Коледна/новогодишна премяна

  • 1 489
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
такаааааа, аз закупих черна рокля- дюс, с леко голо гръбче  Mr. Green, с презрамки, разкроеничка, имам обувки, черни , остри, с връзки, по прасеца, обаче за отгоре- се чудя  ooooh!, харесах едно пухче- яка, ама ще дойда въз- наконтена и елегантна, а моичкият не желае да се костумира  Crossing Arms, пък и да влача костюм по летището  Naughty, така че съм в чуденка за ръкавките  ooooh!, дрънкулки нови ще закупя, имам и лъскав шал- колан за роклята, така че съм се лъснала  bowuu- ще сме на ресторан' и после на клуб във Виена, така че смятам да не се излагаме пред чужденците  bowuu bowuu bowuu

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Горенаписаната премяна е новогодишна.
на Бъдни вечер сме си тримцата- вкъщи, по чехли и вълнени чорапи пред камината  hahaha
на Коледа - у свеки, нещо прилично, че да няма  #Crazy от страна на врага  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 407
Ние ще сме на вила, така че нещо спортно.Дънки и някоя по така блузка.
За Коледа ще сме в свеки,нещо прилично.

# 18
  • Мнения: 1 629
Кое точно не стана ясно в темата? Казах да обсъдим дрес кода, не да си показваме роклите.

# 19
  • Мнения: 6 039
Кой как ще се фръцка? Прически, токчета и ламе или малка черна рокля? Да обсъдим дрес кода за приближаващите празници.



koй как жще се фръцка как да го разбирам? точно и конкретно е

смятам, че такива теми са безкрайно тъпи и безсмислени, още повече, че на теб не ти отиват

по-интересно би било след празника да се споделят емоции чрез снимков материал, а не чесане на езици за малка черна рокля, колиета на сваровски и забучени пера в г.за

# 20
  • Мнения: 2 196
Тази година ще празнуваме в къщи.
Ще се барна в този тоалет:

# 21
  • Мнения: 5 622
Наистина после би било по-интересно, ако някой иска да покаже снимков материал, но тогава пък ще се изгуби идеята на темата- която аз разбирам като да обменим мнения/ идеи.  Thinking

Както и да е. Не мисля, обаче че дадена тема "не отива" на конкретен потребител  Naughty Всеки е свободен да пита, обсъжда, разсъждава върху различни неща. Що ще слагаме в рамки тоя и оня?!  Peace

# 22
  • Мнения: 6 167
за съжаление мечтата ми за обувки-балерини целите в червении  пайетки
с които да се пременя не се връзват с нито една моя дреха, както и фигурата ми.
затова, за коледа ще си обуя черния панталон, черната блуза и  някакъв шал и така ще отида на ресторант. без празнични тоалети.

на нова година сме с мъжа ми - долнище на пижама имам на дядо коледовци,  чорапи пак на дядо коледовци, блузка,  одеало, червено вино и гушнати пред ТВ.
Това  е плана.

# 23
  • Мнения: 8 505
Нищо специално.А и май ще сме си вкъщи.

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Специален тоалет няма да ми трябва, ще празнуваме вкъщи  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 447
На Коледа сме у свекърите. Те си карат с обичайното домашно облекло, така че дънки и блуза някаква. На първата ни обща Коледа се бях украсила, пък те по анцузи... нелепо беше.
На Нова година сме у нашите, на вила в планината... така че пак не е "малка черна рокля" ситуацията. Ще се заиграя с новия си арабски шал... нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт