Снежинки ФЕВРУАРСКИ ще хвърчат и бебчета ще зареват!

  • 9 983
  • 309
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 718
Ох тъкмо се навих да купонясвам утре и взе, че ме стехна коремчето. Дано да ми мине до утре  Praynig.

Момичета, някой знае ли дали в 17-та седмица може да се види с 3Д ехограф пола на бебето и ако да с каква сигурност    newsm78?!?!?

 newsm10  Може, стига да е добър апарата и най-вече лекарят да си разбира. Мен ме гледаха в 14 и оттогава и ние не сме сменяли пола.

# 271
  • Мнения: 49
здравейте и от мен не съм писала от доста дълго време, но ви чета редовно. радвам се, че всички сте добре. на мен ми предстои да влизам в болница следващата седмица за малко и може би ще ме сложат на системи. последния път когато ходих на преглед в шейново ме гледаха на доплер и лекарката беше категорична, че е желателно да остана за наблюдение. иначе растеме заедно с бебока, аз на килограми, а той на размер Grinning. живот и здраве от 13 януари излизам болничен 45 дни преди раждането и вече нямам търпение да мине времето. пожелавам на всички Весели коледни празници, много здрави и най-вече леко раждане! хубав ден на всички.  bouquet

# 272
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте момичета Hug,
аз малко се позагубих, но имах ужасно много работа и за жалост още не е свършила newsm45 вече много ми тежи да ходя на работа, а и малката в момента е болна и въобще не ми е лесно в къщи Cry
Да ви се оплача ...пропуснах си консултацията в понеделник (заради болеста на малката  Cry) и сега много ме е страх, че няма да ми остане време за последните изследвания и очния преглед ooooh! Направо такъв страх ме е обхватнал  Praynig ...а и бебока ме притеснява, мнооого ме рита и като започне да се върти като пумпал не спира по няколко минути....много ме е страх с едно преждевремено раждане съм и се надявах това да го ознося до край. smile3518

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Здравейте момичета, на мен днес ми е последния работен ден преди болничните и колкото и да го чаках с нетърпение, сега се чувствам малко странно. smile3518Но мисля че е нормално, тъй като почти 10год работя с тези хора и се чувствам добре сред тях.Всъщност още не осъзнавам, че за дълго време няма да съм тук-но пък осъзнавам, че причината да не съм на работа е толкова хубава, толкова желана, че като си видя малкото съкровище   ylinfantи за миг няма да се сетя за офиса.
Ох олекна ми като споделих yes
Хубав ден ви желая, при нас вали дъжд и ми действа леко депресиращо, но ей ся се вземам в ръце и си оправям настроението.
 newsm10

# 274
  • София
  • Мнения: 1 481
sky angel, и моите разходки се състоят предимно в обикаляне из големите магазини  Tired Не че в Плевен са много, но ги редувам  Mr. Green В това гадно време нищо по-добро не ми хрумва. Вчера излязох да се видя с една приятелка на обяд, валеше дъжд- държа чадъра, чантата ми се пързаля от рамото, джинсите ми се свличат, газя в локви, гняс.
Много готини снимки с изрисувани тумбачета видях!
 bzepic, и твоята снимка от купона ме изпълни, супер си с  тези скъсани дънки и кубинки  Simple Smile

# 275
Момичета, някоя има ли намерение да ражда в Шейново? Има ли някой запознат с лекарите които работят там, опитвам се да издиря  д-р Китанова. Един познат се опитва да ме свърже с нея, но и е загубил телефона и не е сигурен нито в кое отделение е, нито нищо. Аз ще раждам там и сега се чудя да си избирам ли лекар или не, не знам нищо за никой от тамошните лекари. Някой може ли да даде съвет?

