Борбата с рака - духовно оцеляване, физическо преодоляване 78

  • 40 455
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 494
Благодаря от сърце, Ели, точно за да не излизам от работа, искам да подам документи. Ще проверя непременно:).

# 736
  • Мнения: 1 062
Със сигурност ще ти искат електронно направление от ЛЛ, за да можеш да подадеш молба за освидетелстване в картотеката. Ама го искат разпечатано( поне при нас). И после ще чакаш писмо с дата и изискваните документи.

# 737
  • Русе
  • Мнения: 7 801
При нас не искат нищо от ЛЛ. Само протокол от местния КОЦ. Дори не ми признават този от Токуда.

# 738
  • Мнения: 563
Люсе, ти си в София, нали? Виж на сайта им има подробно описано какви документи да носиш. Аз подавах през ноември и от там гледах. Искат вазпечатано направление от ЛЛ, да
Има и заявлението. Можеш да си го попълниш предварително. Аз така направих.

# 739
  • Мнения: 1 062
Ели, с направлението се подава заявление, че искаш да те освидетелстват, а после с писмото от тях се взима етапна епикриза от там дето те водят на диспансер или лечение и каквото още там се сетят. Поне тук е така. Макар, че не бих се изненадала, ако навсякъде е  различно.

# 740
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Тук въобще не е така. Затова донадих да провери все пак.

П>С. Моля, някой да напише някакъв коментар, че не ми дава да цитирам първият пост, защото моя е последен, а с цитата му по-лесно правя новата тема. Нещо има бъг явно...

Последна редакция: пт, 17 мар 2023, 09:35 от Ели_дечкин

# 741
  • Мнения: 22
Момичета,някой да сподели мнение за каските?Аз на първата химиотерапия слагах,но дали ще има коса за втората?

# 742
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Айдиии, местим се: https://www.bg-mamma.com/?topic=1534557.msg46159222#msg46159222

Мимка, прехвърли си питането в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт