Термин Август 2023г. - Тема 2🤰

  • 27 247
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Здравейте, мами Simple Smile Вече съм в 9с5д, вчера бях на преглед и всичко беше наред. Днес обаче излязоха резултати от изследвания, които показват, че имам бактериална вагиноза и много се притесних.. Всеки момент чакам отговор от моята АГ, но до тогава ще се побъркам... чета някакви неща, че не е хубаво да се прилагат каквито и да е лечения до 4ти месец, от друга страна пък има опасност от спонтанен аборт, ако не се лекува... Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

# 16
  • Мнения: 1 329
Обадиха ми се от Вижън, всичко е наред с генетичните. А доктор Станулов ми е познал и пола в 10 седмица- момче е , много сме щастливи, пожелавам на всички ви това щастие и най- на края всички да се успокоим!

Честито❤ много хубави новини!!!

Аз да попитам, по какъв начин се свърза с Вижън или те с теб, защото след моя преглед ми дадоха визитка и казаха, че ще се свържат с мен от Вижън, ноо все още никой не се е обадил.

Ами в документите , които подпълни служителката ми записа телефона . Кога си правила теста защото звънят след около 5 дни.

# 17
  • Мнения: 317
Обадиха ми се от Вижън, всичко е наред с генетичните. А доктор Станулов ми е познал и пола в 10 седмица- момче е , много сме щастливи, пожелавам на всички ви това щастие и най- на края всички да се успокоим!

Честито❤ много хубави новини!!!

Аз да попитам, по какъв начин се свърза с Вижън или те с теб, защото след моя преглед ми дадоха визитка и казаха, че ще се свържат с мен от Вижън, ноо все още никой не се е обадил.

Ами в документите , които подпълни служителката ми записа телефона . Кога си правила теста защото звънят след около 5 дни.


Не не, аз не съм си правила тест все още. Взеха ми данните, за да ми се обадят да се разберем кога, ще ми бъде теста. На прегледа в сряда, ми дадоха книжката на Вижън и визитна картичка и сестрата ми каза, че ще ми се обадят от там, за да ми предложат пакети и да се разбера с тях.

# 18
  • Мнения: 611
Оппп запис и от мен! Юпитер, благдоаря за новата темичка! Аз ще се включа с термин, след прегледа, живот и здраве - тогава би трябвало да ми кажат кога е. Ще помисля и за заглавия  Hug

Лилиум, честито, прекрасни новини! Както и другите момичета са казали, дано занапред темата да е пълна все с такива!

Аз днес за първи ден бях на работа, но пък беше страшна лудница цял ден. Вече не ми се гади и разбира се започнах да се чудя нормално ли е и наред ли е всичко, но гледам да не влизам пак във филма.

# 19
  • Мнения: 1 329
Обадиха ми се от Вижън, всичко е наред с генетичните. А доктор Станулов ми е познал и пола в 10 седмица- момче е , много сме щастливи, пожелавам на всички ви това щастие и най- на края всички да се успокоим!

Честито❤ много хубави новини!!!

Аз да попитам, по какъв начин се свърза с Вижън или те с теб, защото след моя преглед ми дадоха визитка и казаха, че ще се свържат с мен от Вижън, ноо все още никой не се е обадил.

Ами в документите , които подпълни служителката ми записа телефона . Кога си правила теста защото звънят след около 5 дни.


Не не, аз не съм си правила тест все още. Взеха ми данните, за да ми се обадят да се разберем кога, ще ми бъде теста. На прегледа в сряда, ми дадоха книжката на Вижън и визитна картичка и сестрата ми каза, че ще ми се обадят от там, за да ми предложат пакети и да се разбера с тях.

Ако си решила кога искаш и кой пакет, обади им се ти и им кажи.

# 20
  • Мнения: 223
Честита ни нова тема! И аз се записвам, моят термин е също като на Jupiter Sea - 12.08.

Аз имам пренатални тестове другата сряда, което май излиза точно първият ден от 10тата седмица. Чудя се обаче дали няма да е твърде рано или пък си е съвсем навреме. Сигурно пак ще досадя на доктора, но реших и тук да споделя.

# 21
  • Мнения: 1 409
Някъде четох, че още от 9 седмица в кръвта на майката циркулира каквото там е нужно за изследването и просто се подсигуряват с изискването за 10 седмица. И аз ще правя пренатален в първия възможен ден, в който ме посъветваха.
Относно броенето на седмиците, вярно ли е, че лекарите броят първата седмица след последната менструация като нулева, защото във всички онлайн калкулатори пък си я броят като първа и нещо се обърках май? Бях на преглед на 5 януари и според калкулатора съм била в 7 гс, но в амбулаторния лист пише 6.

# 22
  • Мнения: 223
Някъде четох, че още от 9 седмица в кръвта на майката циркулира каквото там е нужно за изследването и просто се подсигуряват с изискването за 10 седмица. И аз ще правя пренатален в първия възможен ден, в който ме посъветваха.


Май имаше нещо такова наистина, сега като ме подсети ми е малко по-спокойно Smile
Желая ти успех на теста, както и на всички мами, на които им предстои! Heart

Относно броенето на седмиците, вярно ли е, че лекарите броят първата седмица след последната менструация като нулева, защото във всички онлайн калкулатори пък си я броят като първа и нещо се обърках май? Бях на преглед на 5 януари и според калкулатора съм била в 7 гс, но в амбулаторния лист пише 6.

Аз имах също това подвеждане от моето приложение, разгледах го как то ги брои и се оказа, че счита първият ден от последния ми цикъл като изминала вече 1 седмица и 0 дни. Съвсем нелогично за мен, не знам как не е поправено още. Направо ме дразни вече като го отворя и видя, че според него съм една седмица по-напред от реалността Grin
Иначе по-добрият ориентир сякаш е размерът на бебето в дадена седмица, и то от 8ма нататък (както е дадено в табличката в първата публикация на темата). Ехографът веднага го пресметна и отрази на снимката като 9+0 онзи ден.

# 23
  • Мнения: 207
Честито Lilium 🌸 Пожелавам на всички да чуват само добри новини и всичко да е наред 🥰 Днес бях на преглед доктора каза че съм вече 11+5 дни. Засега всичко е наред измери ембриона и ми каза че не вижда нищо притеснително. Също така го попитах за симптомите и той ми каза че в 11 седмица намаляват симптомите и това да не ме плаши. Чакам да ми напише какви витамини да пия понеже кожата на ръцете почна да се бели и косата ми да пада. На вас изписаха ли
Ви витамини и ако да какви? Също така предния път докторя ви каза 04.08 термин а сега видях че пише 30.07.
Направих днес и прена теста до 5-6 работни дни казаха че ще излезе. Дано и там всичко да е наред и да бременея спокойно 🙏🏻

# 24
  • Мнения: 611
Бравооо, чудесни новини и при теб! Казах ти, че всичко ще е наред! Hug успех и стиснати палци сега за пренаталния тест.
Честито Lilium 🌸 Пожелавам на всички да чуват само добри новини и всичко да е наред 🥰 Днес бях на преглед доктора каза че съм вече 11+5 дни. Засега всичко е наред измери ембриона и ми каза че не вижда нищо притеснително. Също така го попитах за симптомите и той ми каза че в 11 седмица намаляват симптомите и това да не ме плаши. Чакам да ми напише какви витамини да пия понеже кожата на ръцете почна да се бели и косата ми да пада. На вас изписаха ли
Ви витамини и ако да какви? Също така предния път докторя ви каза 04.08 термин а сега видях че пише 30.07.
Направих днес и прена теста до 5-6 работни дни казаха че ще излезе. Дано и там всичко да е наред и да бременея спокойно 🙏🏻

# 25
  • Мнения: 207
Бравооо, чудесни новини и при теб! Казах ти, че всичко ще е наред! Hug успех и стиснати палци сега за пренаталния тест.
Честито Lilium 🌸 Пожелавам на всички да чуват само добри новини и всичко да е наред 🥰 Днес бях на преглед доктора каза че съм вече 11+5 дни. Засега всичко е наред измери ембриона и ми каза че не вижда нищо притеснително. Също така го попитах за симптомите и той ми каза че в 11 седмица намаляват симптомите и това да не ме плаши. Чакам да ми напише какви витамини да пия понеже кожата на ръцете почна да се бели и косата ми да пада. На вас изписаха ли
Ви витамини и ако да какви? Също така предния път докторя ви каза 04.08 термин а сега видях че пише 30.07.
Направих днес и прена теста до 5-6 работни дни казаха че ще излезе. Дано и там всичко да е наред и да бременея спокойно 🙏🏻


Благодаря за подкрепата❤

# 26
  • Мнения: 202
Привет, момичета.  Декември ви казах чао, тъй като след обилно кървене, лекарят констатира биохимична бременност.  Кървенето спря на следващия ден и оттам насетне имах зацапване, черна кръв, съсиреци и всякакви гадости 2-3 седмици. Имах всички симптоми на бременност-гадене, киселини, отпадналост, умора. Не си направих кръвен, а нормален тест за 10ти януари. Положителен.  Вчера бях на преглед,  лекарят потвърди, че е маточна бременност,  тъй като имах опасения за извънматочна.  Не знае на какво се дължи кървенето, аз също не знам. Имам някакво предположение, че може би съм се претоварила, защото дъщеря ми е 13 кг и 2 дни преди това (не знаех, че съм бременна), я носих над един час по центъра, защото не искаше да върви. Както и да е. Важното е, че всичко е наред, в 8ма седмица съм и съм с вас. Пожелавам на всички само успех и дано пътят до термин е лек и безпроблемен.

За темата: термин 25.08
За заглавието:
1.Август ми се очертава, мама аз да стана.
2. Навън е мрачно и студено време, но аз нося горещо августовско бебе.
3. Август още е далече, но ние трепетно очакваме малкото човече.

# 27
  • Мнения: 123
Моите резултати от вижън теста също излязоха всичко е наред 🍀
Оказа се, че чакаме девойка 💕

# 28
  • Мнения: 700
Ех, че хубави новини!
Честито, Слънчей!
E. Yordanova, страхотна изненада, представям си, колко си щастлива, че бебчо си е тук.

# 29
  • Мнения: 108
Моят термин е 14.08. Гаденето и киселините не спират да ме измъчват постоянно...само се моля да приключи този период вече

Общи условия

Активация на акаунт