# 276
  • Мнения: 1 516
sier,  разбирам те напълно. и аз миналата седмица изпитах подобни чувства . Странно е наистина, но като че ли сега като съм си вкъщи ми е по-добре далеч от напрежението и забързания работен ден. Бързо ще свикнеш да мързелуваш Wink

# 277
  • Мнения: 1 701
Здравейте момичета! Снощи си избрахме квартира и след малко отивам да я платя! Simple Smile Не знам дали до празниците ще можем да се нанесем, но след нова година със сигурност сме там. Страхотна гарсониерка, близо до морето. Мъничка е, но е съвсем нова и всичко е чистичко и ново вътре! Най-после се успокоих. Цяла нощ съм мислила кое как ще си подредя вътре... Simple Smile
Има Господ. Толкова години се занимавам с недвижими имоти и знам как излизат гадни квартири и хора като нас които са с ограничени средства и търсят нещо прилично се лутат по месец и кусур, а ние на втория оглед вече се спряхме. Естествено има си някои кусури, но плюсовете са много повече! Simple Smile
Пак се усмихвам и пак съм щастлива! Simple Smile
Бебчо рита като луд.
Днес сутринта се върнах за малко къмкошмара си от първите три месеца. Повръщах като луда ... 2-3 пъти. Беше ми много зле. Чудя се какво ли стана. Но сега съм добре.
Целувки на всички Simple Smile

Страхотни са ви снимките на тъмбаците!  Laughing

# 278
  • Мнения: 2 922
wish, чудесна новина! да ви е честита ново-избраната гарсониерка  Laughing
Сега ти пожелавам много спокойствие и лъчезарно настроение!

# 279
  • Мнения: 958
Добро утро от мен
тази сутрин свекърва ми ме събуди по телеофна да ми каже как накупила ританки и дрешки след като специално я предупредих че всичко искам сама да си купувам и побесниах  #Cussing out
Сега взе да ми минава, ама толкова добре се чувствам като ида в магазина да избирам за бебо къде се  месят дет не им е работа   #2gunfire
Лекарката вчера каза че бебчо може да се врътка до 38 седмица, мйто тамън беше с главата надолу и сега май пак се е завъртяло  newsm78

Уиш честито и от мен дано всичко ви се нареди даже мисля че самички ще сте много по щастливи
Момичета да ви питам тези които са от софия какъв доход трябва да има едно семейство за да си позволи квартира, като гледам наемите направо ужас. ние не сме под наем живеем засега с майка ми и баща ми ама искам да сме си сами, идеята беше уж да седим при наще докато си построим къщурка ама нещата бая се забатачиха и не ми се седи тука една година че може и повече а не виждам как ще се оправим с наем.

# 280
  • София
  • Мнения: 888
Момичета да ви питам тези които са от софия какъв доход трябва да има едно семейство за да си позволи квартира, като гледам наемите направо ужас. ние не сме под наем живеем засега с майка ми и баща ми ама искам да сме си сами, идеята беше уж да седим при наще докато си построим къщурка ама нещата бая се забатачиха и не ми се седи тука една година че може и повече а не виждам как ще се оправим с наем.
Ние сме под наем.Зависи какво търсиш. Но под 700-600лв ако нямате доход ще вие доста трудно. Ние плащаме 350лв наем.Отделно ток,вода,парно( направо изтръпвам като си помисля,че под 150лв парно няма да платим този месец).Ами храната, дрехите на детото и новото бебе.А, бе лудница CrazyНашите разходи са около 1000 - 1200лв на месец, без да си позволяваме нищо кой знае какво,освен кино  и ресторант един два пъти в месеца.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 564
Здравейте и от мен,

Wish много се радвам за теб. Сигурна съм, че на новото място ще се чувствате супер  Simple Smile
Joya, като прочетох за свекървата ти и се сещам за майка ми дето имаше мераци за изкупи къде що има магазини из Плевен, но аз и казах да кротува. А баба ми само и дуднеше на главата, че нищо не трябвало да се купува - та те се караха повече помежду си Simple Smile. Но всичко си е до човека според мен. Нали бабите идващите внучета са им много мили... Свеки например подпитва от какво имаме нужда за къщата. Май бях писала как беше дала заръка на дъщеря си като ни беше на гости да провери от какво имаме нужда, че тя да вземе. Само ми каза, че дрешки ако искам ще купуваме заедно като отидем на гости в Добрич.

# 282
  • Мнения: 1 701
Готово. Гарсониерата е наша. Платих я и съм много щастлива. Жената сега ми каза, че е имала ужасно много кандидати, но са се спрели на нас! Simple Smile А аз си мислех, че само ние избираме! Кой да предполага, че и нашето скромно семейство е участвало в кастинг! Wink
Сега пак разглеждах снимките на тумбачетата ви. Абе ... моя е много малък! Почти на половина на вашите! Не че се оплаквам. Ама се чудя да не ми се роди някое мишле... Дребничко!
Ние с таткото сме все големи хора. Аз съм 173 той е 184 см би трябвало и хлапето да е големичко, а корема никакъв го няма! Трябва зорлен да се пъча за да се види.

Пуснах и новата тема, че гледам понапреднахме тука. Ама хайде както си знаем да си стоим в тази докато ния заключат. Скоро не сте давали предложения за нови теми... Wink Хайде талантливи мами. Видяхме ви като художници, давайте сега и малко поезия! Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 13:00 от wish

# 283
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
joya, green_dawn, аз пък благородно ви завиждам за свекито и мамчето, мойта майка и мъж ми са болезнено суеверни и не дават да се спомене, камо ли да се купува  #2gunfire! Не е лесно като тръгнат два лъва да те пазят и да ти ръмжат. moresmile Бих се зарадвала, ако някой ми купи нещичко за бебка и ми го покаже  -- дори за нищо да не става, все е някакъв жест...  Друг е въпросът, че, сега като не дават, сигурно ще ми накупят после, когато аз не мога да излизам, куп грозни неща и ще ми стане тъпо... Нищо, айде - т'ва е бял кахър. Май ще ги водя аз на лекцията за народните поверия  smile3513

Колкото до доходите: аз имам някакво понятие как е на квартира, но не мога да говоря от личен опит.  newsm78 Струва ми се, че доход от 1200 лв. (хеле па за трима, или двама плюс един на първо време) е абсолютният минимум, със и без собствен покрив... Не че няма хора, дето мизерстват с много по-малко, де, ама това пък живот ли е?

Квартирите: според мен, ако човек има друг изход за момента, по-добре е да се възползва, а после да намери начин да се сдобие със СОБСТВЕНО жилище. Вече има много изгодни ипотечни кредити и какви ли не варианти да се включиш в ново строителство или да купиш нещо на старо. А иначе (пак повтарям, ако НЕ СЕ НАЛАГА), за мен парите за квартира са "грешни" пари -- вместо да ги вложи в собствено жилище, човек ги пилее да хрантути някой рентиер (сори, ако някоя от мамите се радва на такъв доход)...

Разбира се, предполагам, че има най-различни обстоятелства, например, от една страна може работодателят да поеме този разход (в изключително редки случаи, обаче) или пък да се налага семейството често да се мести от град на град и да няма необходимост от постоянно жилище, от друга, съжителството, макар и временно, с родители  и други роднини, може да е НЕВЪЗМОЖНО или най-малкото нездравословно... Всеки трябва да премери  със своя аршин, па тогава да реши какво и как ще реже...

Вчера наистина беше много забавно. Аз също се подложих на рисуване, но нещо се смотах като трябваше да се снимаме и участвах само във фотографирането на коремчетата с два-три фотоапарата, та с гордост заявявам, че някои от снимките са дело на моя милост.  bowuu Имам и аз няколко, но ще ги кача по-късно, като се поосвободя...

Пу първа утре за у-щето:

1. Мяуче



Сега пак разглеждах снимките на тумбачетата ви. Абе ... моя е много малък! Почти на половина на вашите! Не че се оплаквам. Ама се чудя да не ми се роди някое мишле... Дребничко!
Ние с таткото сме все големи хора. Аз съм 173 той е 184 см би трябвало и хлапето да е големичко, а корема никакъв го няма! Трябва зорлен да се пъча за да се види.


Е дай да видим де, иначе как ще ти кажем дали ти е малък тумбака?  smile3534


Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 13:14 от Мяуче

# 284
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Забравих да честитя на wish първата крачка към свободата!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт