Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 17

  • 34 642
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 332
Здравейте!  Пише, че 36-ти размер е 142 лв., а когато го добавя в кошницата, цената е 205 лв.
Някой знае ли защо се получава така?

# 16
  • Мнения: 18 813
Правят такива мизерии, точно вчера писахме за това с една цена от падащото меню с размерите, а в кошницата - коренно различна, значително по-висока.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Куриерът , който ми носи пратките ми каза, че вече не може да се отварят кашоните да се гледа какво има вътре. Имали ново нареждане от АЮ. Много се изненадах. Ако са в найлоновите им торбички тогава можело.
Така ли е наистина?

# 18
  • Мнения: 20 238
Без страх си взех пратките, и да има нещо, до сега сайта винаги са намирали удовлетворяващо ме решение. Последните ми поръчки са малко ей така, да не изпусна големите намаления, но повечето си заминават:
Ботите не са моите, твърди и нещо не ме грабнаха, а под стелката ми чукаха на картон:


За парите си може би стават, но бяха огромни, имах чувството че ако си вдигна крака и ще изпаднат. Идеални са за широк крак, малко са тежички:


Не е лоша, искаш да ми се да е малко по-дълга:


Цвета е малко по-тъмен и мрачно отколкото ми се иска, но дъщерята го хареса, та все някоя ще го носи:


Тениските евтинджос, за парите си остават, дойдоха безобразно намачкани. Не зная защо е излязло, че съм ги върнала, като не съм:


Малко дрехи за в къщи, черният остава, много хубаво качество:


Тези са под въпрос, ще видя какво ще кажат домашните, че не мога да преценя:




Този отвън е мъхест и е като китеник:


Тези си тръгват, огромни са:




Коженият гащак не е за мен, май се отказвам вече да пробвам:

# 19
  • Мнения: 331
Явно аз съм късметлийка, но Слава Богу, на носени неща не съм попадала.

Днес си взех три неща.

Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/about-you/botushi-michaela-5400880?utm_m … _campaign=product

Ботушите са страхотни, а цената им беше феноменална.
Улучих си и размера, а с ластика в горната част си реших проблема с яките прасци на бивша спортистка и танцьорка.

Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/only-carmakoma/bluza-lea-8459290?utm_med … _campaign=product

Тази блуза ми е таман, но е тънка като тензух и ще пътува обратно.

Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/only-carmakoma/prehodno-yake-rosa-879942 … _campaign=product

Страхотно якенце, стои чудесно и е доста плътничко.

Майка ми ми го отмъкна, така че сега ви моля за код за якета или някакъв общ, за да си поръчам и на мен същото.

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 20:20 от sineokatafeia

# 20
  • Русе
  • Мнения: 692
Имам въпрос- получих поръчка, като един от артикулите е объркан- етикета е верен, но вътре съвсем различна стока? Как се процедира при връщането трябва да опиша проблема или пращам без обяснения?
Жалко че е сгрешен продукта, това което чаках вече е разпродадено.

# 21
  • Мнения: X
Тук съм, разбира се и благодаря за темата!
Чакам 6 пратки, първо ще дойдат гащи за мъжете. Проблемът ми с адреса остава, адски е досадно. Днес приятелка каза, че и нейните пратки са пратени до неизвестен офис в квартала. Друг квартал, не моя... Лудница!

# 22
  • Мнения: 1 084
Страхотно якенце, стои чудесно и е доста плътничко.

Майка ми ми го отмъкна, така че сега ви моля за код за якета или някакъв общ, за да си поръчам и на мен същото.
Хайде, да си го ползваш със здраве Hug
Скрит текст:
4wgykzbp 20% ваучер за якета

# 23
  • Мнения: 331
Страхотно якенце, стои чудесно и е доста плътничко.

Майка ми ми го отмъкна, така че сега ви моля за код за якета или някакъв общ, за да си поръчам и на мен същото.
Хайде, да си го ползваш със здраве Hug
Скрит текст:
4wgykzbp 20% ваучер за якета

Благодаря много Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 2 073
Харесах обувки за ММ и моля за код за мъжки обувки , ако някой има излишен 😇

# 25
  • Мнения: 331
Имам код за GAP, ако някой има нужда

# 26
  • Мнения: 14 514
Трябва да спра да следя тази тема Joy Леми, може ли линк за зеления шал?

# 27
  • Мнения: 1
Имам код за GAP, ако някой има нужда

Аз бих го ползвала.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 987
И моите евтини тениски на Gap дойдоха. Не струват повече от цената,която платих за тях,а именно 5лв Simple Smile Simple Smile Сигурно ще ги запазя.
Чакам и тези боти 40 номер. Върнах 39,явно са умалени. Мека е кожата,надявам се 40 да ми е добре


Чакам още 5 поръчки.

# 29
  • Мнения: 20 238
Трябва да спра да следя тази тема Joy Леми, може ли линк за зеления шал?
Заповядай:
https://m.aboutyou.bg/p/marc-o-polo/shal-8705944?utm_medium=refe … _campaign=product

Общи условия

Активация на акаунт