Юнчетата подарък чуден ще направят - по коремчето на мама ритничета ще шарят

  • 24 206
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 116

Коремчето порасна вече, ах Юни колко е далече!

 Peace Хареса ми това заглавие !!

И аз съм с около 4 кг. отгоре.4-ти месец -4 кг-мисля,че е нормално пък и на мен ми се налага да ям суха храна докато съм на работата.

МКТ какво работиш в Австрия ??? Мисля,че са твърде много часове за една бременна !!

# 286
  • Мнения: 229

Коремчето порасна вече, ах Юни колко е далече!

 Peace Хареса ми това заглавие !!


И на мен ми харесва....А zа работата...Може да ви се стори странно,но работя във видеотека.Неzнам дали можете да си го представите.Видеотеките в БГ,които съм виждала бяха много малки.Моята е филиал от верига 16 видеотеки,на 2 етажа и с над 5000 филма...само DVD.Имам и интернет кафе вътре,продавам,давам под наем филми и съм съвсем сама цял ден.Имам 2000 клиента...Мога да сядам,но в повечето случаи съм в движение.Всичко на всичко сме 1 6еф и 2 работници при работно време от 9 до 21 часа всеки ден.3атова и като се раzболее някой  Confused другите двама да му мислят...

# 287
  • Мнения: 49
На мен ми харесват и двете предложения за заглавие на новата тема и тъй като аз не мога да измисля по-хубаво ги подкрепям.
Колкото до килограмите аз вече съм качила повече от 4 кг. от които 3 орез третия месец Embarassed. За сега съм си още слабичка ама имам много целулит Sad. Ако ми кажете с какво бих могла да се мацотя ще съм ви благодарна Simple Smile

# 288
  • Мнения: 545
Привет,момичета!Явно с някои от вас ще се чудим как да ги сваляме тези килограмчета,май! EmbarassedАз съм качила 5 дотук,ама е от цигарите според мен,аз също не пуша,въпреки че зверски ми се иска!За целулит,моят също се трупа,но за жалост не съм чувала за нищо,което да можем да използваме сега! SadНищо де,каузата си струва Laughing
Отностно следващата тема и двете заглавия са много сладки!

# 289
  • Мнения: 50
и на мен двете теми ми харесват,още повече че не мога да измисля аз нищо Wink,но сякаш Коремчето порасна вече, ах Юни колко е далече!-ми се струва по-подходяща тъй като позасегнахме темата за килцата Embarassedи като стана въпрос и аз съм качила 5-6 кг до сега,но да ви кажа чесно май ги качих първите два месеца,сега нещо ми се струва,че си ям нормално Thinking
през последните 2 месеца съм качила 1 -1, 1/2кг и не ми се вигда че е много.
отначалото качих,защото ми беше лошо и ако не хапнех ми ставаше по зле Sadа и цигарите сигурно са оказали влияние.......

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте,

пишете още едно, и то двойно свеки, към списъка. Днес се потвърдиха бившите 70%, междувременно 100% МОМЧЕ
Ще помоля за координати на Томова, може и на лични, благодаря предварително.
МКТ и аз умирам за череши, трябва да проверя, може и при нас да внасят, първата си бременност карах летните месеци само на череши. Аз съм +3,5/4 благодарение на една доза Агнес, унищожена от мен за 24 часа.

# 291
  • Мнения: 2 529

Ще помоля за координати на Томова, може и на лични, благодаря предварително.

Здрасти на всички  Simple Smile
Много новини са се събрали и една тъжна между тях за съжаление  Sad Съжалвам, мила Шушу!  Hug

happywoman, много се радвам, че си доволна и съм сигурна, че се радвате с таткото на новината за момченце  Sunglasses  Wink

Тук давам и GSM-а на доц. Томова, мисля, че няма проблем за форума, защото май и в Здравния справочник го има и допълвам, че тя записва часове преди обяд, понеже следобедите предимно преглежда и е заета: 0887 60 68 30.

Относно килограмите не ми се говори  ooooh!, но хайде да призная, че и аз съм с 4 кг отгоре  smile3511 Не се харесвам особено, но само бебето да е добре  Praynig, ще се оправя все някога.
Харесват ми и двете заглавия, но повече ме влече зимата бяла, дето я няма.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт