозна с  Марк Мартел, голям симпатяга и много талантлив!!!
....................................
И за Нур Сюрер и житейската й история, благодаря.



Маука има ново клипче, интересно е.



Хубав петък!!

Последна редакция: пт, 16 дек 2022, 14:25 от Airra

# 706
  • Мнения: 3 230
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Благодаря за всичко споделено.
Айре, ти си ни домакин на къщичката ни, така че както решиш. Който има желание да ни намери ще го направи, бъди сигурна. Както стана с мен всъщност.
За сериала, наистина заглавието е много общо ще видим за какво става въпрос. Във фантазията ми се прокрадва и мисълта, че думата семейство тук може и по широк смисъл. Може да е мафиотско семейство, но може да са и хората, които героя приема като такива извън роднините.
За Хакан Бономо знам, че е писал сценария на Първи и последен, в който участваше Йозге.
Айре, ако си развалят приятелството значи цялото им приятелство не е струвало. Тя е отдавна в този бизнес, за да знае какво се случва.

От филмите на ОГМ на мен определено ми харесаха първите няколко серии на Червената стая. Така и не го догледах. От останалите, които загледах също нито един не догледах до края.
Със сигурност в момента тази компания е водеща в момента, но няма вечни неща. Мисля, че в скоро време точно този тип сериали ще омръзнат на хората.
Сценаристите са на ход.

Хубава вечер ви желая.Аз отивам на купон.😜

🤗🤗🤗

# 707
  • Мнения: 18 606
Добро утро, дружки! Hug


Благодаря ви за споделеното! Kiss Много се надявам сценария да си струва, наистина е най-важен от всичко.
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss
Скрит текст:
Страхотен е Марк, нали ? На времето, когато се появи за първи път, феновете се чудеха дали не е син на Фреди Stuck Out Tongue Closed Eyes Питахме се защо Браян и Родж не избраха него, но явно не това е била целта им. Направиха с него отделна група Thinking Потресаващо е, колко са сходни гласовете им, и все пак винаги разпознавам кога пее той, гласът на Фреди си остава единствен по рода си  ...


 
Наистина , ти си реши как да бъде темата, ние претенции нямаме, винаги е супер! Благодаря! Kiss  Revolving Hearts
Само това намерих около ашкъма
Цитат
На 20 декември ще се проведе новогодишен благотворителен търг от дружеството за защита на животните Göktürk Hayvan Severler Derneği.
Kъванч Taтлъту дари своето палто, приходите от продажбата на което ще отидат в помощ на бездомни животни.

Хубава събота, дружки! Hug

# 708
  • Мнения: 18 689


Хубава събота!! Hug
Фенче Kissing Heart, нашия любимец си има кауза и си я следва Hands Plus1
https://www.instagram.com/p/CmOltvxIS2b/
https://www.instagram.com/gokturk_haysevder/
Скрит текст:
да, гледах  queen extravaganza в ютуб.
един поздрав и от мен Wink ами много съм впечатлена!! / но няма спор, че Фреди е единствен/


Пепи Hug
според мен ще е семейство, което не е сплотено, имащи тайни, в ТТ се чудеха дали двамата братя ще бъдат врагове...
знам какво е писал Хакан Бономо, но май нищо не съм гледала. Сред другите му успешни сериали са Обещание/ Söz и Marasli, както и филма за НФ  
май беше един от най- гледаните.

Башак е споделила в ИГ...
https://www.instagram.com/stories/basakdizer/2995172405108648861/
https://scontent-lhr8-1.cdninstagram.com/o1/v/t16/f1/m78/8B404D5 … c_sid=643ae9&dl=1

Последна редакция: сб, 17 дек 2022, 15:00 от Airra

# 709
  • Мнения: 3 634
Хубав късен съботен следобед! Christmas Tree

Айра, благодаря за това, което си написала по повод моя въпрос. Flowers Four Leaf Clover
„Истанбулска невеста“ съм гледала, но не го свързвах с този тип сериали.
Много ми хареса клипа.

Пепи, благодаря и на теб.  Flowers Maple Leaf
Ще видим какво ще ни предложат.

Фенче, какво ще прави Къванч през зимата  без палто? Nature Snowman Но, похвално  за дарението.
Огледалото в новата им къща много ми харесва. Башак пред него - също.

„Семейство“ без някакво определение (напр. „Семейство Петрови“, „Семейството на търговеца“ или нещо такова) ме насочва към семейството като институция. И очаквам да дадат някакво тяхно разбиране за семейството, което може да потвърждава общоприетото, а може и по нещо да се различава. 

Прочетох, че Серенай като ученичка имала желание да стане психолог.
Желанието и се е сбъднало. При това в комплект с такъв пациент!!! Grinning
И вашите желания да се сбъднат!

# 710
  • Мнения: 3 374
Здравейте Благодаря за споделеното Малко остана до началото Ще видим с какво ще ни изненадат

https://www.instagram.com/p/CmRnT9ONlBI/

# 711
  • Мнения: 3 230
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Много е хубав домът на Къванч и Башак. Допада ми колко елегантно и в същото време семпло изглежда. Това, което ме впечатли, че всъщност гледайки снимките изглежда много голям, а прословутата дървена тераса винаги ми е създавала усещането за не толкова голяма сграда.
Айре, нищо от изброените сериали на Хакан Бономо и аз не съм гледала. Ваня, да, заглавието поднесено така е много общо, но пък от това, което знаем, че става въпрос за мафиотско семейство, може да видим сблъсък между традиционните разбирания на възрастните членове на фамилията и един съвсем друг свят. Междудругото има ли информация за възрастен баща в това семейство или Аслан като най-голям син е поел грижата за всички?

Терзи, благодаря за снимката на Башак 😍 Разцъфтя от както роди.



Лека 🤗🤗🤗

# 712
  • AMS
  • Мнения: 6 448

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното и реакциите!!!
Минаван само заради отсъствието.
Изгледах последните две серии на Момичето ...
Оказа се, че не съм изпуснала почти нищо.



И все пак имам надежда
за нови снимки на Къванч и Башак до края на годината.



Ето и някои подробности за парфюма на Башак >>>


Jo Malone London е британска мултинационална козметична компания,
марка за парфюми и ароматни свещи, основана от Джо Малоун през 1990 г.
От 1999 г. е собственост на Estée Lauder.

Jo Malone London Fresia е един от последните аромати.  
Аромат на есента.
Чувствената свежест на прясно узрели круши е обвита
в букет от бели фрезии и омекотена от амбра, пачули и дървесни нотки.
Пищно и златисто жълто.


Скрит текст:



Лекинка, дружки!!!

# 713
  • Мнения: 18 606
Добро утро, дружки! Hug


Благодаря ви за споделеното Айре Heart Eyes Терзи, Ванче, Пепи, Диве! Kiss
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss
Ванче, е какво да прави Киво, ще си ходи горкия само по ризка Stuck Out Tongue Winking Eye

Нещо за теб, нали сподели , че гледаш сериала " Рибарче ", как съм се смяла с това Stuck Out Tongue Closed Eyes

Не зная какво ще е семейството на Аслан, но се надявам тази тема да се хареса на зрителите, при тях семейството действително означава много. Ще видим скоро! Hands Pray

Терзи, Диве Kiss
Пепи, вярно е! Kiss Башак и преди си беше хубава, но сега е прекрасна! Дано ни подарят още някоя обща снимка КБТ!

Те двамата доказаха, че дори и два такива силни знака могат да живеят в пълна хармония, щом има любов и уважение Heart
Имайте прекрасен ден! Hug

# 714
  • Мнения: 3 634
Здравейте в предпоследната неделя от 2022! Christmas Tree
Желая ви хубаво настроение! Green Heart

Терзи, Дива, благодаря за парфюма на Башак, усетих уханието му! Flowers Pear

Пепи, мисля, че не сме разбрали досега в семейството да има  баща.
Може от това да са проблемите на Аслан? Flowers Maple Leaf

Фенче, и аз се смях с тези двамата, много ги майтапят, има какво ли не с тях, но и те си го заслужават.
Който е направил колажа по „Кузей Гюней“, е наш човек. Grinning Познава добре ситуацията и от двата сериала, която е много подобна.  
Но има и съществени разлики. Те  предизвикват още смях.  Трябва обаче да си гледал и двата сериала. Дават ми повод да ви припомня нашия любим сериал.
И в двата сериала дошлият с радост в сърцето, се оказва третият излишен.
В „Рибарче“ обаче  излишните са двама. Grinning
За Кузей това е началото, тогава той закъсня; но на финала си взе Джемре.
Докато младежът от „Рибарчето“  в позата и с аксесуарите на Кузей със собствените си действия още в началото  е изгубил момичето и нататък няма никакъв шанс.
Има парадокс в това, че сложеният в колажа в позата на Кузей герой от „Рибарче“ е всъщност същият ръб като  Гюней, който в оригинала на сцената  в този момент държи ръката на  Джемре  на масата в дворчето и двамата се целуват.  



Как обичам този сериал!

https://www.youtube.com/watch?v=Z6AQjn0QTKw



Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 13:52 от vanja@

# 715
  • Мнения: 3 374
Здравейте Благодаря за споделеното

# 716
  • Мнения: 3 230
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Диве, благодаря за информацията за парфюма на Башак. Доста е скъпичък, но сигурно си заслужава. 😜
Терзи, зачудих се защо си качила тази стара снимка, защото ти си доставчика на всичко ново около Къванч. Разбрах..., но защо Нетфликс Турция са я качили не ми стана ясно. Да не би да ни очаква изненада 🤔
Уж излезе списъка на новите сериали и филми за януари. Но пък винаги може да прибавят и нови проекти.
Сериалът ме вълнува най-вече заради възможността да си коментираме тук с вас, но с такава нетърпение чакам да видя Къванч в Телец и Последно повикване за Истанбул.
И понеже говорихте за периода, когато Къванч е работил с Хилял Сарал ми е много интересно как са се случили нещата с Онур Сайлак, защото като режисьор той ми е много интересен.

Хубава вечер, момичета 🤗🤗🤗

# 717
  • Мнения: 18 606
Привет отново! Hug
Ванче, Терзи Kiss
Ванче, ще ме накараш да го загледам този сериал, щом има сцени, подобни на КГ Smile Видях го при подругите, не зная кой е направил този колаж, но много се смях, и двамата, а особено момичето изглеждат нелепо Stuck Out Tongue Closed Eyes Иначе от коментарите за него останах с впечатление, че има общо с Гюмюш, с тази уредена от дядото сватба на внука хаймана с мома от родния край.
Нямам търпение да видя какъв нов образ ще ни предложи ашкъма.

Скрит текст:
Предлагам ви един документален филм за Фреди и групата, на който му е интересно. В него има много от това, което ви споделих.

Пепи, аз чакам с нетърпение всичко! И много се радвам, че ще имаме възможност да обсъждаме всяка седмица серия, друго си е.
Хубава вечер! Hug

# 718
  • Мнения: 3 230
Забравих...
Модният директор на  L Officialе
е споделил любимите си корици от 2022 г.

# 719
  • Мнения: 18 606
Цитат
My favorite L'Officiel Türkiye] issue in 2022 💫❤🌟❤💫❤🌟❤💫 in a big hug of the magnificent @inankirdemir , publishing director and fashion director, who made the amazing interview to @kivanctatlitug 💙💙💙💙🙏🙏💯💯💯💯💯👏👏👏
We were waiting for so many time  for some news and personal information about dear Kıvanç and Inan made something more: he made us possible to enter his house and to be there with him. All he writed was so real and touchable. And we all had the possibility to know better Kıvanç on the deep.
Thanks a lot Inan for your excellent work! 🙏🙏💯💯💯💯🔝🔝🔝🔝
We go on on following you!
And last but not least a special thank to the great italian 🇮🇹 photographer @riccardo.apostolico for all the explosive photos he made (even underwater‼️‼️)
If you didn't done it yet, read the may 2022 issue of L'Officiel Türkiye] online

Любимият ми брой на L'Officiel Türkiye] през 2022 г. 💫❤🌟❤💫❤🌟❤💫 в голяма прегръдка на великолепния @inankirdemir, издателски директор и моден директор, който направи невероятното интервю с @kivanctatlitug 💙💙💙💙🙏🙏💯 💯💯💯💯👏👏👏
Толкова време чакахме новини и лична информация за скъпия Къванч и Инан направи нещо повече: той ни направи възможно да влезем в къщата му и да бъдем там с него. Всичко, което написа, беше толкова истинско и осезаемо. И всички имахме възможността да опознаем по-добре Kıvanç в дълбините.
Благодаря много Инан за отличната работа! 🙏🙏💯💯💯💯🔝🔝🔝🔝
Продължаваме да ви следваме!
И не на последно място специални благодарности на страхотния италиански 🇮🇹 фотограф @riccardo.apostolico за всички експлозивни снимки, които направи (дори под вода‼️‼️)

Общи условия

Активация на акаунт