Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-103

  • 30 626
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 247
Фени, благодаря 🤗🤗🤗
Наистина това е може би най-хубавото и откровено интервю на Къванч.

Ако имаме късмет и тази година да има, особено около филма с Берен ще бъде чудно.

Футболните ни запалянковци вярвам, че са доволни тази вечер. Емоции имаше в изобилие.

Лека 🤗🤗🤗

# 721
  • Мнения: 18 705

Привет в понеделник Hug
Дружки, благодаря за споделеното, с интерес ви изчетох! Flowers Tulip
Скрит текст:
аз съм малко болна Disappointed ще гледам да съм готова с темата
Пепи, да финала беше уникален!
В ТТ пишат, че днес ще стане ясен каста на Семейство, да видим....
...............................
Бурак Ямантюрк: Споделяме съвети за бащинство с Kıvanç Tatlıtuğ
https://www.dizidoktoru.com/magazin/burak-yamanturk-kivanc-tatli … yoruz-h29840.html




здрава и позитивна седмица Flowers Four Leaf Clover

# 722
  • Мнения: 18 620
Привет, дружки! Hug


Пепи, даже и аз гледах дузпите, наистина финалът беше страхотен!
Дано Бирсен сподели днес нещо за Семейство.
Тази снимка не я помня ...

Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Hug
Скрит текст:
Ох, бързо да ти минава! Flowers Four Leaf Clover И аз от вчера нещо съм се разкашляла зверски, кихам постоянно, а и малко хрема се появи, нямам идея кога съм изстинала, нищо ми нямаше, но иначе се чувствам добре, нямам температура, веднага взех Нурофен стоп колд. А пия и Респивакс 3 - ти месец, за зимата е много полезен против грип.
Дано наистина научим нови неща за сериала, време не остана!
Имайте хубав ден! Hug

# 723
  • Мнения: 18 705
Фенче Kissing Heart
Скрит текст:
дано и двете сме добре за празниците Flowers Four Leaf Clover

публикацията от Бирсен за сериала
https://www.birsenaltuntas.com/dizi/aile-dizisine-bomba-oyuncu/13140/

Един много ценен актьор се присъедини към актьорския състав на телевизионния сериал "Семейство", който ще събере Kıvanç Tatlıtuğ (Аслан) и Серенай Саръкая (Девин).
Kıvanç Tatlıtuğ (Aslan) и Serenay Sarıkaya (Devin) ще се срещнат в сериала “Aile”, който скоро ще бъде на снимачната площадка. Сериалът по сценарий на Хакан Бономо е един от сериалите с най-силен актьорски състав през последния период. Нур Сюрер е в процес на подписване за ролята на майката на Аслан -Хюля в сериала, който Ахмет Катксъз и Джем Толуай ще снимат заедно… Неджат Ишлер ще играе най-големия син на Хюля- Джихангир, а дъщерята ще е Джанан Ергюдер - Лейла, тъщата на Хюля. ще играе актрисата Емел Гуксу.

След Ushan Çakır към актьорския състав на сериала се присъедини едно много силно име. Левент Юлген… И накрая, Юлген, който участва в сериала Baba, ще застане пред публиката с много въздействащ образ в „Семейство“. Юлген ще даде живот на чичото на Аслан- Ибо. Аслан ще се изправи срещу чичо си, който не е в добри отношения, за бизнес. Ще има взаимно недоволство. Пълният с тайни живот на Ибо, който е много стилно облечен мъж и известен с бастуните си, ще увеличи напрежението в сериала.





........................
опитвам се да свикна с мисълта за участието на Сера.... Head Band
дано наистина се държи професионално, че покрай нея все скандалчета се заформят.

Последна редакция: пн, 19 дек 2022, 13:17 от Airra

# 724
  • Мнения: 9 565
Кадрото наистина е бомбардировач
Чакам с 10 очи

# 725
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, момичета!



"Коледа е необходимост. Трябва да има най-малко един ден от годината, за да ни напомня, че ние сме тук, за нещо друго, освен заради себе си"
Ерик Севарайд
Вълшебства ви желая във всеки оставащ ден до края на седмицата! 🎄

Благодаря сърдечно за всичко споделено! 😍
Бях писала дълъъг пост преди два- три дни, след поста на Ваня, за който ѝ благодаря, публикувах го, но или е бил докладван, доста пописах за други сериали, или някакъв бъг е показал публикацията само при мен.
Благодаря на вестоноските за всичко ново около Семейството.
С все повече вълнение го очаквам.
“Семейството е най-важното нещо. Може да имате хубави дни или лоши, но вечер, у дома някой ви чака!”
Храмът, който обединява хората, кара ги да чувстват смисъл в живота и да удържат изпитанията във времето.

Аз мисля, че ролята на психологията в тази история ще е много по- съществена, отколкото предполага резюмето.
Мафиотската история не мисля, че ще е водеща. Тоест, не смятам, че ще е типичният мафиотски сериал със сделки и престрелки.
Може би по- скоро ще е фон, битие, на което се базират настоящите и престоящи събития.

От сериалите по романите на психоложката съм гледала почти всичко излъчено, някои от начало до край, други частично.  
Увличам се по психологията като наука и метод на лечение, смятам, че все още сме много далеч от желаното и необходимо ниво за оценка на психичното здраве.
Все още има хора, които смятат, че психологията работи с “луди” хора, че психолозите са шарлатани, че психичното здраве подлежи на “я се стегни”.
Мисля, че успехът на тези сериали не  е просто тренд в момента, който ще отмине.
Мисля, че и зрителят, и пациентите имат нужда да се говори за проблемите, които се засягат.
Понякога е от изключително значение за страдащия да чуе, че там някъде из широкия свят, който го плаши или отблъсква, има и други които се борят със същите демони.
В по- голямата част от случаите, да не кажа при всички, това осъзнаване се случва в кабинета на психолога или е причина за посещение при такъв.  
Зрителят като пасивен участник в процеса също има нужда от такива проекти.
Бляскавите ГГ с безупречен грим, високи токчета 24/7 и без гънка по лъскавите си тоалети създават нереални очаквания и разочарования в немалка група зрители.
Да, ние тук в нашето малко фенско ❤ общество сме наясно, че ролята на сериалите не е да възпитават и моделират поведение, но публиката е многомилионна, разнородна, от всякакви географски ширини, които също участват във формиране на самосъзнание и преценка, именно затова има различно възприятие и реакции.
Не се съгласявам, че всичко е “зрелище и пасти”.
Мисля, че освен масата, която припознава част от собствените си беди, много зрители, както и самата аз, са привлечени от самото изграждане на героите. Много истински, много близки, в същото време много далечни от мен.
Щастливият финал за тях, че успяха да се заобичат, да си простят, да са си самодостатъчни.
Апартамен на невинните, Червената стая, Домът, в който си роден, е твоята съдба- тук не ми допадна на 100% историята, частта със затворите и мафията във втори сезон, но предполагам е сценарийна измислица. За Момичето на прозореца  споделих наскоро, че е голямото ми разочарование от тази поредица.
Но колкото повече разсъждавам, толкова повече се убеждавам, че въпреки че не го одобрявам, това е пътят, който гг трябва да измине, за да се излекува, да се заобича, да стъпи здраво на краката си.
Относно критиките, че психоложката е изложила съкровени тайни на пациентите си в историите в романите, това е световна практика, тя не е прецедент.
Всичко се случва със съгласието на пациента и е част от терапията му.
Едни от най- добрите книги за отглеждане на деца са написани от психолози, на база на опита им от работата с деца.
Има статистика и на бестселърите, написани от психолози.
Рибарче гледах като Ваня.
+1 за всичко, написано от нея, както се казва.
Лудост, ще си кажем, от нашите географски ширини, изхождайки от нашите традиции, безумно и не е за вярване, но това е ежедневието на хиляди, ако не милиони и в този момент, докато пиша.
Само преди дни ИГ беше пълен с възмущението на известни личности по повод омъженото 9 годишно момиче.

Ролята на психологията в очаквания сериал Семейство виждам като средство за улесняване на живота, за по- добрата му, по- щастлива версия. Каквато е и основата роля на психологията в живота по принцип.
Но тук се предполага ще се срещнем с обременени герои- от минало, от очаквания за бъдеще, от присъствие и отсъствие на родител, от дълг и отговорност към Семейството.
Говори се за работа с цялото семейство, възможно е да има зависим в семейството от психолога, възможно е да се касае за загуба.
Има всички предпоставки за много хубав сериал, дано сценарият наистина е добър и героите ни залепят пред екрана.

Бързо оздравяване, момичета! Айре, Heart Eyes Фенче, Heart Eyes

Хубав следобед ви желая!

# 726
  • Мнения: 18 620
Айре Heart Eyes благодаря за всичко споделено! Kiss Не се притеснявай, ще видиш, че всичко ще е точно със Серенай. И ние ще сме добре за празниците! Two Hearts Не са ми познати всички актьори в каста, но чета, че бил най-силният каст събиран до сега от всички бъдещи проекти , дано да е така!
Алинка Heart Eyes благодаря, миличка! Kiss Благодаря ти за всичко споделено, съгласна съм с теб за всичко написано! Съжалявам, че не успяхме да видим предния ти пост ...
И аз на това се надявам! Hands Pray
Цитат
Има всички предпоставки за много хубав сериал, дано сценарият наистина е добър и героите ни залепят пред екрана.
Soykan kardeşler. ⏳

• Aslan Soykan.
• Leyla Soykan.
• Cihangir Soykan

Най - после разбрахме каква ще е героинята на Джанан, сестра на Аслан.
Цитат
Цифровата платформа Disney Plus промени графика за пускане на своите проекти. В резултат снимките на сериала на Йълмаз Ердоан "Организационни дела / Organize İşler“, в който трябваше да участват Kъванч Taтлъту, Eсра Билгич, Джем Йълмаз, Eда Eджe, бяха отложени от януари за май. За Kъванч, който трябваше да играе в два проекта едновременно, това е добра новина. Сериала ще бъде пуснат на платформата през 2024 г

Е, живот и здраве и за по-догодина ще има на какво да се радваме Hands Clap

Последна редакция: пн, 19 дек 2022, 17:41 от queen_fenka

# 727
  • Мнения: 3 634
Здравейте! Christmas Tree
Благодаря на всички за интересните новини! Green Heart
Айра, Фенче, бързо да оздравявате! Flowers Four Leaf Clover
Много неща научихме, интересна конфигурация в семейството: няма баща, но има брат на бащата и по-голям брат на самия Аслан. В йерархията по възраст и съответен статус Аслан е на трето място сред мъжете, но води война с най-високо стоящия. Големият брат на чия ли страна ще бъде? 
Интересен образ се очертава за чичото, актьорът е много добър, гледах го в Баща.
Не можах да разбера какво означава „тъща на Хюлия“: майката на Хюлия, която е била тъща на бащата и баба на Аслан по майчина линия или думата е една и съща за свекърва и тъща и тогава е свекървата на Хюлия и баба на Аслан по бащина линия?

Алина, много съжалявам за изчезналия пост, но ще напишеш други, а ако има желание, все ще се разберем.
Благодаря за прегледа на сериалите по идея на психоложката. Аз продължавам да гледам Рибарче и все така го приемам като подготовка за нашия сериал. Не знам дали преди бях казала, но сега го подчертавам, че не търся пряка прилика, а и още нищо не знаем за Семейство, нито очаквам да видя същото, а само един възможен начин на присъствие на такъв проблем в сюжета.
Много добре, че Къванч ще участва през този сезон само в сериала: да не се разсейва, че тук ще трябва да води война с чичо. Grinning
За мен сериалите, освен друго, се делят на такива, които искам да обсъждам и други, които не ми се обсъждат или не стават за обсъждане. Това няма отношение към качеството. Обичам да гледам с обсъждане, действа ми като решаване на задача, търсене на изход, възприемам го като предизвикателство. Искам Семейство да ми хареса точно в това отношение.

Фенче, в Рибарче няма да видиш сцени като в Кузей Гюней, защото такива няма. Това беше ситуация, която напомня тази в Кузей Гюней. Но такива ситуации има в още много други филми. Връзката между Рибарче и Кузей Гюней е направена от автора на колажа.

Още един комплект от героите в Семейството.
Чак сега забелязвам, че той е с две Серенай.
И е правен преди Левент Юлген.
Забравих какво щеше да играе Усхан.



 

# 728
  • AMS
  • Мнения: 6 455

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за хубавите постове!!!
Пазете се и бъдете здрави, за да гледаме Къванч!!!
Семейството нараства

 



Световното наистина беше световно,
а финалът невиждан до сега на световно!!!



Лека вечер, дружки!!!

# 729
  • Мнения: 18 705
Момичета, много хубави постове, благодаря Purple Heart
утре ще добавя нещо....

Пуснах новата тема, да не я мисля за утре.
Не съм включвала нищо за новия сериал, все пак още не са започнали снимките.
направих лека коледна украса за настроение.
като изпишем тая тема, ще подам линка.


лека вечер Hug

Последна редакция: пн, 19 дек 2022, 21:19 от Airra

# 730
  • Мнения: 3 247
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Благодаря за прекрасните постове.❤️
Карате ме да разсъждавам о поглеждам под друг ъгъл на не само на сериалите, но и по принцип на различни въпроси, които повдигате.
Днес, обаче цял следобед си мисля за пирамидата на Маслоу , как не задоволим ли най -жизнените си потребности всичко друго няма значение.
Забравих си очилата на работа 😩 и изведнъж почти всичко, което знам и мога нямаше никакво значение. Слава богу, че намерих стари, та сега успявам да пиша.
Ваня, по скоро приемам, че Хюлия е майка на бащата на Аслан. Ако е така то по тази линия също може да се затвори интересен сюжет.
Алинка, съгласна съм, че тези сериали имат своето значение за това, че човек може да види как могат да се разрешат някой проблеми, че сигурно са дали смелост на някой да потърси помощ , хубаво е, че се говори въобще за тези проблеми. Интересна е и тезата ти, че мафиотски начин на живот ще бъде само фон на случващото се на главните герои. На мен ми е пък интересно как ще бъде представен образа на Аслан. Щом е мафиот би трябвало да бъде отрицателен герой. Дали психология ще успее да го излекува или любовта, например? Защото, ще цитирам Къванч "Любовта е отговор на всички въпроси".
Айре, аз съм малко "опък" човек.😜 Общо взето, когато всички"луднат" по нещо аз категорично отказам да го следвам и харесвам, но когато някой или нещо е много очерняно винаги има за какво да го харесам. Та за Серенай....  какви скандали има толкова от снимачната площадка, като тя не е снимала за телевизия от Фи Чи Пи? Това, че определен кръг фенки пишат с повод и без повод срещу нея не означава, че всичко написано е истина. Отношението към нея специално ми е толкова двоен стандарт, че няма на къде повече. В края на краищата Къванч лятото ще снима с един от бившите й, а с друг имаше снимки и явно се познават и общуват. Е, защо тя да е грешна, а те напълно невинни и чисти ?
Междудругото днес видях нейни снимки с надпис "Изчистване на всички настройки".
Очаквам да се насладя на историята и играта на всички артисти. Но най-вече очаквам Къванч.
Благодаря за новата тема 🤗🤗🤗

Лека 🤗😍🤗

# 731
  • Мнения: 3 634
Здравейте! Christmas Tree
Пепи, по-вероятно е това да е майката на двамата братя: чичото и починалия баща на Аслан. Така тя се явява единствен засега герой от най-старото – третото, поколение и би имала по-голяма тежест, от това да е майка на майката на Аслан. Защото: е в кръвна връзка с героите от основното противостоене чичо – племенник; а щом тайните ще играят роля, тя се явява най-възрастната жива в семейството и ще знае най-много- тайните вероятно са свързани и с миналото. Такава героиня би наблюдавала „най-отгоре“ и най-отдавна всичко – както своите синове, семейството на Аслан (за чичото не знаем дали има свое семейство), така и семейството на снаха си, дошла в семейство Сойкан след брака..
Ако героинята е баба на Аслан по майчина линия, тя би била едностранен образ, би свидетелствала само за страната на дъщеря си.
Но ще видим как са го измислили.

За семейството на Девин.:

Неше, майка на Девин и Ягмур
Ipec Tenolcay



Девин
Serenay Sarikaya



Ягмур
Yusra Geyik


# 732
  • Мнения: 18 620
Привет, дружки! Hug


Айре Heart Eyes Kiss
Пепи, Ванче, благодаря ви за споделеното! Kiss Каста се увеличава! Ще видим скоро какво ще ни предложат, много се надявам да е интересна историята.
Ванче, за Усхан не се знае какъв ще го играе, само писаха, че ще се казва Ати. Надявам се да не е враг на Аслан Smile
Вижте каква прекрасна голяма дъщеря има Тойгар

Изпращането на Нур от екипа на Момичето

Все още се пише, че е в процес на подписване на договор за участие в Семейство Thinking Дано стане!

Пожелавам ви прекрасен ден! Hug

# 733
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет на Игнажден!

Полазник ви водя!
Здраве, Късмет, Любов и Благополучие да ни донесе!

Весел празник, дружки!

# 734
  • Мнения: 18 705
Привет дружки!!


ще пиша в новата тема, по споделеното от вас.

КБТ са в Милано
Алинка Kissing Heart е сложила едната снимка, Мъжът не ми прилича много на Къванч.....Thinking но явно е той Simple Smile
но пък виждаме и количката с Курт Ефе Blush




дайте още някой пост до 50 стр. Hands Pray

Последна редакция: вт, 20 дек 2022, 16:41 от Airra

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт