Седмица студена но от надежди напоена - 04.12 - 10.12.06

  • 3 359
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Megita a дано де Peace Аз бих те посъветвала да си траеш този път поне до прегледа.

# 61
  • UK
  • Мнения: 1 351
Megita a дано де Peace Аз бих те посъветвала да си траеш този път поне до прегледа.

 Оф, и аз така мисля така, че ще ви оставя в невидение  Hug

# 62
  • Мнения: 883
Ето една количка за бременните момичета, а и за бъдещите бремелинки  Wink http://foto.meta.ua/albums/userpics36/362251/hohma_015.jpg
Мисля, че може да се намери и в синьо.  Joy

# 63
  • Мнения: 4 362
Здравейте ,момичета!

Аз бях дълго време част от "искам бебе" ,видях/прочетох спора ви и реших да ви пиша.
Аз лично наистина ми беше много кофти когато някоя позната от тук забременееше,не ме разбирайте погрешно,обичах си кръга от приятели тук,но беше ми мъчно,защо при мен не се случва  Confused След като забременях,аз самата спрях да пиша тук,точно поради причината,че не искам на никой да причинявам болка,а и вече пътищата ни се разделят,рдните имат едни трепети,другите други  Rolling Eyes
Пожелавам ви на всички да видите бързо двете чертички  Hug 

# 64
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ето една количка за бременните момичета, а и за бъдещите бремелинки  Wink http://foto.meta.ua/albums/userpics36/362251/hohma_015.jpg
Мисля, че може да се намери и в синьо.  Joy

 Не бях се усмихвала цял ден но като я видях просто не можах и се посмях  Sunglasses

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Меги, искам как да не искам, повече от всичко друго; две години само за бебе мисля и май взех да изперквам. И за да разведря малко обстановката, да споделя как се изложих снощи в тази връзка - с мъжо по достойнство отбелязахме студентския празник и на него хич не му беше до кекс в 2 през нощта, обаче на мен... Blush И човекът се постара по всевъзможни начини да ми направи удоволствието, а на мен, като си събрах ума, първата ми приказка беше: и сега бебето остава за сутринта ooooh! Горкият, ако бях на негово място сигурно щях да подивея Rolling Eyes
Мушмороче, не беше насочено към теб, миличка, просто исках да направя някаква съпоставка, явно неуспешна, не се сърди Hug
Мегита, стискам палци от сега за другата седмица  Peace
Момичета, явно и на мен ми избиват чивиите, че този месец всичко ми е на въпреки: в три аптеки около нас няма тестове за ову и ги пропуснах този месец, а за капак сутринта ми се приходи до тоалетна и отидох, а като погледнах часовника после- 6 часа, а аз меря БТ в 6.30 и съответно меренето се оказа некоректно и все още не съм започнала Утрогестана. Дано утре сутрин не се издъня и успея да засека минало ли е овуто, че иначе ще трябва да стягам багажите пак за Варна и цветната снимка Sad

# 66
  • Мнения: 257
Голди-явно момента е такъв ,предпразничен и на всички ни избиват чивиите.И аз нещо съм спекла тия дни.Мегитка,другата седмица ще си чакаме двете.Аз да ви се оплача-пак пия фолиева киселина от две седмици и съм качила 5кг. EmbarassedОт скелет ще стана слон,просто в момента вечерям за трети път.Добре че половинката е нощна смяна,че да не ми гледа сеира.

# 67
  • Мнения: 249
Момичета, я и аз да ви попитам нещо: Колко време се пие фолиева к-на без прекъсване, т.е. прави ли се някаква пауза след по-продължително приемане? И един съвет от мен, ако позволите: Никоя от вас да не мърда от тук!Къде сте тръгнали да ходите? Какво е то това нещо? - " аз пиша за последно тук, аз също"... какви са тези работи?
Я оправете настроението и малко повече усмивки Laughing Laughing Laughing

# 68
  • Мнения: 1 792
Предлагам последно оточнение по спора и да приключим с темата:Мегита имаше в предвид че бремелинките не е необходимо да прекарват на 100% времето си при нас и да прекаляват не че не са желани.всички си ги обичкаме и им се радваме много.просто нервите ни са малко в повечко особено ако се мъчиш от повечко време.мисля че нещата се изясниха и никой никъде няма да ходи нали мацки?
dididi много готина количка.живот и здраве като имам бебче такава ще си взема Joy
vilikos  няма пренасищане на фолиевата киселина в органзма така че не се изисква да я спираш пиеш я докато не стане бебо и даже 3 месеца след това.
 Goldie аз самата много често си откривам грешки но къде от бързане къде защото пиша с една гадна клавиатура къде от незнания Embarassedги правя.не съм се засегнала въобще.аз съм с огромно чувство за хумор така че всичко е ок мила.също така търпя и критика Mr. Green
мисля че всико вече е наред и ще ви пожелая спокойна нощ  bouquet

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Който както иска да го разбира но мисля, че е крайно време модераторите да се намесят и да си подредат малко форума.
Защо на всеки и за всичко модовете са видновни Rolling Eyes Каквото съм решила съм зачистила..каквото сме решили сме преместили...нито аз нито Сънчи сме по 24 часа тук да следим кой какво прави и кой какво го боли. Разберете и ние сме хора.....Не мога да кажа на бременните - не пишете тук...при положение, че вие самите ги каните да наминават и да пишат. Почертавам думата наминавам.
Форумът е Искам бебе...независимо от това дали е първо, второ или енто...така, че момичетата, които се борят за второ мястото си им е тука.
Разбирам и раздразнеността на Мегита. Била съм тук две години преди да забременея....след като забременях почти не пишех тук или в Проблемното за да не дразня с лентичката си защото повярвайте ми разбирам напълно болката.
Нека има мир момичета. С пожелания за весел почивен ден и не скачайте винаги когато има спор на модовете...преди всичко ние първо сме потребители и тогава модове. Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 07:33 от Хера

# 70
  • Мнения: 686
Добро утро! Поднасям ви закуската в леглото:



Голди, от теб очакваме кафето, че много хубаво го правиш!

# 71
  • Мнения: 2 120
На мен забременелите момичета ми липсват когато не пишат.

# 72
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен.ммм каква вкусна закуска!
само че не съм убедена че Голди днес ще направи кафенце,мисля че от вчера нещата ще се променят(за жалост)ДАНО ДА ГРЕША! Tired

# 73
  • Мнения: 9 990
Всяка година има подобен спор.В проблемното е мааалко по-различно, там чувствата понякога взимат връх, трудно е.Подкрепям момичетата, правещи опити от цялата си душа.Имам си даже едни определени никове, които следя и без да участвам в темата вече.Спомням си, аз пък се дразнех на тема "немислене".Всеки има периоди тежки, емоционални, но не трябва да взимат превес.И все пак-забременелите момичета пак продължават да искат бебе, пишат в отчетните бременните си болежки и чакат просто да се случи....
Преди повече от година, за Нова година бях написала едно пожелание, към всички от темата.Съвсем искрено и простичко.А именно, че като минала по пътя, като усетила болката и щастието от това да стана майка, желая още по-силно това да се повтори, потрети....да съм пак така щастлива.МОмичетата, неизпитали още това чувтство да го усетят в пълната му красота и величие!Едни успяха през изминалата година, други се преместиха в проблемно и не спират да се борят за този миг вълшебен.Всичко е в главата и сърцето.Мислите.. копнежите,..обсебва ни...
Стана малко объркано, но някак исках да прехвърля част от оптимизма си тук, предколедно.Винаги има изход, винаги има решение.Просто е важно да сме наясно със себе си.Да се опознаем по-добре, понякога чрез критиките на другите, понякога чрез подкрепата им.
Лек ден ви желая и много топла и красива Коледа!Нова година-нов късмет!  bouquet

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро! Тук съм Mr. Green

Много мислих снощи и реших, че оставам; искам бебе повече от всичко и мястото ми е при вас. Съжалявам за резкия тон снощи, но наистина ми стана изключително неприятно да се делим!
Хубав почивен ден ви желая, аз започвам да правя торта, че баща ми се прибира днес от рейс след 7 месеца по моретата и съм много щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт