Седмица студена но от надежди напоена - 04.12 - 10.12.06

  • 3 366
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 284
ох някой на купончета си ходят ..аз пък си седя сама вкъщи при това болна ,а моя чевек е в Търново и работи......аман значи

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Честито на трите бременилки   bouquet
Жужка видя ли че стана, ако знаеш само как се радвам  Laughing Hug Дано всички имате най леката и безпроблемна бременност.
Хайде сега малко бацили  Sick Sick Sick babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Приятен ден, нищо че аз работя за мое голямо нещастие  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 686
Berina, мисля че трябва да си отчетеш температурата в 7 часа, все пак е премерена след три часа сън, и щом обикновено тогава я мериш, значи трябва да е достоверна.

Мегита, и според мен танците не биха могли толкова от рано да навредят, така че спокойно.

mari_eta, и аз искам на самотен остров! Сигурна съм че ако и двамата със съпруга ми се отдадем на едномесечна почивка, бебчо ще стане! Но това с почивката май е възможно само в мечтите ми

Megan_Blg, бързо да оздравяваш!

Рожбо, може пък този месец (стискам палци) скъпата роднинка да те отмине. Те признаците на ПМС и бременост много си приличат.


Шушонче, покрай многото работа съм пропуснала да ти честитя! Едно голямо ЧЕСТИТО и от мен! Безпроблемна и много щастлива бременост!

# 33
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета, ще ме извините за това което ще напиша но наистина имам нужда да го кажа. Не смятам, че мястото на бременлийките е в този под форум, вие много добре знаете какво е да се бориш за това да станеш майка и да постигнеш мечтите си и поне на мен не ми е приятно и ме натъжава. Нямам против никой това си е ваше решение но просто знаете, че този под форум е за жени които не са постигнали още мечтите си и колкото да се опитвам не мога да се сдържа. Надявам се да не ми се сърдите Sad

# 34
  • Мнения: 2 309
Мегитка,напълно те разбирам и те подкрепям!!!
Имаше подобно изясняване на тези отношения и в Проблемно.
Много е тъжно,когато малко или много тези,които не са успели,чакат да прихванат от "бременните"вирусчета...Бебета не стават от тях Wink
Момичета,наистина се радваме за вас,за всички,които са успели...но и вие сте били в тази ситуация и вие,съм сигурна,сте се чувствали тъжни.Тъжни не от това,че другата е бременна,а от това,че ние не сме!!!Цялото това напрежение се отразява и на отношенията ни с околните...Вярвате ли?
Дано се разберем с две думи и не се превръща седмичната тема в отчетна!
Моите искренни уважения Hugмоля ви не правете конфликт,нека се уважаваме...

# 35
  • Мнения: 686
Megita, не ми се сърди, но няма да се съглася с теб!  Аз се радвам за тях и преди да пуснеш последното си мнение, си мислех, че като забременея, всики вие ще бъдете част от моето щастие, очевидно обаче съм се заблуждавала! Лично на мен всичките наши бременлийки ми дават надежда, че всеки ден се случват чудеса, и рано или късно и при нас чудото ще стане!

# 36
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Нямам намерение да влизам в конфликт с когото и да било, след като ще превръщаме "Искам бебе" в отчетни прекратявам посещенията си тук. Аз не съм мазохист... всеки човек си има чувства и нерви...

# 37
  • Мнения: 2 309
sunlight ,тук всички се радваме,искренно,но явно няма да се разберем...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
На мен ми харесва да знам какво се случва с бременлийките.хубаво е да идват отвреме навреме и да докладват как са.Много им се радвам  Heart Eyesзнам че някой ден и  аз ще навестявам приятелките си от Искам бебе и ще им давам кураж-но без да се натрапвам разбира се.

# 39
  • UK
  • Мнения: 1 351
На мен ми харесва да знам какво се случва с бременлийките.хубаво е да идват отвреме навреме и да докладват как са.Много им се радвам  Heart Eyesзнам че някой ден и  аз ще навестявам приятелките си от Искам бебе и ще им давам кураж-но без да се натрапвам разбира се.

 Точно това имам в предвид...  Hug

# 40
  • Мнения: 1 792
ей ей момичета какво става.имам чувството че всички са малко напрегнати.не мисля че някоя от бремелинките ни се натрапва или ни досажда.мисля че всички те се опитват да ни вдъхнат увереност и да са ни за пример че чудесата се случват всеки ден.от една страна винаги когато прочета за някоя от вас че е успяла в очите ми има сълзи на радост но и мъничко завис.Но от друга страна това ми дава сили защото си казвам "ето тя успя и аз ще успея".не се дразнете от хорското щастие,радвайте се и се зареждайте с тяхната положителна енергия-ТОВА ПОМАГА ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ.на всички ни е ясно че  babydust7това не помага-ПОМАГАТ ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ С КОИТО НИ ЗАРЕЖДАТ БРЕМЕЛИНКИТЕ.Идва КОЛЕДА нека бъдем добри Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 160
ей ей момичета какво става.имам чувството че всички са малко напрегнати.не мисля че някоя от бремелинките ни се натрапва или ни досажда.мисля че всички те се опитват да ни вдъхнат увереност и да са ни за пример че чудесата се случват всеки ден.от една страна винаги когато прочета за някоя от вас че е успяла в очите ми има сълзи на радост но и мъничко завис.Но от друга страна това ми дава сили защото си казвам "ето тя успя и аз ще успея".не се дразнете от хорското щастие,радвайте се и се зареждайте с тяхната положителна енергия-ТОВА ПОМАГА ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ.на всички ни е ясно че  babydust7това не помага-ПОМАГАТ ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ С КОИТО НИ ЗАРЕЖДАТ БРЕМЕЛИНКИТЕ.Идва КОЛЕДА нека бъдем добри Heart Eyes

Напълно съм сагласна с теб! Нали всички сме тук, за да споделяме радост, мъка и очакване. Какво по-хубаво от това, някоя от нас да забременее и да ни държи в течение как е. А и всяка от нас я очаква тази радост - да забременее. Наистина вярвам в това.  Hug

# 42
  • Мнения: 284
аз пък съм тука Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 792
ама много пусто бе Tiredкъде сте всички.е поизтриха ни темичката ама кво ся тук може да си я продължим имаме 2 дена още Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Наистина няма никакво движени днес.Къде сте момичета в това студено време?Аз съм се залепила за радиатора и пак ми е студено.Тъкмо казвах на милото че ще си сложа още един чифт чорапи.
Хера много ми хареса заглавието ти.Трябва по често да ни пускаш темички.

Общи условия

Активация на акаунт