Юнчетата подарък чуден ще направят - по коремчето на мама ритничета ще шарят

  • 24 227
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 545
mds,аз също ходя в клиниката на д-р Мазнейкова,но не при нея,а при д-р Павлова.Ти прави ли си вече фетална морфология?Аз ще ходя в края на месеца.За раждането си мисля за Майчин дом,понеже там има добри специалисти неонтолози!
Сестра ми ражда там,не че пак нямаше хлебарки и т.н.,но нали все пак е Майчин дом?

# 256
  • Мнения: 229
Мили майчета, за съжаление аз ви напускам. Моето бебе ще бъде ангелче на небето.

Искам да пожелая на вас и вашите семейства много здраве, всичко друго е без значение. Пожелавам ви силни ритничета по тумбаците, а през юни за вас да греят очичките на дечицата ви.
Много съжелявам... smile3518 Бъди силна и не се отчайвай... не губи надежда...

# 257
  • Мнения: 4 526
Шушу, мила.... не знам как да те успокоя... наистина ми е много мъчно за теб.  Cry Пожелавам ти скоро пак да влезеш в отчетните форуми за бременни! Само бъди силна!
МКТ, щом и ти си ги чувала тези лекари, съм още по-сигурна, че е вярно:) За спирала, след като родя, живот и здраве, и аз там май ще я сложа.
Дени, щом ти е първа бременност е нормално в 19-та седмица още да не го усещаш, няма страшно!

# 258
  • Мнения: 116
Шушу ,това е от което се страхува всяка една от нас !!!
Имаш ли друго дете и не можа ли някой да ти помогне Cry
Аз бях супер притеснена и безпомощна преди месец лежейки в къщи с крвене и болки и преживях трудни моменти мислейки си,че се е случило най-лошото...докато не дойде най-сетне деня в който го видяхме на видиозона ,че е живо....сега пак треперя дали всичко е наред докато не отида да направя БХС и т.н.
Каквото и да ти кажем тук знаем,че не би те успокоило.Все пак търси любовта -тя е навсякъде !!

# 259
  • Мнения: 245
Мила Шушу,

много-много съжалявам, вече се бях успокоила, че сме прекъснали мрачния списък Cry

Много сили ти желая в този момент и потърси утеха в другото ти детенце.
Скоро ще успееш отново, сигурна съм  bouquet

# 260
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Шушу, много съжалявам. И аз се надявах, че сме минали тежкия период на "първи триместър"... Много ми е мъчно... Надявам се да се съвземеш бързо и скоро отново да имаш щастието Hug да си бременна. Всяко зло за добро  Praynig!

silvadge ,  Hug Hug Hug!
Надявам се, че не съм те засегнала с моята позиция за Вит и Мин ... НЕ съм целяла нищо обидно, напротив, радвам се, че споделихме две различни гледни точи и така станаха достъпни до доста жени в нашето положение   bouquet.

Мислех и аз да напиша за раждането, ама след написаното то Шушу, не смея  Sad. В четвъртък съм на Фетална морфология. Едва след това ще пиша  Praynig

# 261
  • Мнения: 21
Здравейте момичета и честита ви Нова Година!
нещо в последно време не мога да се добера до форума от работа.
В петък бях на доплер и казаха че всичко е наред, но сега чакам резултатите от биохимичния скрининг.
Притеснявам се че не усещам добре и всеки ден бебето.Усещам някакви слаби раздвижвания в корема ми, но мисля че не са всеки ден. И малко започвам да се притеснявам като чета че повечето от вас усещат ритничета и им се измества корема. Притеснявам се защото аз днес влезнах в 20 седмица и все пак това ми е второ раждане.
Другиат проблем са килограмите - аз по принцип съм едричка, но сега положението е вече нетърпимо.Не мога да си намеря дрехи или всичкитв са някакви безформени  да не говорим че покрай коледа и нова година за 14 дни съм качила два кг.Сега вече съм 75 и направо не съм на себе си.
А да не говорим каква депресия ме гони!

Чао от мен засега!

# 262
  • Мнения: 486
Шушу - Hug няма думи  който да помогнат и намалят болката.Бъди силна.
Нора - ако ще те успокой и аз към 74-75кг. , но съм 180см и не ми личат много.Вчера бяхме на гости
на едни приятели който не сме виждали от3 години.Мислеха че още не съм минала първите 3 месеца Simple Smile, все още казват че не ми личи

# 263
  • Мнения: 4 526
Нори, както знае6, нормално е през бременността да се качат повечко килца, но ако това те притеснява, говори с лекрая си да минеш на някаква подходяща диета. Не е опасно, но трябва да е под наблюдението на лекар. Жените с хронично повръщане например си карат на диета до края (в общи линии - препечен хляб и чай), но накрая си раждат съвсем нормални деца. А и както знаеш, прекаленото качване на кг от мама може да натовари и бебо, така че първо говори с лекар и ако той ти каже, че всичко е ок, няма от какво да се притесняваш. Аз със сина ми качих 20 кила, но тръгнах от 45, бях си кльощава направо. Успях да смъкна само 10 и ето ме пак бременна. Сега с нетърпение чакам да видя колко ще чукна:))

# 264
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Шушу, моите искрени съболезнования! Горещо те прегръщам и ти желая много радост с твоето 2-годишно съкровище! Дано то успее да върне щастието в очите ти! Ужасно е, че животът изпраща такива мъки и изпитания, дано след тях да дойдат хубави дни!  Hug

# 265
  • Мнения: 162
Шушу, сигурно се чувстваш ужасно, дано болката премине, такива неща не трябва да се случват на никого....  Sad

# 266
  • Мнения: 1 488
Шушу голяма прегръдка от мен  Hug  Мамчета зравейте от мен! Аз се отказах от 3Д-то фетални и други такива. Смятам ,че съм добре и че това е излишно да го правя. Моя преглед е 4ак в петък. Бебето го усещам, но не всеки ден, само когато бебето поиска. И да ви се опла4а в това болно топло време мисля ,че се разболявам. Налегнала ме е апатия а след 3 дена ще запознаваме старейшините и ще им казваме датата за сватба. Свекървата настоя да съм ги саберяла вкъщи пък аз не искам, а тя ми вика "По добре у вас ,каде ще ходим по заведения аз ще донеса петел нарочили сме го за вас. От теб само салатите" Направо съм бясна. Нестига 4е сама трябва да оближа къщата ами и да готвя да ги посрещам изпращам, а после чистенето и миенето на чиниии. Бе ко да ви кажа свекървата иска да ми стъжни живота. А за това че не се чувствам добре, пак съм с температура  Sad Уф ади стига депресии от мен .Чао ви

# 267
  • Мнения: 46
Шушу преградка и от мен Hug бъди силна и ти желая в най-скоро време пак да си в отчетните

# 268
  • Мнения: 229
Добро утро на всички....Да ви се "похваля"...днес ми е 6тия ден по 12часа работа беz прекъсване Confused Май се опитвам да видя докъде 6те ми стигнат силите...Хубавото е,че вече мога да си карам тук с бъргарската книжка  car003 (нали сме вече в ес) и усилено се навиквам на движението,6тото е много натоварено....Ние пък се ре6ихме на 3д.Интересно ми е как 6те иzглежда бебо...Нора,и аz бях малко като в депресия,но от работа не ми остава време....Май най добрата терапия е винаги да си zает,zа да не мисли6 zа всички ненужни не6та...

# 269
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Шушу, искрено ти съчувствам  Cry Надявах се всички да сме минали критичните периоди...

МКТ, и аз съм зарината с работа, снощи бях много изтощена, чак мъжът ми идва през 5 минути да ме пита какво ми е, да не го лъжа че ми няма нищо, беше се подплашил. Но май си права, че така поне не остава време за глупави мисли и тревоги.

Общи условия

Активация на акаунт